USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Привітання Януковича на ТВІ йолка.
Коли всі загально-національні канали телебачення показували новорічне привітання гаранта канал ТВІ відзначився оригінальністю. Пропоную переглянути.
Коментарів: 18
Василь Показати IP 2 Січня 2012 09:10
Антидержавники і ДЕБІЛИ...
Хатуль Мадан до Василь Показати IP 2 Січня 2012 12:25
якщо в однині, то все правильно. чивокуня такий)))
adams до Василь Показати IP 2 Січня 2012 15:25
Сам ти дебіл...
VCS Показати IP 2 Січня 2012 12:19
Ушлепки! И это таким еще лицензию выдавать?!
adams до VCS Показати IP 2 Січня 2012 15:27
І ти дебіл...
павло Показати IP 2 Січня 2012 12:25
Молодці!
москальский хохол Показати IP 2 Січня 2012 14:15
Оцей український злочинний кошмар виріс з твоєї слабкої і рабської душі. Москаль і єврей тут ні до чого. І Янукович теж. Облиш його. Він – закономірна персоніфікація наявності достатньої кількості януковичів на українській землі, які не потребують, не хочуть, бояться правди і свободи.Це ти несеш в собі брехню і рабство, і накинув їх на всю країну. Ти. Персонально. Чуєш? Янукович лише його оформляє.Бачиш, як прояснюється твоя темна дорога до твого нещастя, твоєї загибелі. І починається ця дорога не десь, а з твоєї брехливої, дрібнозлодійкуватої, нещасної рабської душі. Витікає з неї.
Роман Показати IP 2 Січня 2012 14:23
так а що не так вони зробили? Який президент - така й пародія.
Изя Шнеерзон Показати IP 2 Січня 2012 19:53
Романчик, каждый народ достоин того правителя которого имеет. А правитель имеет нас. Посмотрел поздравление с Новым Годом-посмотрел на себя. Оно таки да- это ненька Украйона, только мужского роду.
Віталій Показати IP 2 Січня 2012 23:01
особисто я зустрічав новий рік саме під це привітання, воно мені сподобалося бульше, хоч розвеселило, а яника слухати і дивитися просто немає бажання, за що спасиба жителям Донбасса!!!
Александр Показати IP 3 Січня 2012 11:53
Мое мнение: если это "приветствие" показали именно 31.12 в 23:59 - у канала нужно отобрать лицензию на вещание. Если в любое другое время - не вижу проблемы. Нужно, все-таки, отделять яблоки от апельсин, официоз от стеба. Ну а по качеству "приветствия" - кому что нравится...
лучанка Показати IP 3 Січня 2012 13:45
Який Президент - таке і привітання
)) Показати IP 3 Січня 2012 14:41
Крали, крадуть і будуть красти всі, без виключення. Без зупину і без пересторог. Брехали, брешуть і будуть брехати.
апокаліпсис сьогодні Показати IP 3 Січня 2012 14:43
Янус мав вас всіх в одному місці. Ви програли і тепер зрозуміло, що ви - НІЩО. Ніхто не зробив самоспалення, не пустив кулю в скроню, не викинувся з вікна, не порізав вени, навіть не запив. Ви Януса проковтнули і тепер нема такого ..., якого б ви не зжерли. Амінь.
Володимир Показати IP 3 Січня 2012 22:21
А хіба є ще люди в цій країні, які дивилися привітання зека. Я особисто вже два роки рахую, що в Україні немає президента.
smelnyk Показати IP 4 Січня 2012 00:15
Ох і дограються хлопці! А якщо серйозно, то ролик занадто довгий, десь на половині починає хотітися, щоб він скоріше закінчився.
))) Показати IP 4 Січня 2012 13:56
невже ви не розумієте, що це КІНЕЦЬ???????Вам - як нації, як державі, як українству. Вже готується здача ГТС. Кожний нормальний хлоп має зробити харакірі, або виїхати до Канади. А тут залишиться боягузлива бидлота.
surogat Показати IP 11 Січня 2012 02:41
бред сивої кобили!!