USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Мітинг біля майбутнього пам'ятника Бандері у Луцьку
"Степан Бандера - один із символів незламного українського духу. Встановлення йому пам'ятника в Луцьку - це не лише данина пам'яті, а й наш обов'язок перед нащадками," – сказав депутат Волинської обласної ради Олександр Пирожик.
Коментарів: 38
Кононович Показати IP 10 Січня 2012 11:36
Самое главное "море" молодёжи, да и не только, даже пенсионеры не припёрлись которым делать нечего.Вот ваш уровень Луцкие НАЦИСТЫ!!!
холодний яр до Кононович Показати IP 10 Січня 2012 13:08
Ви всі здохните пси комунякі!Русь-Козацтво-Україна!!Князь Святослав-Б.Хмельницький-Степан Бандера- це наш дух і герої!!
Волинська різня. до холодний яр Показати IP 10 Січня 2012 15:32
Всі поздихають: і комуняки , і бандерлохі. Історія всіх розсудить.
Лучанин до холодний яр Показати IP 10 Січня 2012 21:54
Це вже агонія, чи просто новорічна білочка?
Павло до Кононович Показати IP 10 Січня 2012 20:29
На віміну від вас шавок-комуняцьких вони прийшли за ідею, а не так як ви свою фігню проплачену проводете!!!!!!!! Але як кажуть собаки гавкають(тобто ви) а караван іде і пам ятник Степану Бандері буде! Слава Україні!
Бульба до Павло Показати IP 18 Січня 2012 17:30
Идейных уважаю, но идея ведёт в никуда.
зaгрeб Показати IP 10 Січня 2012 12:14
Ну дa, a нa aкции Комсосa ходят толпaми кaк нa Киркоровa.
олег Показати IP 10 Січня 2012 12:20
бандери кати українського народу!!!
Хатуль Мадан до олег Показати IP 10 Січня 2012 14:46
кати - ето очєнь полєзниє животниє, кстаті.
Изя Шнеерзон Показати IP 10 Січня 2012 13:01
Робя, а погромы будут?
зaгрeб Показати IP 10 Січня 2012 14:12
Симит плaстинку зaeло?
правда. Показати IP 10 Січня 2012 14:21
Наші герої Ленін-Касіор-Хрущёв-Брежнев-Щербицький!!!!
1111 до правда. Показати IP 10 Січня 2012 19:27
Блін і Ющенко.
Оля Показати IP 10 Січня 2012 14:38
Хто такий Бандера? Видатний полководець, який як самоучка Чапаєв арміями керував? Ні. Політик-легенда типу Черчіля, якого можна цитувати? Ні. Патріот-партизан, який під поїзд кинеться? Ні. Напишіть мені, незнаючій, що такого він зробив, щоб з ним так носитися. Слова "Боровся за Україну" не проходять, що він конкретно зробив? За кордоном ховався - оце і вся його заслуга. І так думають всі, хто що небудь знає про Бандеру. А героїзму з пальця не висмокчеш.
Хатуль Мадан до Оля Показати IP 10 Січня 2012 15:58
ви експерт по висмоктуванню з пальця?
Бульба до Хатуль Мадан Показати IP 18 Січня 2012 17:47
Хатуль, если ты эксперт то расскажи как твои предки разграбили Египет. Почему вы едите человеческие уши.
лучанин до Оля Показати IP 10 Січня 2012 16:52
Бандера, це людина яка у 25 років створила найпотужнішу підпільну організацію ОУН. Яка боролася за визволення України з поляками, нацистами і комуністами. Написав кілька політично-філософських праць. До кінця життя боровся за визволення України. За спробу проголошення незалежності України був ув'язнений в німецькому концтаборі. Загинув від рук агента КДБ. Ще щось цікавить?
тупому лучанину. до лучанин Показати IP 10 Січня 2012 19:37
Ти сам добре подумай що пишеш. "Боровся в підпіллі" - абсурд повний. Боровся до кінця. Цікаво до якого "Кінця"? І хто Він такий був щоб проголошувати незалежність? Якщо не знаєш норм міжнародного права, і взагалі процесу проголошення незалежності то краще не пиши туфту неправдиву. Того що Бандера навіть не міг взяти участь у референдумі, бо саме ховався в підпіллі.
Лучанин до лучанин Показати IP 10 Січня 2012 21:47
От мене завжди цікавить: Україна його про це просила? А якщо просила то в його ж лиці?
kamil Показати IP 10 Січня 2012 15:43
ей одумайтесь дурні!!! ви собі на городі поставте той памятник чи біля входу міськ раду. ніхто ж проти памятника чи самого бандери немає. але для чого його ставити біля рацсу. ну шо за деб_л придумав його там ставити. яка логіка в цьому?
МиколаЙЧИК Показати IP 10 Січня 2012 16:15
Шановні прихильники Бандери, скаіть будь-ласка, можливо, було б правильно поставити пам"ятник Любарту, замість С. Бандери?Я не хочу вдаватись в глибини історії, проте згадаю таку річ, вас всіх врятував Бандера від німецьких загарбників 1939-46 рр.?Можливо це були солдати-червоноармійці.Ні, я не комуніст, я лише внук цього солдата,солдата, який в 16 років в полотняних штанах йшов у бій з озброєними німцями.Який був 3 раза поранений, тричі вчився ходити.Мені здається, що це проста неповага до ще живих фронтовиків, яких залишилось зовсім мало.А ці ОУНівсі, можливо, я не знаю, і воювали з німцями, але і були проти радянської армії.Повдягали форму, і зараз ходять як фронтовики, горді, приймають привітання.А що про них написано у військовому літописанні 1939-45 років - нічого. Вибачте за палкий коментар, але мені здається, що буде альтернативою пам"ятнику С.Бандері пам"ятник князю Любарту.
Хатуль Мадан до МиколаЙЧИК Показати IP 10 Січня 2012 16:25
батхерт зараховано.
знаючий до МиколаЙЧИК Показати IP 10 Січня 2012 16:59
якщо "можливо я не знаю", то спочатку взнай, а потім пиши
Лучанин до знаючий Показати IP 10 Січня 2012 21:51
Правильно, Бандеру і Любарта порівнювати взагалі не можна. Але тут, зазвичай, люблять та поважають тільки тих хто їх нищив, а на червоне просто алергія.
Изя Шнеерзон Показати IP 10 Січня 2012 17:18
Справка:ЗАГС строился по проекту банно-прачечного комбината, адаптованного к местным нуждам. Посмотрите строительный паспорт, или спросите Проня.
Изя Шнеерзон Показати IP 10 Січня 2012 18:05
Загребу. Не надо на меню сердиться. Мене просто очень обидно-никто не может ответить на очень простой вопрос-а, погромы будут? Неужели он такой трудный? Вот Вы ,Загреб, почти умный человек, тоже не можете мене ответить, только обзываетесь на мене семитом. А почему?
зaгрeб до Изя Шнеерзон Показати IP 10 Січня 2012 22:14
Изя будут погромы .С Сaши и Миши обрeзaных нaчнут.
Бомба Показати IP 10 Січня 2012 19:12
Ого, як багато народу зібралося. Яблуку не було де впасти. Оце всенародна любов...
МиколаЙЧИК Показати IP 10 Січня 2012 19:20
Це жесть, проте радує одне, що через пару десятиліть всі забудуть про Бандеру, просто подивіться відео: http://www.youtube.com/watch?v=-chyxLedksI особливо 3:10 хв
1111 до МиколаЙЧИК Показати IP 10 Січня 2012 19:40
Це точно. Та й пердунів тих багато і під час війни в підпіллях не ховалось. А зараз і того менше стало.
Изя Шнеерзон Показати IP 10 Січня 2012 19:40
Робя, Вы цензурируете похлеще за советы. Без обиды, ничего личного но придется работать по принципу рикошета. Фуфлыжников надо учить.
Изя Шнеерзон Показати IP 10 Січня 2012 22:25
Загребу. А как будут проверять обрезание, а самое главное кто? Интересует также знать, а кто такое Саша и Миша?
зaгрeб Показати IP 11 Січня 2012 10:52
Очeнь плохиe люди
Изя Шнеерзон Показати IP 11 Січня 2012 11:14
Если они плохие -они уже и так наказаны-Вы их отругали. Можно еще сильнее- поставить в угол, но это уже высшая мера.
зaгрeб Показати IP 11 Січня 2012 13:26
Высшая мера eто eсли у них отобрaть знaчок с Лeнином которого им подaрл дeдушкa.
Изя Шнеерзон Показати IP 11 Січня 2012 16:00
А оно таки-да.
SlavaSSG Показати IP 11 Січня 2012 20:34
Я підтримую ідею встановлення памятника С. Бандері. Але чому він має стояти обовязково біля РАГСу? це якось не логічно.Поставте його, наприклад, біля історичного факультету ВНУ. Я думаю так буде розумніше.
SlavaSSG Показати IP 11 Січня 2012 20:34
Я підтримую ідею встановлення памятника С. Бандері. Але чому він має стояти обовязково біля РАГСу? це якось не логічно.Поставте його, наприклад, біля історичного факультету ВНУ. Я думаю так буде розумніше.