USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95
Світ вражає: Щодо нового міністра фінансів
Кар'єра Хорошковського: (взяв з Вікіпедії)

Починав в команді В. Пустовойтенка. З 1998 року до 2002 побув депутатом ВРУ. Потім очолив "технічний" проект "Команда озимого покоління", який набрав 2% до парламенту.

За це йому дали посаду заступник голови Адміністрації Президента України. І навіть в 2002 призначили міністром економіки та з питань європейської інтеграції в уряді Віктора Федоровича.

Період президентства Ющенка перечекав поза владою. Зате став медіамагнатом (канал "Інтер" та інші), заснував групу «Меркс» та очолював металургійну компанію «Євраз груп».

В 2006 році, коли "розборки любі друзіvsЮля" вийшли набрали значних обертів, він був призначений Першим заступником Секретаря Ради національної безпеки, подав у відставку після оголошення про позачергові парламентські вибори 2007 року.

2007 року призначений головою Державної митної служби України.

2009 президент Ющенко призначив Хорошковського першим заступником голови СБУ.

2010 Верховна Рада за поданням новообраного президента Віктора Януковича призначила Валерія Хорошковського головою Служби Безпеки України.

І ось нова віха. Рік 2012. Міністр фінансів.

П.с. на фото Юля Володимирівна, яка обзивала пана Валерія самі знаєте як, ручкається та цьомається з ним. Політика...


Коментарів: 16
ПРОХОЖИЙ Показати IP 18 Січня 2012 18:53
Канал ИНТЕР - российская помойка. Деньги не пахнут. Особенно , когда много.
Анатолій Котлюк Показати IP 18 Січня 2012 23:01
Який ж він все-таки непосидючий :)
dok Показати IP 19 Січня 2012 09:36
Єдакий гламурний метросексуал. Ну все вміє роботи, голова СБУ ? без проблем, мін. фінансів? - раз плюнути, митниця? - да яка різниця. І коли це б..ство закінчиться, хто скаже? Коли держслужбовця будуть призначати виходячи принципу професіоналізму а не універсальності?
) Показати IP 19 Січня 2012 20:44
ПРОХОЖИЙ тогда не разговаривай на русском языке - он ведь тоже помойка, как и ты...
яничар Показати IP 21 Січня 2012 00:41
Ты сами сказал
Штефан Показати IP 21 Січня 2012 08:54
Звичайно,другий Тигібко(як його назвав один із соратників Янека), хлопець досить "підкований" і мусить говорити так,як вимагає ЄДІНАЯ РУКОВОДЯЩАЯ ПАРТІЯ!Але,вчора на шоу у Шустера-він мене не зміг переконати,коли журналіст запитала, чому не допустили до Юлі іноземного високопосадовця і СБУшник відповів,що це міг вирішити тільки слідчий...? Скажіть-вам не смішно чути було таку дурість від "розумного" Хорошковського??? Щоб показати,що влада у нас нікуди не вмішується,а, вірніше,наш гарант- то себе виставляє ДУРНЕМ!!!
Любешів Показати IP 21 Січня 2012 09:29
Поцілунок ІУДИ - ХОРОША!!!
Поліщук Показати IP 22 Січня 2012 12:21
Що ви розвели тут расєйську лайку? Мозгів мало, щоб вивчити на Волинській землі українську мову? Треба бути останнім дегенератом, щоб не навчитись українській мові, живучи на Волині. Ганьба! Колхоз справжній, видно ще як з часів колхозу навчили на російській, так і шпарять. Село, воно і в Африці село.
від імені москалів до Поліщук Показати IP 22 Січня 2012 19:33
поліщуку: КОЛГОСП, вчіть рідну мову, вона того варта
від імені мільйона хохлів Москви Показати IP 22 Січня 2012 13:33
поліщуку - ...вчіть, невігласи, російську мову. Нею розмовляв ГЕНІЙ УКРАЇНИ - Тарас Григорович Шевченко. Кобзар на РОСІЙСЬКІЙ МОВІ написав В 1854-1858 годах русским языком повести "Музыкант", "Художник", "Несчастный", "Капитанша", "Близнята", "Прогулка с удовольствием и не без морали" и дневниковые записи "Журнал". Отож, шануйте сонцесяйну творчість Українського Генія, котрий не цурався російської мови. Хто ви такі, вбогі та нещасні, щоб бути ПРОТИ російської мови, коли Великий Тарас ЗА?
Ковельчанин Показати IP 23 Січня 2012 00:26
Представнику мільйонів хохлів Москви. Вчи німецьку. Тоді зможеш в оригіналі читати твори уродженця Львова Леопольда фон Захера-Мазоха.
українець Показати IP 23 Січня 2012 08:46
Хохлам Москви. Великий Тарас поклав своє здоровя і життя в пісках дикої Киргизії заради того, щоб існувала українська мова. З іншої сторони, в той час України не було, а була Малоросія, але навіть в таких умовах мова, завдяки таким, як Тарас Шевченко, існувала. А сьогодні є всі шанси зберегти і розвивати рідну, співучу, соловїну українську мову. Вона могла зникнути, бо в Луцьку до 1991 року всі забацані полішуки з порепаними пятками і з курячим пометом за нігтями штокали і екали. Покайтеся, московські хохли, за те, що ви лягли під кований імперський чобіт, бо спасіння за вашу продажність вам не буде! Згадайте слова Шевченка з поеми "Сон": "...хоч би дулю, хоч півдулі...".
Таня Показати IP 23 Січня 2012 08:59
Кожен розмовляє так, як бажає душа і в силу своєї освідченості.Але, якщо вимре рідна мова - попрощаємося з вільною Україною.І як же так не любити свій край, щоб цуратися рідної мови???
ольшевський Показати IP 23 Січня 2012 14:16
Іван Дзюба, диссидент, 20 років таборів, сказав таке: " Не навязуйте української мови - вона не заслуговує такої ганьби!.
мовним фашистюкам Показати IP 23 Січня 2012 14:25
українцю - Відмовитись від російської мови - не проблема, це легко. А може ви зробите ще один більш вагомий крок - відмовитесь від проклятого москальского газу? від мерзотної рос.нафти та автозаправок Лукойл у Луцьку, в Україні? От тоді ви були б неймовірні герої. А так патякати про мову, а потім грітись на кухонці рос.газом - це таке дебіловате запроданство, що слів нема...
попадюк Показати IP 23 Січня 2012 14:32
У санаторіях Трускавця персоналу заборонено розмовляти українскою мовою, бо айзери, киргизи, молдовани... її не розуміють - це до питання про мовний патріотизм.