USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Підготовка служб до зими
Цікавить Ваша думка щодо прибирання вулиць міста від снігу.
На мою думку стан доріг - жахливий. Єдине, що заважає критикувати і звертати увагу на дорогу - це колір, оскільки декілька раз сипнули піском.
Дякувати Богу що температура не сягає -10 градусів.

Нам потрібно з самого початку проблеми починати її роздувати, щоб на неї звертали увагу, а не тоді коли проїхати вулицею неможливо.
Коментарів: 8
Є Показати IP 16 Січня 2012 11:39
Які ваші рекомендації. П..деть не мешки ворочать!!!
лучанин Показати IP 16 Січня 2012 13:47
Прибирання снігу проводиться, стан міста прекрасний, чисто і затишно. То ж може досить нити і смердіти?
Igor_vt до лучанин Показати IP 16 Січня 2012 17:41
А ДЕ проводиться прибирання снігу? Піду подивлюсь, бо в центрі таке вражіння, що мером повернувся Шиба.
kamil до лучанин Показати IP 16 Січня 2012 19:25
Якщо ця каша з піску і снігу на дорозі - це для Вас затишок і чистота то я вже можу сказати про Ваш культурний рівень (нічого особистого). Я побачу як почнуть писати в новинах про незадовільний стан доріг, і як всі почнуть кривити носом в коментарях. Працювати треба заставляти владу "по факту", а не тоді коли п...ць( Для порівняння: http://www.weather-forecast.com/locations/Tarnow/webcams/latest веб камера у тарнові, польща. http://www.camera.lutsk.ua/ луцьк. На вулиці краще ніж в нас при тому що сніг там іде вже півтора місяці і це гориста місцевість.
kamil Показати IP 16 Січня 2012 14:15
Інформаційні запити про виконання поставлених завдань і т.п.
ск до kamil Показати IP 18 Січня 2012 09:18
звісно лазити по кришах на київському майдані і чесати язиком, ніж самому щось зробити конкретне- типовий образ "гондураса"
kamil до ск Показати IP 18 Січня 2012 10:46
по перше якщо ти вже переходиш на особистості то "гондурас" ти!. якщо роззути очі то можна побачити що фотографія зроблена з вікна. мною було подано 3 запити, але нажаль наша міська рада на ознайомлена з строками дачі відповіді. тому раджу тобі "самому щось зробити конкретне" або дати якусь пропозицію, а не сидіти і писати нелогічні придурковаті коментарі.
Igor_vt Показати IP 16 Січня 2012 17:42
Під час снігопадів особливо стає наявним як місто Луцьк за 20 років перетворили в населений пункт - відсутність двірників на вулицях.