USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.85 10.00
Світ вражає: Інтернет-магазин дитячих товарів "Тигрес"
Шановне товариство! Запрошую долучитись до обговорення російськомовності луцького інтернет-магазину товарів для дітей, який має намір доставляти товар по всій Україні. Як підтримувати українського виробника, якщо він не шанує рідної мови? І це у нас, у Луцьку. Я б не здивувався, якби мова йшла про Донецьк чи Севастополь... Чекаю коментарів.
Коментарів: 8
Я Показати IP 23 Лютого 2012 16:29
Ше трохі і той язік буде державним. Учіте! Слава жітелям ....
Лучанка Показати IP 23 Лютого 2012 16:44
Нічого не купувати та й все!
KJ [West UA] Показати IP 23 Лютого 2012 18:23
І не купуйте! Вони на Луцьк і не розраховують.Краще згадайте коли ви останній раз там щось купували.......
AntiUkr Показати IP 23 Лютого 2012 19:29
Лучаночка, ничего не покупай, тебе не надо, ты взросленькая. Ути-Пути. А реклама? Схаваете и на китайском. На, что то качественное вы денежку не заработали. Что поделать-депрессивный регион.
Вікторія Показати IP 24 Лютого 2012 11:05
А мені все одно на якій мові інтернет-магазин. Народ це ж не так важливо, щоб такі дискусії влаштовувати... Ну український виробник, ну той що... Товар то пропонується на широку аудиторію, на усю Україну, головне щоб він був якісним. А може вони ще за кордон десь планують продавати, а з українською туди аж ніяк.
VAN Показати IP 25 Лютого 2012 13:00
Дякуємо за рекламу!!!! Маю відношення до відкриття даного інтернет магазину і хочу сказати , що російська мова , пов'язана лише з нюансами пошукової системи дитячих товарів. По останнім дослідженням біля 80% "запитів", щодо купівлі дитячих товарів відбувається на російській мові.В майбутньому плануємо доповнити українсько-мовною версією. Дякуєм за увагу.
Анка Показати IP 26 Лютого 2012 10:24
не здається що якою мовою робити сайт діло виробника а не ваше?))) ггг))) типу вас хтось питатиме і слухатиме))) україномовний сайт це взагалі РІДКІСТЬ! російська більш універсальна і нічого тут не зробиш.
Роман Показати IP 20 Червня 2012 13:05
А вы подивіться більшість різноманітних інтернет магазинів Російсько мовна --- Виходить парадокс ми їх розуміємо а вони нас не завжди. Тому я рахую що тигрес зробив правильно що Російською в підприємства буде більше клієнтів... Молодца