USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95
Світ вражає: ЕХ.ua закрили
Популярний український файлообмінник Ex.ua - закрили, повідомляють Подробиці з посиланням на дані порталу watcher.com.ua.

Як повідомляється в блозі компанії imena.ua, вчора було припинено обслуговування домену, а сьогодні доступ до сайту став неможливим.

За даними іншого сайту, siteua.org, Ex.ua був закритий правоохоронцями: нібито вчора вони прийшли в офіс компанії "Воля-Кабель" і зупинили роботу сервісу. Крім того, останні кілька днів абоненти компанії "Воля" скаржилися на проблеми з доступом в інтернет - можливо, ці два факти якось взаємопов`язані.

Саме правоохоронцями були закриті попередники Ex.ua - файлообмінні сервіси Infostore і io.ua. Цікаво, що минулого року Ex.ua заявляв про плани запуску ліцензійного контенту на своєму сайті.

Ресурс був одним з найпопулярніших в Україні, займаючи від 15% до 25% усього внутрішньоукраїнського трафіку.
Пишуть на http://www.unian.net/ukr/news/news-483040.html
Коментарів: 20
Ізя Мендельштайн Показати IP 31 Січня 2012 19:50
R.I.P.
Хатуль Мадан Показати IP 31 Січня 2012 20:20
Якщо людина бере в бібліотеці або купує книгу і дає почитати друзям - вона злочинець? Влада відстоює інтереси "правообладатєлєй" - читай спекулянтів. які наживаються на авторському продукті. Давно треба в Україні "партію піратів" створювати чи щось типу того.
Хатуль Мадан до Хатуль Мадан Показати IP 31 Січня 2012 20:22
Дорочі, сьогодні рухнув сайт МВС. Інтернет-братія мусорам помстилась.
Оксана Показати IP 31 Січня 2012 21:05
Це був мій улюблений сайт, на жаль зберегла тільки одну аудіокнигу "Найбільше диво - життя..." Миколи Руденка. Невже ці завгари нам будуть диктувати свою хамську культуру?
ЧуйНа Показати IP 31 Січня 2012 21:20
Шкода, туди заливала всі конкурсні фільми((
MisterX Показати IP 31 Січня 2012 22:12
першого лютого в 8:45 та 12:45 дивіться на каналі ICTV продовження кримінального серіалу "Буратіно" не пожалкуєте...
ПРОХОЖИЙ до MisterX Показати IP 31 Січня 2012 22:39
Це те , що показував луцький "Аверс" тиждень тому в новинах ?
Хатуль Мадан Показати IP 31 Січня 2012 22:16
На самом деле ресурс прикрыли по требованию Кремля: по некоторым сообщениям с помощью ex.ua украинцы скачивали российский газ.
Romanas Показати IP 31 Січня 2012 22:31
Конкуренти забашляли для закриття...Сто пудов!!!!
Вінстон Показати IP 1 Лютого 2012 08:07
Як би цей сайт підтримували нормально, дизайн зробили... тоді і не закрили.
BRUS Показати IP 1 Лютого 2012 08:27
Вічна память!!!!!
анонімус Показати IP 1 Лютого 2012 08:49
через деякий час чекаємо fex.ua *trollface*
Українець Показати IP 1 Лютого 2012 10:12
Відкриється знову,тільки серваки перенесуть в іншу країну.Таке було з рутрекером.
Хатуль Мадан до Українець Показати IP 1 Лютого 2012 14:43
халява - це святе.
) Показати IP 1 Лютого 2012 14:36
бесовская прелесть...тьфу!
Всезнайко Показати IP 1 Лютого 2012 15:06
Закрили... І мать його нищечком...
Папик Показати IP 1 Лютого 2012 23:35
Влада закрила 1 сайт, хакери "закрили" декілька. І кажуть що це буде продовжуватись досить довгий час.
Псевдохакер Показати IP 2 Лютого 2012 11:19
Які хакери? Народ дружно ддосить, сайти падають завдяки спільним зусиллям тисяч людей. В соцмережах є об"єднання, де все пояснюється. Приєднуйтесь!
Хатуль Мадан до Псевдохакер Показати IP 2 Лютого 2012 14:02
для декого - що хакери, що д-дос - всього навсього незрозумілі іншомовні слова. тепер у відповідь на фальсифікації виборів народ просто знищить сервери виборчих комісій. Україна попереду планети всієї: перша в історії кібер-громадянська війна)))
Romanas Показати IP 3 Лютого 2012 09:15
Знову працює!!!!!