USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: 412 років тому спалили Джордано Бруно
Ровно 412 лет назад, 17 февраля 1600 года на костре был сожжен великий итальянский ученый - Джордано Бруно, этот день стал олицетворением мракобесия и невежества христиан.

Этот храбрый человек, не отрекшийся от своих убеждений перед лицом пламени, плюнувший в лицо своим убийцам-клерикалам, стал символом трагедии, которой обернулась власть христиан много лет назад.

В этот день мы помним и скорбим о всех тех, кто погиб от рук христианства во времена инквизиции, христианизации, крестовых походов.

Сейчас над нами снова нависла былая опасность. Адепты христианства - самого кровавого культа в истории человечества, при поддержке власть имущих, вновь начали наступление, пытаясь мракобесным ярмом захомутать всю свободу, разум, адекватность нашего общества, как они не раз делали это в прошлом. Помните, история не знала христианских теократий, которые не лили бы кровь инакомыслящих.

17 февраля мы предлагаем вам разместить на своих страницах траурные аватарки, в статусах траурные лозунги, а так же провести рейд по другим группам, имея цель ознакомить других людей с кровавой и темной стороной христианства. Мы должны предупредить как можно больше людей о нависшей над нашим обществом угрозе.

Вместе мы сила!

Помните! Ваши судьбы - в ваших руках, ваше будущее куется здесь и сейчас. Не дайте пробиться росткам клерикализма, ведь позже они расцветут кровавым цветком репрессий, и история христианства вновь совершит свой кровавый оборот. Не дадим же кровавым следам стереться из нашей памяти, не позволим трагедиям истории повториться!

Никто не забыт! Ничто не забыто!



джерело http://vk.com/event23133877
Коментарів: 29
Александр Показати IP 17 Лютого 2012 16:52
"Сейчас над нами снова нависла былая опасность. Адепты христианства - самого кровавого культа в истории человечества, при поддержке власть имущих, вновь начали наступление, пытаясь мракобесным ярмом захомутать всю свободу, разум, адекватность нашего общества..." Вы это о чем? Вы - потомок Джордано Бруно и Вас преследуют? Заявление в милицию написали?
Exaboto до Александр Показати IP 17 Лютого 2012 21:16
:))). Так я потомок Бруно, Галілея, Коперніка, Хаббла, Кюрі, Ейнштейна, Хокінга, Ніцше, Азімова, Докінза та інших :).
OrestN до Exaboto Показати IP 18 Лютого 2012 22:07
Шановний Exaboto, зверніть увагу, Ви путаєте християнство та католицизм. Я розумію, що адептам неоязичництва у Вашій особі важко "відділити мух від котлет".
Exaboto до OrestN Показати IP 19 Лютого 2012 00:40
нічого подібного. католицизм є лише одним з сотень розгалуджень християнства.
Українець Показати IP 17 Лютого 2012 17:01
На малюнку мабудь і є Джордано Бруно.
анонімус Показати IP 17 Лютого 2012 17:11
а в якому то році церква визнала факт, що земля кругла і обертається навколо сонця?
))) до анонімус Показати IP 20 Лютого 2012 10:30
кажется, в восьмидесятые 20-го.
ПРОХОЖИЙ Показати IP 17 Лютого 2012 19:14
Есть мнение , что Брунов и прочих проффессоров инквизиторы палили не просто , чтобы согреться.Во все времена периодически задавался вопрос :"А ты что - сильно умный ??!" - и по очкам ! По очкам ! ...Или на костер - как раньше.Важно было приструнить ученых умников , чтобы они изобретали порох , яды и всякие бомбы как можно позже . Способности отдельных "сильно грамотных" всегда опережают нравственное развитие тех , в чьи руки эти ноу-хау попадают. Инквизиция , возможно, была одним из самых удачных этапов самозащиты человечества. Хоть и было больно...Теперь , когда взрываются смертники , горят небоскребы и поет Надежда Кадышева , напугать кого-то небольшим костром и эротическим набором из кожаных ремней и пыточных инструментов ...Перестаньте сказать . А по количеству жертв инквизиция нервно курит сталинско - коммунистический беломорканал. По сравнению с коммуняками во всем мире и - особенно на знакомой нам территории, инквизиторы 300 лет устраивали пионерские субботники по сбору макулатуры. А Бруно жалко.Хоть он и не украинец был. Светлая ему память...
Exaboto до ПРОХОЖИЙ Показати IP 17 Лютого 2012 21:13
"А по количеству жертв инквизиция нервно курит сталинско - коммунистический беломорканал." - це ви так жартуєте? :) Комунізму 100 років, християнству 2000. Так, звичайно, первіснообщинна мракобісна "нравственність" глибоко сидить і сиділа в наших головах, особливо якщо врахувати яким потужним політичним інструментом завжди володіла церква. Але це не дає право дикарям знищувати наукову інтелігенцію, інаковірців, різні культури, народи, та інших "єретиків". Звійсно вони (дикарі) так не вважали.
OrestN до Exaboto Показати IP 18 Лютого 2012 22:10
Шановні продвинуті мислителі, а ви не ходіть в церкву, не підтримуйте попів своєю присутністю, і ... церкви закриються. (Але на жаль лохів завжди вистачає...)
Exaboto до OrestN Показати IP 19 Лютого 2012 14:01
ну так, ми і не ходимо :)). Але лохів хватає :))
бу Показати IP 18 Лютого 2012 00:41
тема интересная.но дискутировать не скем
OrestN до бу Показати IP 18 Лютого 2012 22:03
Я просто рекомендую прочитати книжку "История христианства и число 666", її можна знайти в інтернеті.
Маузер Показати IP 18 Лютого 2012 08:22
християни спалювали людей живцем. Стид вам і позор. Вбивці.
OrestN до Маузер Показати IP 18 Лютого 2012 21:58
Перепрошую, християни не спалювали людей, це робила папська церква, а це різні речі.
Маузер до OrestN Показати IP 19 Лютого 2012 08:43
ну так, геть різні.
Маузер до OrestN Показати IP 19 Лютого 2012 08:59
ну так, геть різні.
Exaboto до OrestN Показати IP 19 Лютого 2012 09:00
Бруно спалили язичники. Не встигла його інквізиція врятувати :))
Уніат до Маузер Показати IP 19 Лютого 2012 14:06
Маузере, зізнайся твоє справжнє ім"я або Мухамед або Янек або Абрам, раз ти такої думки про нас, християн. GO to нахер додому в Биробиджан або Краків.
анонімус до Уніат Показати IP 19 Лютого 2012 21:33
пане пше уніяте, їдьте, будьте ласкаві, до себе до львови або ше файніше назад до поляндії. ваше християнство - то зараза.
Маузер до Уніат Показати IP 20 Лютого 2012 15:24
а ви зізнайтеся якої ви думки про нас атеїстів? Напевно любите нас безмежною християнською любовю ?
Микола Показати IP 18 Лютого 2012 11:28
Шкода, що не тих спалили і трохи не в той час. От би зараз, та в вогонь би: 1.Прищавого; 2.Косату; 3... Список відкритий, прошу продовжувати)))
УНР до Микола Показати IP 19 Лютого 2012 13:57
Продовжую- Петра поРОШЕНка, україця Жванію, цереушника Зварича, п...ра Ляшку (чи ЗАляшку). педофіла Терьохіна і звичайно дурнуватого термінтора Юлія.
Уніат Показати IP 19 Лютого 2012 13:52
Стаття написана баптистами - адвентистами- пацифістами сьомого дня. Не слід плутати християнство православне, яке ніколи не сповідувало насильство, не палаило людей, не мало інквізиції, ієзуїтів та ін. і католицизм. якому всі вищеперелічені гріхи присутні до цього часу. Не дарма фріц з гітлерюгенда на даний час очолює їх парафію.
Олег до Уніат Показати IP 19 Лютого 2012 16:02
читайте історію і не пишіть більше такої маячні.
Маузер до Уніат Показати IP 20 Лютого 2012 08:13
християнство є християнство. Не важливо православне, католицьке, баптистське чи ще якесь інше. До речі, добре видно з вашого коментаря, як релігія ділить людей.
Петро Верзун Показати IP 20 Лютого 2012 14:41
Дивно,що таке поважне Товариство(я про автора і дописувачів) живе стереотипами і міфами.Не треба змішувати конфлікт ідеологій з суто внутрішнім питанням Церкви.Бруно все ж таки був духовною особою і не мав права проповідувати те,що міг говорити світський.По-друге,свята інквізиція передала його світському суду,який і засудив!По-третє,процес над ним тянувся довгі три роки,а знчить всі переваги змагальності процесу були застосовані(чого не знали і не могли знати шукачі істини в східній церкві,-там відразу сокиркою по голові). А поганство з віком мине...
Маузер до Петро Верзун Показати IP 20 Лютого 2012 18:41
у вас брєд. Духовна людина???!!! Свята інквізиція???!!! Світський суд???!!! Це хрестанута розпрвава над вченим, думки якого повністю розсходились з церквою і поглядами диких людей, які називали себе християнами. Який навіть в момент смерті не став "духовною" людиною.
Сергій1968 Показати IP 1 Серпня 2012 14:05
Чув, що Бруно спалили за проповідь того, що у всесвіті є безліч усяких планет з розумними істотами. А православні теж переслідували старообрядців, сектантів,оті,...Духобори у саму Канаду поїхали... І це у часи "доброго" царя Олександра Третього!