USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Флешмоб «Європа» чи «совдеп»?


Яким ти хочеш бачити СВОЄ життя у СВОЇЙ країні? Що ти обереш: МИНУЛЕ чи МАЙБУТНЄ? Чи хочеш жити за правилами колишнього Радянського Союзу?
Так, Європа чи «совок»? Обери майбутнє!
Прийди на Театральний майдан 8 грудня 2011 року о 13.30 і «поклади» на шальки терезів своє рішення.
Коментарів: 21
Олександр Показати IP 7 Грудня 2011 12:37
Сковороді: самому ще не набридло? Щось робити вмієш? Сіллю чи піском дороги посипати, наприклад? Будеш відразу ближче і до МИНУЛОГО, і до МАЙБУТНЬОГО.
Віка Показати IP 7 Грудня 2011 13:32
Правильно, давно вже треба було щось робити, а то ми ще так довго будемо іти до ЄВРОПИ
Alchak Показати IP 7 Грудня 2011 13:32
Однозначна підміна понять. Методологія єврофреників глобальних ЗМІ. Зомбування молоді.
Alchak Показати IP 7 Грудня 2011 14:05
Поставити комент -а потім зняти. У вас там що "Вова руліт"
Мирослав Ватащук до Alchak Показати IP 7 Грудня 2011 14:49
Зазвичай не відповідаю анонімам. Але Ви можете вказати, якого змісту був знятий комент, якщо він взагалі був?
Ткачук Захар Показати IP 7 Грудня 2011 14:11
Нещодавно знайомі проводили опитування щодо думки громадськості на рахунок євросоюзу і митного союзу.... ні одна особа не підтримала - митний чи євроазійський союз. якби не був очевидцем не повірив би.))
Фрутті Показати IP 7 Грудня 2011 14:24
Значить, і сам Захар не підтримав!! Хаха .. Захарив вже.
Тарас Бульба Показати IP 7 Грудня 2011 17:29
Зачем этот безполезный трёп??? Украина европой в жизни никогда не была и не будет! И это не плохо! Политтехнологи из-за океана навязали предкам сарматов (выходцы с Ирана), что якобы они чистейшей воды европейцы:))) Смешно ведь. И с каких это пор стало стыдно быть типа не "европейцем"?! Да я плюю на все эти "ценности". Какие ценности? Они, просвещённая европа, ещё вчера мыло варила из евреев и перчатки шила. Ведь фашистскую Германю поддержали европейцы в их "крестовом походе" на славян, в том чиле и ПАПА... Так, что не смешите украинцев своими детскими потугами. Научитесь ссать не мимо унитаза, для начала. А во-вторых поедте в село, зайди в туалет, вот там НАСТОЯЩАЯ ЕВРОПА!!!
Хатуль Мадан до Тарас Бульба Показати IP 7 Грудня 2011 19:55
Поехал я рас в село, зашел в туалет - а там голова Тараса Бульбы из очка торчит(((
Гуцул до Тарас Бульба Показати IP 7 Грудня 2011 20:29
Что-то ты Тарас не по теме... Смешал всё в кучу. Украина, а особенно её западная часть это Европа. Даже один из географических центров Европы расположен возле села Деловое недалеко от Рахова, Закарпатье (западная Украина). Что касается немцев и фашистской Германии, то немцы отделили процветавшую гитлеровскую экономику и роскошные автобаны от гитлеровской идеологии, потому что автобаны это одно, а Освенцим и расстрелы – это другое. Нынешняя Германия не хочет идти в будущее с гитлеровской кровью на руках. Мы тоже слава Богу умом не обижены. Майдан в 2004 году нам дал пощёчину и мы научились отделять граждан от товарищей. Осудили Сталина и компартию, помним жертвы Голодомора... и не хотим идти в будущее, со словами советских песен на устах. Про туалеты мне слышать просто смешно. Потому как в сравнении с сортирами в России, наши туалеты это просто музеи.
Кіндрат до Гуцул Показати IP 8 Грудня 2011 15:02
Гуцул, краще іди в музеи
Гуцул до Кіндрат Показати IP 8 Грудня 2011 17:01
Я теж знаю, що коли нема шо казати, то із-за бідності розуму залишається лише послати співбесідника або обізвати його.
Олег Показати IP 7 Грудня 2011 22:11
Ідем в європу якій лишилось пару років! Ні ідем в росію і продаємся економічно і морально! Шановна громадо ваш вибір!!!!!
дима Показати IP 8 Грудня 2011 12:29
Только с РОССИЕЙ!!!!
Гуцул до дима Показати IP 8 Грудня 2011 13:37
Россия идёт в Азию. Нам шо, по пути?
Exaboto до дима Показати IP 8 Грудня 2011 18:17
тільки з кацапердушкай, с расеяніяй!
Хатуль Мадан до дима Показати IP 8 Грудня 2011 18:46
«Бросьте в самом деле „кацапию“, да поезжайте в Гетьманщину». — Микола Гоголь.
НО. Показати IP 8 Грудня 2011 18:02
Россия идёт в азию через нас.Дибил.
Хатуль Мадан до НО. Показати IP 8 Грудня 2011 18:15
вот хороший чєловєк - дажє в конце подпісь поставіл!
Exaboto до Хатуль Мадан Показати IP 8 Грудня 2011 18:17
хохохо :)))))