USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: 23 лютого - День захисника Вітчизни чи Свято окупантів?
Я от взагалі не розумію логіки цього свята.

Для чого воно? Щоб старі дядьки, які служили в армії СРСР мали можливість лишній раз бухнути і згадати минуле?
Коментарів: 74
ветеран Показати IP 23 Лютого 2012 18:57
це свято дійсно чоловіків а не різних недоумків
Револьвер до ветеран Показати IP 24 Лютого 2012 14:38
Ну дя, ну дя... Чоловікв, які служили в окупаційній армії, та ще й пишаються цим ганебгим фактом.
ПРОХОЖИЙ Показати IP 23 Лютого 2012 19:00
Совершенно верно . Очередной повод бухнуть. Я и большинство моих друзей никак не связывали 23 февраля с какой - нибудь армией . Даже во времена СССР. Разве что в юном пионерском возрасте девочки подписывали нам открытки с танками и солдатами , дико глядящими из под касок . Была альтернатива 8 марта - такому же искусственному празднику , придуманному заскучавшей Кларой Целкин. Так что не записывайте меня в оккупанты . Я и бухнул то сегодня чуть - чуть .
Army man до ПРОХОЖИЙ Показати IP 23 Лютого 2012 19:04
По таким строкам видно, что в армии не служил! :) Отмазался небось или мал был, чтобы именно в ту, настоящую, армию попасть! :)
ПРОХОЖИЙ до Army man Показати IP 23 Лютого 2012 21:24
Служил 2 года - в Подмосковье , в Сибири , в Казахстане , на Урале . Поездил , посмотрел. С "молодыми" и "стариками" общался по - людски. Уходя на дембель , не завешивался свежеотполированными висюльками из латуни , не шил бархатных погон и не рыгал в поездах. Приехал домой , снял форму и зажил как все . А бухнуть на 23 - чего ж не бухнуть . Без всякой политики. Скажу по секрету - я и 22 бухнул. Не исключено , что бухну 25. А про "настоящую" армию есть что вспомнить , но не сегодня .
Лучанка до ПРОХОЖИЙ Показати IP 24 Лютого 2012 13:07
ХОЧ САМ СЕБЕ НЕ СМІШИ:) ЯКА АРМІЯ?:) Ти та армія-різні поняття) По-людські)))) Хоч посміятися можна, НЕ РІВНЯЙ ТА НЕ ВПЛУТУЙ 8 БЕРЕЗНЯ СЮДИ!!! ЦЕ МІЖНАРОДНИЙ ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ!!! НЕ ПЛУТАЙ ПРАВЕДНЕ З ГРІШНИМ,ПРИКРИВАЮЧИСЬ НИМ!!! ЩО МАЄМО-ТЕ МАЄМО, спи спокійно)
йолка до Army man Показати IP 24 Лютого 2012 08:58
"настоящая" это та, что душила венгров в 56-м, чехов в 68-м и угрохала почти полтора ляма афганцев? звиняйте, не довелось поучаствовать в этих "славных" делах(((
Army man Показати IP 23 Лютого 2012 19:00
Слышь ты "молодой" - эти "старые дядьки", как ты выразился, мало таким как ты мозги прочищали, что такие вопросы задаешь! Ты хоть автомат в руках держал или только мозоли от "клавы" имеешь?!
Анатолій Котлюк до Army man Показати IP 23 Лютого 2012 19:29
На відміну від деяких Пістрсоянів - тримав автомат і уявіть собі... цього не може бути... але я навіть з нього стріляв...
Army man до Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 19:35
Ну понятно что игрушечный автомат был или в тире!:) Зайди например на форум Луцк-борда, где в большинстве своем, цивилизованные мужики и как они культурно всех Лучан, друзей поздравляют! А ты тут решил... жалко тебя и мужиком назвать трудно!
Анатолій Котлюк до Army man Показати IP 23 Лютого 2012 19:57
А відколи в тирі до АК-47 видають бойові патрони. і відколи навчання проводять в тирах?
Army man до Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 19:59
Да что с тобой говорить?! У тебя даже чувство юмора напрочь отсутствует! :)
Бомба до Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 21:13
Дурачок. Який АК-47 ? що в стрілялки на компі бавився ? ЧМО.
!!!! до Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 21:23
ти хоча б в інтернет, перед тим як писати заліз би!!!!! ти не тільки в руках його не тримав, а навіть і в очі не бачив!!!!!!)) можливо ще скажеш, що в армії служив і там автомата бачив?!?!?!))))))))
Спостерігач до Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 21:23
АК 47 ще у 1959році був модернізований в АКМ. Так що тримати ви його могпи на заняттях ДПЮ в школі(з диркою в дулі)
йолка до Спостерігач Показати IP 24 Лютого 2012 08:56
кстати, в нашей части на складе были кроме штатных АК-74 также АКМ старые калибра 7-62, и укороты. А в России до сих пор на консервации хранятся даже ППС и ППШ. Так что не надо ля-ля.
Револьвер до Army man Показати IP 24 Лютого 2012 14:42
Гм, таварісч... Треба вам нагадати, що мужики - в полі і на лісоповалі, а якщо йдеться про справжніх чоловіків, то такі не пишаються службою в ОКУПАЦІЙНІЙ АРМІЇ!
Нда-с... Показати IP 23 Лютого 2012 19:17
Оставте хлопця в покое -он и так ущербный...
AntiUkr Показати IP 23 Лютого 2012 19:24
Советская Армия грохнула Гитлера. УПА старалось, но у...сь.
йолка до AntiUkr Показати IP 24 Лютого 2012 08:53
советская армия воевала з советский союз, которого сейчас нет. гитлер воевал за третий рейх, которого сейчас нет. УПА воевала за свободную Украину и она есть. вот теперь понятно, кто действительно выиграл вторую мировую - западные демократии и УПА.
Панночка до йолка Показати IP 24 Лютого 2012 13:11
Супер! Воно так і є! Правельно, підтримую!!! Тоже мені СРСР =) Війни в Росії як такої і не було, ледь до Москви дійшли..., а виписує тут..., історія світову вчи для поч.!!! Найбільше постраждалих в Білорусії та в Україні,такщо висновки самі собою напрошуються...
Клим Савур Показати IP 23 Лютого 2012 20:48
Респект авторам - дуже вдало показано, що насправді собою являла армія наших поневолювачів, в якій, нажаль, прийшлося і декому із нас потратити впусту молоді роки...
Бомба до Клим Савур Показати IP 23 Лютого 2012 21:16
Так ти ... служив в армії поневолювачів ? а тепер перефарбувався і став типу патріот.ПНХ
Бомба Показати IP 23 Лютого 2012 21:07
День захисника Вітчизни був прийнятий в 1999 році. Це свято для справжніх чоловіків. Анатолій ти яким боком до цього свята ? Тебе ж цікавлять тільки геї. Ти ж ними так цікавився. Можу сказати одне - ПНХ. Якщо такий хоробрий , то потрібно було б підійти сьогодні до любого мужика в Луцьку і сказати йому , що він лох коли святкує це свято. Я думаю, що вони б тобі наглядно показали де твоє місце. І взагалі на таких, як ти в армії говорили - чмо.
Спостерігач Показати IP 23 Лютого 2012 21:39
Вітаю всіх хто вважє що захист своєї вітчизни це не просто розмови ,а й реальні справи. Напиклад відслужити в армії. PS.Розумію що зараз назбирається чимало кометаторів, які не служили, але дуже захочуть полити брудом тих хто служив. P.PS. Для таких є спеціальна армійська команда:Ідіть в дупу!
Army man до Спостерігач Показати IP 23 Лютого 2012 22:05
+1500!!!
Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 22:22
Насмішили!!!! Ви ж себе мужиками називаєте, а самі під ніками ховаєтесь і навіть своїх справжніх імен не називаєте... Пітросяни :)
Бомба до Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 22:32
А твоє прізвище випадково не П...н ? ...
Анатолій Котлюк до Бомба Показати IP 23 Лютого 2012 22:51
Меня зовут Себастьян Перейра, торговец чорным деревом :)
Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 22:39
:))) їй богу, як діти малі!!! Лягайте спати. вам завтра в школу.
Бомба Показати IP 23 Лютого 2012 22:42
Синок, в мене вислуги років в армії більше чим тобі років.
!!!!! Показати IP 23 Лютого 2012 22:48
подивіться на 3 коментар цього Підросяна за даною ссилкою і все зрозумієте про нього!!!!!! http://www.volynnews.com/messages/1895/
Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 22:52
Мені 27 років без трьох тижні. Отже у Вас мінімум 28 років вислуги в армії. В армію брали в 18 років. Отже Вам має бути 46 років. Запитання: Що робить майже 50-річний чоловік о 22.50 в Інтернеті?
смайл до Анатолій Котлюк Показати IP 23 Лютого 2012 23:00
ахахаха ))))))))
Хатуль Мадан до Анатолій Котлюк Показати IP 24 Лютого 2012 08:47
шо з літ, то з розуму.
Хатуль Мадан Показати IP 23 Лютого 2012 23:45
А що святкують 23 лютого? День перемоги військ кайзерівської Німеччини над п'яною більшовицькою матроснею? Ну тоді зі святом, шановні спадкоємці більшовицької наволочі! Бажаю всім щиро здохнути від сурогатної руССкої водки.
Бомба до Хатуль Мадан Показати IP 24 Лютого 2012 01:06
Та не парся ти так. Твоє свято 8 березня. 23 лютого день захисника Вітчизни з 1999 року. Ну так, як ти до цієї Вітчизни ніякого відношення не маєш, ,то чекай на 8 березня. Я тебе обов"язково привітаю.
Хатуль Мадан Показати IP 24 Лютого 2012 08:46
Толстянка, сер. Твоя вітчизна - саюз нірушимий ріспублік свабодних, у якому бидло чоловічого роду святкує 23 фєвраля і день дісантніка, а бидло жіночого роду - восьмоє марта. А все бидло в купі - пєрвоє мая, дєнь пабєди і дєнь актябрьскай рівалюциї. Нормальні українці святкують День захистника Вітчизни 14 жовтня, на Покрову. а жінок вшановують на День матері. Так що засунь собі всі совєцькі свята в те місце, яким думаєш. Може попустить.
Бомба до Хатуль Мадан Показати IP 24 Лютого 2012 09:57
14 жовтня День Українського козатства. І я його також поважаю. А ти просто дурень. Все дискусія закінчена. ...
Хатуль Мадан до Бомба Показати IP 24 Лютого 2012 11:11
Яка дискусія може бути з савєцкім чілавєком? Ви собі лестите, шановний. Злив зараховано. P. S. "Козацтво" пишеться через "ц", доречі.
kamil до Хатуль Мадан Показати IP 24 Лютого 2012 10:52
все правильно.
Бомба до Хатуль Мадан Показати IP 24 Лютого 2012 13:09
Дебіл . Не матері, а Мами і з великої літери. Про що дальші говорити.
Хатуль Мадан до Бомба Показати IP 24 Лютого 2012 15:04
Дебіл. Не "дальші", а "далі")))
Александр Показати IP 24 Лютого 2012 09:08
Подобный вопрос мог задать только человек, прежде интересовавшейся гомосексуалистами в Луцке. Безусловно, он нашел "общий язык" с "нормальными украинцами". Им вдвоем хорошо, оставьте им их личное "свято".
kamil Показати IP 24 Лютого 2012 10:48
а ці патлаті ідіоти з відео в армії хоть були? як мене нервують всі ці патріоти. справою якоюсь зайнятись, економіку підняти. так ні краще ... займатись і скаржитись що погано живеться.
Ваня Показати IP 24 Лютого 2012 11:08
ДоХатуль Мадан, видно,що ти хвора людина на голову, а ноги лікуєш.Які все ж таки ви страшні молоді люди.Ви просто не жили в цей час і не знаєте нічого.Колись дійсно була армія, як армія мій батько служив в ПВО, аж на Кушці, відчув, що це таке армійська дужба. Служили всі 15 національностей, жили дружно, допомагали один одному. А зараз служать тільки укарїнці один одного повбивають навіть, якщо вони земляки з Луцька. Оце ваше теперішнє обличчя.Жив би ти у той час, коли браои до Афгану- тебе б ніхто не питав, а взяв би за зад і туди в це пекло, і там би голову свою дурну положив, скільки наших волинян там полягло за що ти цікавився ні?, ти що думаєщ вони туди хотіли йти, це приказ зверху.Тоді був порядок, ніхто не відкупився тільки сини великих чиновників.Мій
ПРОСТОПОЦ-РИГІОНАЛ до Ваня Показати IP 24 Лютого 2012 11:34
"ВАНЯ НЕ ДЄЛАЙ ВОЛНИ"--- СЛУХАЙ ЛЕСЯ ПОДЕРА .ЧИ ПРОЧИТАЙ ЙОГО П'ЄСУ НА ТЕМУ САВЄЦКАЙ АРМІЇ!
Хатуль Мадан до Ваня Показати IP 24 Лютого 2012 15:09
Ваня, я дуже радий. що не служив у армії окупантів, яка за 10 років відібрала життя 1.5 мільйона мирних афганських жителів. І чхати я хотів на ТУ армію, на ТУ армійську дружбу, на ТУ ППО, на ваше 23 лютого і всю іншу фігню, пов'язану з вашим давно дохлим союзом нірушимим.
Ваня Показати IP 24 Лютого 2012 11:18
Це свято дійсно для тих, хто був в армії,відчув дисципліну, відчув дружбу і став нормальним чоловіком, а не таким жорстоким і страшним чоловіком, як ти Хатуль Мадан.А ти видно скоріше всього наркоман, або дурак. Там в армії тебе б поставили на місце,зролбили людиною, а не бидлом.Зараз пють по поводу і без поводу, кожен день забиті бари такими, як ти. Колись такого не було і цих барів не було,якщо чешо напитися, то не потрібно 23 лютого чи 8 Березня.От таких, як ти потрібно в Афган, там би ти поспівав інакше. А УПА- це потрібно доказати, ніякі вони не герої,сиділи по лісах і били діток і стариків -це що боротьба за вільну Україну ні.А солдати наші відвоювали нас у фашистів, туди б таких як ти кинути, можливо б іншими очима дивився б на світ.23 лютого - це свято справжніх мужчин, а не теперішніх хлопців, які тільки знають, що бухати і колотися.Ноормального пацана нема, ні робити, ні служити, яке майбутнє України жде з такими непотрібами, як ви.Ви не тільки служити не хочете, а й працювати не хочете, на Сибір вас вивезит і заставити працювати ще таке буде.
Хатуль Мадан до Ваня Показати IP 24 Лютого 2012 15:14
Я схиляюся перед мужністю афганського народу, який 10 років боронив свою країну від комуняцьких військ, а сьогодні дає прикурити американцям і натовцям. Афганці - ось справжні герої, у яких треба повчитися. А радянська армія - посміховисько, яке розбіглося в 1991 році саме - без усякого ворожого нападу. Тьху на них ще раз.
Ваня Показати IP 24 Лютого 2012 11:57
Мені читати не потрібно я в ній служив і цим горджуся.А ти читай різних дураків .Ми були людьми,була настояща армійська дружбаа ти й читай різних перевертнів, які не служили і не бачили нічого, а пишуть фіг зна що.Це ваше обличчя .Вам і до фашистів не далеко з такими заявами
rs Показати IP 24 Лютого 2012 12:04
Є група “патріотів”, які не їдять нічого крім сала (принаймні, вони так заявляють), не танцюють нічого крім гопака і сплять лише у вишиванках. Практика показує , що той хто б’є себе в груди, найголосніше вихваляючись своїм патріотизмом, при першій же нагоді тікає до льоху…
rs Показати IP 24 Лютого 2012 12:12
Яка різниця совецька армія, чи не совецька? Для мене це свято тих, хто добросовісно виконав свій обов’язок перед Вітчизною (державою) і мені все одно, як його трактують схиблені на націоналізмі патріоти.
Fantom Показати IP 24 Лютого 2012 12:36
Анатолій, не розумієте цього свята ? будь ласка, не потрібно, без вас обійдуться, не треба цей брєд постити тут на сайті.
Ваня Показати IP 24 Лютого 2012 12:38
Оце правильно, видно, що гарна людина написала такі слова.Так, що не все втрачено є між нами і нормальні люди
Сергій Показати IP 24 Лютого 2012 12:45
Анатолій. ти ... . А армія була, є, і буде. Це один з факторів держави.
Ваня Показати IP 24 Лютого 2012 13:15
Правильно армія була є і буде. І йдуть до в неї тільки настоящі чоловіки, жаль ,що зараз їх дуже мало.Бо всі відмазуються, в мами під спідничками сидять.І несем ми не бред, а говоримо правду.Виконай свій обовязок, а тоді будеш мати право нести свій бред.
Лучанка Показати IP 24 Лютого 2012 13:15
Це свято не лише армії, а й молодих військових які навчаються! День Захисника Вітчизни-це свято всі хто служив, воював та служить, а не тих то хоче себе до цього прирівняти!!! Якщо Ви від армії відкосиои-не рипайтеся і не кажіть,що це "ВАШЕ СВЯТО"! Аж ніяк не так, це свято тих хто ВЖЕ ЧИ НА ДАНИЙ МОМЕНТ прикладає свої зусилля, а не язиком лише лепече, що у майб., у майб. ми всі будемо, тому що на війні і жінки воювали!!! Такщо...не скачіть та не намагайтеся пригнути вище своєї голови!!!
Доктор Показати IP 24 Лютого 2012 13:50
Анатолій,Хатуль Мадан та йолка чекаю вас (з малої літери) в понеділок на прийомі в Липинах.Беріть з собою речі,вам до нас надовго.
Fantom до Доктор Показати IP 24 Лютого 2012 13:57
Повністю згоден! Хатуль Мадана пожизнєнно ! ))
йолка до Доктор Показати IP 24 Лютого 2012 18:33
не раніше, ніж ти звільниш палату.
Анатолій Котлюк Показати IP 24 Лютого 2012 16:19
О, Боги!!! І ви всі справді так думаєте, що армія - це "школа мужчин" і бла-бла-бла???
Александр Показати IP 24 Лютого 2012 16:59
Нет, Анатолий, "школа мужчин" для вас - это конечно же Интернет-портал ВН. А бла-бла-бла - это в вашей голове, когда она пытается осмыслить увиденное вашими глазами на этом портале.
Чуйна Показати IP 25 Лютого 2012 15:17
Ця вся "переписка" свідчить про те, що мало на Волині достойних чоловіків(((( Усім, хто служив, - таки ПОВАГА!! Яка б не була та попередня держава, але люди, справжні чоловіки, за неї таки воювали! А тому, хто не служив, а повчає тут,керуючись ідеологічною демагогією, задовольняючи власний егоїзм, - зневага((
Michaeldof Показати IP 10 Березня 2014 14:03
Вчера я вдруг наткнулся на один полезный адрес в интернете и с приятным удивлением обнаружил это: новости часа. Удивительно, не правда ли.
AlfredSi Показати IP 9 Травня 2014 16:37
Вчера я вдруг наткнулся на один полезный адрес в интернете и с приятным удивлением обнаружил это: поздравления с днем рождения сестре. Вы не пожалеете, что побывали тут.
EdwardWant Показати IP 7 Червня 2014 10:46
Сколько уже можно безрезультатно просиживать в интернете? Добро пожаловать к нам, т.к. тут можно найти Купить табак Al fakher. Это действительно то, что Вы искали.
NicolaKam Показати IP 9 Червня 2014 03:29
Сколько уже можно безрезультатно просиживать в интернете? Добро пожаловать к нам, т.к. тут можно найти indoor реклама в торговых центрах. Наконец-то нашлось что-то стоящее.
BradleyMa Показати IP 13 Червня 2014 10:40
коментар було видалено
JustinAgok Показати IP 19 Червня 2014 10:38
Здравствуйте! Представляю Вам очень хороший ресурс, в котором Вы найдете все самое нужное: заливы на карты. Спасибо всем!
ErnestMn Показати IP 24 Червня 2014 12:28
Я всегда с удовольствием посещаю этот сайт. Ведь есть очень многое полезных материалов, например это: Азартные игры. Всем добро пожаловать!
Stevennam Показати IP 8 Липня 2014 01:24
Я всегда с удовольствием посещаю этот сайт. Ведь есть очень многое полезных материалов, например это: авто. Это действительно то, что Вы искали.
Matthewnit Показати IP 18 Липня 2014 19:27
Я и не знал, что существует такой великолепный сайт. Ведь тут есть множество интересной информации, в том числе: Неисправности автомобилей Ford. Удачи всем!
ThomasWess Показати IP 26 Липня 2014 06:39
Сколько бы я ни бродил по просторам интернета, но такого сайта больше нет нигде. Ведь только тут есть это: последние новости дня в мире. Очень хорошо, что есть такие сайты.