USD 39.73 40.00
  • USD 39.73 40.00
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Інформація про геїв та лесбійок у Луцьку
Для прикладу, я нічого не знаю. Явних гомосексуалістів серед моїх знайомих та друзів не маю. Де вони тусують? Теж ніколи не чув.

А що знаєте Ви? Може й когось конкретно знаєте?

П.С. Тільки не пишіть, що це вся українська влада. це - банально.
Коментарів: 32
Віктор Показати IP 22 Лютого 2012 14:06
А з якою метою то цікавитесь?:)
{XXX} - ??? Показати IP 22 Лютого 2012 14:21
...собі шукає :)
ага Показати IP 22 Лютого 2012 14:22
в минулому році проводив дослідження на цю тему - результати вразили. в луцьку тусуються в 3-х місцях, а щодо їх кількості - дуже багато і в облраді також є присутні серед депутатів. моя вам порада - забудьте за них і почніть перейматись владою, бо від влади залежить рівень вашого життя, а не від того, хто і з ким спить.
Александр Показати IP 22 Лютого 2012 15:23
А эксгибиционисты вас случайно не интересуют? Или вуаеристы?
Суржик Показати IP 22 Лютого 2012 15:31
От наприклад,міліція також нічого не знає про те де продають наркотики,то може хто знає,напишіть.А може знаєте кого конкретно,хто продає?
Іван Козолуп Показати IP 22 Лютого 2012 16:07
Хлопче, нащо воно тобі треба? Нехай збоченцями психіатри і священники займуться.
Віктор до Іван Козолуп Показати IP 22 Лютого 2012 16:13
ну, серед священників теж тіїї самії бувають :)
Анатолій Котлюк Показати IP 22 Лютого 2012 16:47
А конкретику хоч хтось скаже?
юзер до Анатолій Котлюк Показати IP 22 Лютого 2012 16:52
Пиши на [email protected] Повідомлю
Anonymouse до Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 08:35
Анатолій Д...ко. Проживає в районі пивзаводу.
зaгрeб Показати IP 22 Лютого 2012 17:12
Тусуют Толя они в Комсомоле.Мишка у них главный
AntiUkr Показати IP 22 Лютого 2012 18:08
Загребаный как всегда хамит. Почувствовал -раскроют инкогнито, занервничал голубенький. Красной иконочкой прикрылся-не поможет. Всем его пе....ческая сущность ясна.
кононович до AntiUkr Показати IP 22 Лютого 2012 19:41
вступай в нашу партію, пратівний!
Лучанка до AntiUkr Показати IP 23 Лютого 2012 10:32
Мабуть на так, аж ніяк не так: ЦЕ ТИ ПРО СВОЮ ПЕРСОНУ ВИСЛОВИВСЯ=) ТОМУ ЩО НА ЗЛОДІЄВІ І ШАПКА ГОРИТЬ))) Найлегше в житті на когось все скинути,А себе визнати таким не можеш, співчуваємо російськомовному населенню,їх вже на с-ки знищили на Сх.,що навіть не бачать реальності)))!!! А основне те,що під своїм то носом!!!)))
AntiUkr Показати IP 22 Лютого 2012 19:00
Видел чудеса, но такого... Загребнутый за полчаса после дружеской критики иконку поменял. Только непонятно -флаг Крымской автономии, но к чему внутрь шахматную доску впердолили?
Лучанка до AntiUkr Показати IP 23 Лютого 2012 10:38
Я гадаю, що ти нічого ще не бачив,бо якби щось ти бачив-то єрісті такої б ніде тут не писав...
AntiUkr до Лучанка Показати IP 23 Лютого 2012 13:00
Лучанке. Тебя не видел-это точно. И не хочу. Терпень ненавижу дурноватых истеричек с комплексом Нарцисса, искренне уверенных в тезисе "украинки самые красивые" А вот и нет. Исследователи из Национального географического общества США опросили около 3,5 тысяч человек из многих стран мира. Респонденты должны были оценить фотографии жителей 200 стран мира. Казахстан представил фото жителей Алматы и Астаны. Фото оценивали участники популярной сети Facebook давая оценки такого рода: "ураган", "привлекательный", "приятный", "заурядный", "противный". Больше всего голосов получили казахстанцы – суммарный коэффициент 4,67. Второе место заняли бразильцы, с коэффициентом 4,63. В лидеры вышли кубинцы – 4,11, итальянцы – 4,02 и испанцы – 4,01. Фотографии казахстанцев понравились и жителям Папуа – Новой Гвинеи, Евросоюза, и жители Юго-Восточной Азии. Согласно данному опросу казахстанцы признаны самым красивым народом… Хохлушки даже не упоминаются.
Віктор до AntiUkr Показати IP 23 Лютого 2012 14:27
А дякуючи флешмобу в інтернеті, лада каліна визнана найкращим авто свого класу в німеччині. Ви реально вірите що інтернет опитування дають правдивий результат?
Лучанка до Віктор Показати IP 24 Лютого 2012 18:58
Ну от такий тут рівень знань... Про що ще казати?! Нехай вірить))) Бо мабуть українки просто відшивають як можуть от тому воно і обмежене в спілкуванні,а тим більше у стосунках!!!
Лучанка до AntiUkr Показати IP 24 Лютого 2012 18:54
Ну да, особливо італійки:) Шановний, Ви для поч. хоча б в 1 країну з цих вище описаних поїдьте і тоді свій ротик відкривайте чи взагалі тут щось пишіть!!! ЗВИЧАЙНО ЩО САМІ ГАРНІ) ВИ В САМИХ ІТАЛІЙЦІВ ЦЕ І ЗАПИТАЙТЕ ПРИ ПЕРШІЙ МО-ТІ КОЛИ БУДЕТЕ В ІТАЛІЇ, хоча я сумніваюся,бо мабуть Вам не те що в Італії євриків поїхати не вистачить,а на Азовське море аби заробили)))) Я в шоці,що взагалі таке написане було, бо це нище плінтуса Ви опустилися... А інтернет опитування-ну то живіть в інеті, успіхів!!! Мабуть пора не фантазувати, а в реальність вікно відкрити і жити щасливо,а не закомплексовано!!!
Не укр до Лучанка Показати IP 25 Лютого 2012 19:11
Ты чего задергалась? Чувак маэ рацію
Лучанка до Не укр Показати IP 25 Лютого 2012 22:49
Казахи рулять уууууууу=)
лесб Показати IP 22 Лютого 2012 22:38
гоми тусуются в парке в муж.туалете, на пляже, на аллее ведущей на рынок в кустах в туалете на жд вокзале
лесб до лесб Показати IP 3 Березня 2022 19:46
Як їх найти
Romanas Показати IP 23 Лютого 2012 08:43
Ось вже один виліз.....
Домовичок Показати IP 23 Лютого 2012 11:01
Та хай собі тусуються де хочуть. Головне щоб не біля шкіл і інших дитячих закладів. Мені здається, що такі люди побояться здавати свої "точки" для зустрічей - щоб не було спокуси в інших "підрихтувати" їм обличчя
Бiблiaфiл Показати IP 23 Лютого 2012 13:22
Тусять вони у мiськiй бiблiотецi. Питати дiвчинку на м'я Гетто.
Бібліафіл до Бiблiaфiл Показати IP 4 Січня 2024 12:22
Привіт. А де знаходиться в Луцьку міська бібліотека?
AntiUkr Показати IP 24 Лютого 2012 19:40
Для Лучанки. Ты сама то хоть поняла,что сказала. Тезисы которые ты так опровергаеш общеизвестны. "Пробей" по гугл. Почитай. На это хоть ума хватит Это материалы Национального географического общества США. А на мой просвященный взгляд-самые шикарные женьщины- Крымские татарки. В отличии от тебя не п...т.
Анонім Показати IP 2 Червня 2019 21:16
0936551863отсосу
Andriy до Анонім Показати IP 14 Червня 2023 02:13
Мені можеш?❤️
Я можу до Анонім Показати IP 28 Вересня 2023 01:00
Я можу тобі і щоб ти мені)