USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: «Волинські Новини» отримали спортивну нагороду
...у Першому Всеукраїнському конкурсі серед спортивних журналістів "Спартак спортивний - 2011"


Коментарів: 14
)) Показати IP 16 Лютого 2012 13:07
молодці, я ще й повернутись не встиг, а вже опублікували
Анастасія Передрій до )) Показати IP 16 Лютого 2012 13:17
а хтось чаю навіть не хотів))
)) Показати IP 16 Лютого 2012 13:35
коли принесу Вам наступну нагороду то не відмовлюсь вже точно ))
Спорт МЕН Показати IP 16 Лютого 2012 13:59
Відкрив рубрику Спорт на Волинських новинах. дивлюся новини. Порахував - на першій сторінці рубрики 20 новинок. З дебільшого - по ОДНІЙ або ДВІ в день. При тому що в день новин на Волинських новинах (вибачте, ліньки рахувати) але підозрюю що не менше 30-ти. Отож, 20 останніх новин рубрики "Спорт" на ВН. З них 17 - про футбол З них 14 - про ФК "Волинь" І головне: з 20 новин лише одна написана Волинськими новинами. Решта - передруковані з інших інтернет-видань. Питання: якщо це - найкраще спортивне інтернет-видання року(добре, хай не переможець, але ЛАУРЕАТ) - то.... Висновок: не позортесь. Риторичне питання: чи пропустять модератори цей коментар? ;-)
Спорт МЕН до Спорт МЕН Показати IP 16 Лютого 2012 15:47
Модератори, вибачте. Беру свої слова назад.
Анатолій Котлюк Показати IP 16 Лютого 2012 14:29
А які претензії до "ВН"? Цю нагороду люди з Спартака придумали, вони й вибирали переможця.
Спорт МЕН до Анатолій Котлюк Показати IP 16 Лютого 2012 15:47
Претензія одна: чому не подякували чемненько, сховали цю "нагороду" далеченько і забули про це тихенько? Шановні, ви ж не в дитсадку, щоб тішитися з кожної знайденої г...ки? Майте професійний гонор
Да?! до Анатолій Котлюк Показати IP 16 Лютого 2012 17:10
Дайте ссылку хотя бы на пару новостей о "Спартаке".
Спорт мену Показати IP 16 Лютого 2012 14:58
нагороду отримали відповідно вимог положення яке було, за підсумки висвітлення роботи товариства "Спартак" в області за 2011 рік, а не за останні 20 новин. Так що все чесно й без обману. Інші лауреати є на сайті ЦР ФСТ "Спартак"
Спорт МЕН до Спорт мену Показати IP 16 Лютого 2012 15:45
За висвітлення роботи товариства спартак присвоювати звання "Найкращого спортивного видання"? В мене більше питань немає. Вбили )))))))))))
дідо Показати IP 16 Лютого 2012 21:31
Чим би діти не тішилися...
Марго Показати IP 17 Лютого 2012 09:45
А я на фітнес ходжу. Напишіть про мене, спортивне видання ;-)
Мирослав Ватащук до Марго Показати IP 19 Лютого 2012 13:40
Марго ходить на фітнес. Підпис: спортивне видання ;-)
дядько Показати IP 29 Грудня 2013 18:19
волинський рятквальник третій рік поспіль стає кращим спортсменом року в Україні