USD 40.65 41.05
  • USD 40.65 41.05
  • EUR 40.80 41.15
  • PLN 10.00 10.20
Світ вражає: «Стяг волі»
2-4 грудня у Львові провели Конференцію-презентацію Всеукраїнської програми патріотичного виховання молоді «Стяг волі». Проект здійснювався за фінансової підтримки Державної служби молоді та спорту України.



На заході зібрались координатори та учасники даного проекту. Присутнім було представлено новий веб-портал «Стяг волі», який репрезентує історичну карту перших здіймань жовто-блакитного стягу на території всієї України. Було оголошено, що всі бажаючі можуть відвідати дану сторінку, ознайомитись із хронологією та географією згаданих історичних подій, а ті, хто освічений про схожі події у їхній власній місцевості, – можуть самостійно відмітити синьо-жовтим прапорцем поселення або територію, над якою вперше, найчастіше всупереч тодішній владі, замайоріли рідні нам кольори.

На веб-портал «Стяг волі» можна зайти із сторінки УНМ – unm.ua або за тимчасовим посиланням http://map-unm-ua.1gb.ua/.

Перед учасниками Конференції виступив і автор ідеї Андрій Давиденко. «Зважаючи на 20-ту річницю незалежності України, вирішили розпочати проект, що за своїм змістом є загальнооб’єднуючим для нашої молодої держави, – підкреслив він. – Ми хочемо донести людям той факт, що у всіх куточках України у всі часи були люди, які боролися за становлення української символіки. Ми переконані, що спільна робота по даному проекту надасть нового дихання та запалу молодому поколінню патріотів і підштовхне їх до більшої активності у громадському житті задля процвітання Української Держави».

"Це унікальний проект, унікальний по своїй суті. Він охоплює всю територію України, ми заглянемо в кожен куточок нашої держави, щоб прославити тих героїв, що піднімали стяг України. Їхні імена не будуть забуті." – сказав Захар Ткачук.

«Ми закликаємо до пошуків маловідомих фактів всіх, хто може допомогти проекту, – сказав Ігор Мельник. – Сьогодні загострилося наше відчуття обов’язку перед тими людьми, що ризикували своєю свободою і навіть життям заради нашого українського майбутнього. Тому, відчуваючи відповідальність перед борцями за незалежність України, ми плануємо розширити проект «Стяг волі» і охопити всі можливі історичні часові межі, в яких майорів жовто-блакитний стяг.»


Присутніх привітав і виконуючий обов’язки голови управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради Віктор Степанюк. Він ще раз підкреслив корисність проведення подібних заходів та пообіцяв сприяння у питаннях поширення інформації про проведення проекту у Львові.
Коментарів: 18
Тарас Бульба Показати IP 7 Грудня 2011 18:52
Вы, что сума сошли??? Государственные деньги на ветер выкидывать? Свято нищеты и люмпенизации. Впрочем это их уровень...
Хатуль Мадан до Тарас Бульба Показати IP 7 Грудня 2011 19:54
"Ну-ну, не плач, майн лібер совушка! Прийде Гудеріан й дядько Канаріс! Мішок смачних засмажених мишей вони тобі подарять!"
зaгрeб до Тарас Бульба Показати IP 8 Грудня 2011 08:03
Опять обозвaлaсь проплaчeнaя комсомолкa.
Тарас Бульба до зaгрeб Показати IP 8 Грудня 2011 12:45
Мне за державу обидно, что такие загребы мешают нам жить!!!
Alchak Показати IP 7 Грудня 2011 20:40
"Галичанам і флаг в руки" А про наступне повідомлення ЗМІ промовчали "С 27 по 29 января 2008 прошло заседание Мирового форума «Диалог Цивилизаций». В его работе приняли участие видные государственные, политические и религиозные лидеры, исследователи, представители стран Азии, Африки, Европы и Америки. В числе прочих вопросов обсуждалась проблема этноцида и дискриминации русскоязычного населения в Украине" Я вважаю, що ситуація вже на меді критичної. "Русские медленно запрягают-но быстро ездят".
Хатуль Мадан до Alchak Показати IP 8 Грудня 2011 09:06
Если б провалилась Россия, то не было бы никакого ни убытка, ни волнения в человечестве. Иван Тургенев.
Тарас Бульба до Хатуль Мадан Показати IP 8 Грудня 2011 12:46
"Вчи російську, бо дурнем помреш" Тарас Григорович Шевченко.
Хатуль Мадан до Тарас Бульба Показати IP 8 Грудня 2011 18:20
«Ех Тарасе, Тарасе, зведе тебе ця проклятуща кацапня! Плюнь на них.» — Яків Кухаренко, лист до Т.Шевченка «Бросьте в самом деле „кацапию“, да поезжайте в Гетьманщину». — Микола Гоголь. "Ще посилаю вам кацапські вірші своєї роботи". - Тарас Шевченко листи до Г.Ф. Квітки-Основ'яненка. «Переписав оце свою «Слепую» та й плачу над нею, який мене чорт спіткав і за який гріх, що я оце сповідаюся кацапам черствим кацапським словом. Лихо, брате отамане, єй-богу, лихо.» - Тарас Шевченко лист до Я.Г. Кухаренка.
Alchak Показати IP 7 Грудня 2011 20:44
За останні 200 років Росія, як мінімум 4 рази (один раз в 50 років) тр...ла Європу по полной программі, до речі не завжди у природній спосіб. Кожен раз це відбувалося на території України. Пройшло вже 76 років після останнього статевого акту. Вже, мабуть, настав час щоб Укр "расслабилась и получила удовольствие".
Хатуль Мадан до Alchak Показати IP 8 Грудня 2011 08:53
«Грожусь Роиссей! Роисся, ВПЕРДЕ!11» Перзидент Роисси.
Тарас Бульба до Хатуль Мадан Показати IP 8 Грудня 2011 12:48
Помолчала бы, сестрица Новодворской и Параски...
Хатуль Мадан до Тарас Бульба Показати IP 8 Грудня 2011 18:23
"Кацапам людей прощать обидно, я кацапов знаю..." Исаак Бабель, "История моей голубятни"
Ткачук Захар Показати IP 7 Грудня 2011 22:43
"деньги на ветер" - це коли деякі всім відомі організації, просто відмивають величезні суми на безглуздих проектах, про які ніхто не чув. Даний проект, напевно єдиний який якось таки пропихнули поміж комуністів, регіоналів та іншої нечисті в комісії молоді і спорту.
про гроші на вітер до Ткачук Захар Показати IP 8 Грудня 2011 11:22
Виправте мене, якщо я помиляюсь. Отой проект - це просто собі сайт, на якому видно, коли і де на Україні з"являлись прапори?
Ткачук Захар до про гроші на вітер Показати IP 8 Грудня 2011 15:06
це не просто сайт, це наша память. Це спогади людей, це врешті решт історія твоєї країни. Це відео, фото, інтервю - тих людей, що піднімали наш стяг.
Василь до Ткачук Захар Показати IP 17 Грудня 2011 16:35
Важко ввести свої мітки на мапу - пропонуються малозрозумілі кроки, неможливо внести зміни, коли помилився з прапорцем-міткою, для чогось пропонується перезавантаження...
Канановічь Показати IP 8 Грудня 2011 10:34
Приходить Сіманєнко в дурдом і каже санітарам: -Мені треба пацанчика у вас взяти, шоб з червоним прапором ходив, за компартію агітував. Санітари: -Ось вам, таваріщ сіманєнка, канановіч! Сіманєнко: -Афігєть, дайте ДВА!
володя Показати IP 8 Грудня 2011 12:27
Кононович без мягкого знака - "знаток"