USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.96
Світ вражає: "Той хто пройшов крізь вогонь" в Луцьку
Друзі, маю до вас прохання:
я хочу, щоб в Луцьку, в кінокомплексі Адреналін показали прем'єру українського фільму "Той хто пройшов крізь вогонь"...
тому прошу допомогти - подзвонити в найближчі дні в кінокомлекс і спитати коли буде показ цього фільму, або внести пропозицію що цього.
таким чином ми сформуємо попит на фільм, а це переконає кінотеатр включити фільм у свою афішу.
тож вперед - http://cinema.adrenalin.lutsk.ua/contacts
Коментарів: 17
Наівняк Показати IP 31 Січня 2012 13:03
Нвц тематика не буде комерціиною. Може Корсак старий профінансуе Корсака малого тоді може... Принципове питання -а, на фіга попу гаомань, якщо є кадило...
Romanas Показати IP 31 Січня 2012 13:41
Ого, а фільм то дуже навіть нічо!!!!
Правдоруб Показати IP 31 Січня 2012 14:00
Я дійсно хотів би подивитись перше широкоформатне Українське кіно в кінотеатрі. Але як стверджував продюсер стрічки - грошей на вироництво копій немає...
Пересічний Показати IP 31 Січня 2012 14:12
Наскільки мені відомо, з розмови з керівництвом кінокомплексу, показ цього фільму планується в другій половині лютого, орієнтовно з 16-17, поки що одним сеансом. Тут все залежить від нас як глядачів - якщо нас буде багато, то відповідно і кіл-ть сеансів зможуть збільшити, так що все залежить від нас. Особисто я дуже хочу переглянути цей фільм.
Вікінг до Пересічний Показати IP 31 Січня 2012 17:15
То вже швидше піратські копії будуть в Інеті.
Igor_vt Показати IP 31 Січня 2012 15:35
Патріотична влада мусила б зобов`язати кіномережі показати цей фільм. Добре що живему в епоху цифри.
Хатуль Мадан до Igor_vt Показати IP 31 Січня 2012 21:47
Де ви в нинішній владі патріотів знайдете? Суцільні житєлі данбаса. Почекаємо піратку, ще менти не всі ресурси закрили)))
Prosto Показати IP 31 Січня 2012 16:29
Теж дуже хочу цей фільм побачити на широкому форматі. Передзвонив у Адреналін, хоча це мабуть мало що дало...
MisterX Показати IP 31 Січня 2012 22:12
першого лютого в 8:45 та 12:45 дивіться на каналі ICTV продовження кримінального серіалу "Буратіно" не пожалкуєте...
Михайло Шелеп Показати IP 1 Лютого 2012 12:58
вже є результат - з 16 лютого в "Адреналіні" впродовж тижня по 1 показу у денний час :-) Не пропустіть!!!
Хатуль Мадан до Михайло Шелеп Показати IP 1 Лютого 2012 19:17
Чудова новина!!!
Iven Показати IP 1 Лютого 2012 13:59
Певно, перше толкове українське кіно!!
Юлія Показати IP 1 Лютого 2012 20:21
Телефонувала на довідку. Сказали, що з 16 лютого фільм - у прокаті в "Адреналіні". Почитала відгуки в Інтернеті. Всі в захваті! Хочу бачити.
Ізя Мендельштайн Показати IP 1 Лютого 2012 20:27
краще б єврейські фільми показували.
Кінокомплекс Adrenalin Показати IP 2 Лютого 2012 09:53
Стрічка "Той хто пройшов крізь вогонь" у Кінокомплексі Adrenalin буде транслюватись з 16 лютого. Показ цього фільму стартував по Україні 19 січня 2012, проте дистиб'юторами було виготовлено лише 10 плівкових і 5 цифрових копій. Запрошуємо всіх бажаючих переглянути цю прем'єру у нашому кінотеатрі. Будемо раді Вас бачити!
Romanas Показати IP 3 Лютого 2012 09:17
Кінокомплекс Adrenalin - Вам респект, обов,язково прийдем з дружиною!!!!!
Ваня Показати IP 14 Лютого 2012 23:30
О! Якраз збирався подивитись цей фільм, а тут в кінотеатрі. Обов'язковов прийду. Кожен українець, що любить кіно повинен прийти. Підтримаймо наше рідне!