USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97
Світ вражає: Аптекам присвячується
В 90 роках в Україні було Х аптек,52 мільйони населення. Тепер нас 45,9 мільона а аптек 10Х.
Як зрозуміти цей парадокс і як його виправити?
Ще один нюанс "есенціале форте" в Луцьку коштує 69 гривень у Нововолинську 86.У Нововолинську мабуть вища зарплата на 25%:( Що за знущання над периферією? Хто це контролює?
Такими темпами скоро нікому буде купувати ліки... і продавати також. Успішний менеджер у фармкомпаніїї отримує від 2000уо і цю зарплату йому проплачує пенсіонер за ліки які йому непотрібні, які за відкат виписав йому безсовісний "дохтор". Сукупний бюджет ТВ-реклами фармпродукції понад 100мільйоннів доларів США і це проплачує умовний пенсіонер, який платить ще за це щоб йому впарили за його ж гроші непотрібний йому продукт.
І нещодавно депутати не підтримали законопроект про заборону реклами ліків на ТВ.
Я за це щоб залишити тільки невелику кількість аптек, заборонити повну рекламу ліків,ввести рецепти на всі препарати,заборонити категорично співпрацю фармацевтів з лікарями на пряму. Хтось скаже що люди залишаться без роботи, а я відповім, що споживач фармпродукції потратить свої кошти в інші більш приємні галузі економіки, на які буде попит, які створять додаткові робочі місця. Об`єм ринку ліків 20млрд грн 2010році.на 17 з них можна розраховувати іншим галузям.

І випадок в аптеці при мені:
Вагітна запитує:
-У вас є щось від горла?
-Фарингосепт
-А вагітним його можна?
-напевне, бо вагітні беруть.
От скажіть є розум що в однеї що в другої?
Ще випадок:
Купую в аптеці вольтаренгель і рукавички, даю гроші а вона замість решти дає льодяники проти кашлю.Я запитую:
-Я по-вашому хворий?
-А в мене здачі немає.
-А може в мене алергія на ці так звані препарати, ви думаєте що ви робите?
Це вирвані думки вголос, хотілось почути інші думки з цього приводу.
перепрошую за помилки та контекст
Коментарів: 21
Kapitoshka Показати IP 10 Грудня 2011 12:13
Колдрекс хот рем. склад: 1 пакетик містить 750 мгпарацетамолу, 10 мг фенілефрину гідро хлориду та 60 мг аскорбінової кислоти; = 5грн. тобто основна діюча речовина ПАРАЦЕТАМОЛ в той час як пачка з 10 таблетками по 325мг коштує 1 грн. Отже Колдрекс 5 грн або 2 таблетки парацетамолу 20 копійок????? Те саме з нурофеном... Основна діюча речовина в якому ибупрофен, який в рази дешевший... Можна продовжувати до безкінечності. Ось так на нас наживаються магнати!!!! Додали вітамінку С з альпійських лимонів зібраних на світанку 1 січня ніжними руками доярки = і вже нові ліки винайшли, які в 10 раз дорожчі. Як це мене бісить
Фармацевт до Kapitoshka Показати IP 10 Грудня 2011 13:01
+1. Пока живут на свете лохи - наши дела не так уж плохи.
Guest до Kapitoshka Показати IP 12 Грудня 2011 10:26
Ви читали інструкцію до Колдрексу? Там написано, що його дія полягає не тільки у зниженні температури, а й в усуненні симптомів ГРВЗ, тобто той самий фенілефрин знімає набряк слизової носа та усуває симптоми нежиті разом з аскорбіновою кислотою, а зрештою – Ви маєте право вибору, Вас ніхто не заставляє купувати Колдрекс, так як і кожного з Нас, купуйте – Парацетамол.
Українець Показати IP 10 Грудня 2011 13:09
Випадок в аптеці Сальве в Там-Тамі.Чоловік бере ліки від горла для дитини 2-х років,провізорша продає,він читає інструкцію і каже,що ці ліки дітям від 3-х років.Відповідь аптекаря простий,я своїй дитині даю і нічого.Чоловік відмовляється від ліків,а відповідь проста і лаконічна,придбані ліки згідно законодавства поверненню не підлягають.
доктор до Українець Показати IP 10 Грудня 2011 21:11
А Ви Українець, оце все слухали, і знаєте хто такий провізор, і не вказуєте які саме ліки купувалися, і спочатку купив а потім прочитав, і батько сам виначив діагноз дитині 2 років... Ква Ква душить?
Українець до доктор Показати IP 11 Грудня 2011 21:34
Доктор,на городі бузина,а в Києві дядько.
Guest до доктор Показати IP 12 Грудня 2011 10:27
Мені здається пан Українець своїм коментарем просто підтримав розмову, і він абсолютно безпідставний.
Guest до Українець Показати IP 12 Грудня 2011 10:27
Ви чуєте себе?: «Чоловік бере ліки від горла для дитини 2-х років», а винна провізор??? Я, як свідома людина свою двохрічну дитину в першу чергу повів би до лікаря, а не пішов в аптеку.
Інна Показати IP 10 Грудня 2011 15:04
Якщо лікар вам виписує ліки, і каже, в якій аптеці їх купити (там вам буде знижка від мене), то одразу знайте - лікар є дистриб"ютором цих ліків,і за певну кількість проданих препаратів отримує бонус - путівку в Єгипет, Туреччину і т.д. А складд тих ліків може бути такий, що аналог коштуватиме в рази дешевше (як вже писали про колдрекс і парацетамол). Була свідком - в пологовому на збереженні всім сусідкам по палаті призначали одні ліки, хоча причини, яерез які ми там лежали, були у всіх різні. Мабуть, у лікаря план з продажу цих препаратів був не виконаний, то він і старався)))))
))) до Інна Показати IP 10 Грудня 2011 16:02
тут є нюанс, що з вагітними пацієнтками сильно не розженешся щодо ліків
Здрасте до ))) Показати IP 10 Грудня 2011 19:59
Сильний нюанс-дам дитині водкі бо мені можна.
Кабан до ))) Показати IP 10 Грудня 2011 22:24
Розженеся!!! в 2004 році лікарі заставляли мам кормити груддю. А в 2008 якщо не получалося то зрасу посилали в атеку на другий поверх за нутрілоном. І дитина 1.5 року на нутрілоні. Помножте кількість банок на кількість гривень... Це зі свого власного прикладу.
Guest до Інна Показати IP 12 Грудня 2011 10:28
Лікар не обов’язково буде направляти в аптеку, в нього і свого «лівака» вистачає, навіщо ділитися з конкурентами?
Дмитро Показати IP 11 Грудня 2011 06:44
Терапевт Г. у 3-й полікліниці аптечних розповсюджувачів приймає поза чергою /!/ і спрямовує пацієнтів до аптеки "Здоровеньки були"... Тільки навряд чи ії турбує здоров"я хворих.
Universal22 до Дмитро Показати IP 12 Грудня 2011 00:05
а ви порівняйте ціни в аптеці здоровенькі були та інших і тоді жалійтесь. лікар дає справді корисну пораду. там найдешевші ліки, переконувався неодноразово.
Guest до Universal22 Показати IP 12 Грудня 2011 10:28
На правах реклами.))
Преса Показати IP 11 Грудня 2011 09:55
В обласній клінічній лікарні лікарями даються вказівки хворим з врученням рецептів купляти ліки лише в аптеках лікарні. Шість з них належать "завгоспу" лікарні Івану Миколайовичу Сидору. (???). А сильна стать нехай зверне увагу: всі урологи області пропонують чоловікам з проблемами простати пігулки лише одного розробника, який, до речі, вказаний в памятці-інструкції (типу Аденорм і Простакер). Що вони з того мають? А Сидору, можливо, досить довгі роки робити бізнес на нещасних людях? Коли хліб раз в три роки дорожчає на 10-15 копійок, то Клімчук зчиняє такий галас, ніби синиця море запалила. А ліки дорожчають з кожним відвідуванням хворими аптек, і цього ніхто не помічає. Крім, звичайно, бідоти, яка платить за пузирьок волокардину 30 гривень!
Guest до Преса Показати IP 12 Грудня 2011 10:28
«Шість з них належать "завгоспу" лікарні Івану Миколайовичу Сидору» Круто, і що ж це за аптеки??? Ви мабуть «жовта преса» раз пишете не перевірену інформацію.
ввв Показати IP 11 Грудня 2011 15:11
А як же совість і честь працівників охорони здоров'я? Виходить, що переважна кількість людей живуть без совісті. Ну й ну.
Universal22 до ввв Показати IP 12 Грудня 2011 00:08
яка совість?!? прокиньтесь! чистий бізнес. кожен дбає за себе. якщо ти погоджуєшся платити більше - то твої проблеми. звертайтесь зписьмовими зверненнями, добивайтесь контролю за цінами. чи ви думає - погавкали в інтернеті, і щось змінилось?
Guest Показати IP 12 Грудня 2011 10:33
Тепер по суті, тема насправді цікава, але мені здається що тут переважно викладені одні емоції, а от якихось суттєвих, конструктивних поглядів немає. Все це зрозуміло, адже наша держава щоб вигородити свої розові «попки» завжди прикривається чимось соціально важливим. Згадайте епідемію грипу, пам’ятаєте як всі кричали що аптеки продають Таміфлю по 500 гривень, а його реальна вартість 60 гривень і як помпезно його закуповували у Франції за 10 мільйонів гривень??? А чи знаєте Ви, що французи віддали його нам безкоштовно, тому що утилізація токсичного Таміфлю коштує у Франції 10 евро за упаковку??? Памятаєте як тоді всі казали що аптеки понаживалися на бідних людях? Коли через штучно створений ажіотаж наша влада вкотре налаштувала нас з Вами проти фармацевтів, які в той час стояли в аптеках і нічого не розуміючи працювали з потрійною силою, я особисто бачив як в одній з аптек міста фармацевт-дівчинка втратила свідомість, бо як потім сказали вона дві зміни вже бігала по аптеці щоб допомогти людям. А їм за це навіть дякую ніхто не сказав, за це образливо!!! Вони то тут до чого??? Зверніть будь-ласка увагу Українці - як тільки в державі починаються якісь «тьорки» на рахунок цін на бензин, хліб і все інше наша влада одразу переключається на медикаменти, щоб перенести увагу на цю мегасоціальну проблему, і це в них дуже класно виходить. До Вашого відома: ті ж самі медикаменти, що у нас за кордоном коштують у 2-3 рази дорожче!) Я за страхову медицину, за правду і за чесність. Давайте почнемо з себе колеги. Дякую!