USD 39.76 40.00
  • USD 39.76 40.00
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.85 10.00
Світ вражає: Скоро росіяни мріятимуть, щоб їх окупувала Грузія
Прийшовши до влади в Грузії, найперше що зробив М. Саакашвілі, це провів люстрацію, щоб викорінити корупцію.
Всі країни пострадянського періоду та постсоціалістичні держави Європи, які пройшли цю не обхідну процедуру є економічно розвинуті.
Але, щоб повністю викорінити «привидів минулого «(комуністів, які перефарбувались на демократів, кримінальників , «стукачів» та інший непотріб), влада Грузії заборонила займати колишнім комуністам державні посади та суттєві обмеження встановила для комсомольців.
Подібні закони діють в інших країнах, які звільнились від влади комуністів . Грузія, незважаючи на нещодавні військові дії на своїй території, швидко розвивається, долаючи негаразди. В країні розбудовується мережа лікарняних та освітніх закладів.
В школах проводиться реконструкція класів. Хорошим прикладом може служити новий комп'ютерний клас в одній із шкіл Грузії в невеликому містечку в Ахалциху. Це не якась зразкова школа, це далеко від Тбілісі.
Коментарів: 10
Александр Показати IP 24 Лютого 2012 15:03
Вы б больше про украинцев думали в этом плане. У вас это лучше получается. Ярче, красочнее, жизненнее...
анонімус Показати IP 24 Лютого 2012 15:37
масові розстріли врятують Україну
Любомль Показати IP 24 Лютого 2012 15:48
А що тут погано - щоб на прикладі іншого думати та розвиватись собі... Молодці грузини - "погнали" комуняк, дивись зараз і в Європі будуть, а ми з своїм "совєцьким" та московським "мишлєнієм" так і будемо пасти задніх
Іван Козолуп Показати IP 24 Лютого 2012 16:46
Грузини - молодці. Колись одна з найкорумпованіших республік в СРСР тепер одна з найрозвинутіших з постсоціалістичних. Треба українцям брати з них приклад. Грузини російську ні в школі ні в університеті не вчать, тільки англійську та інші мови. В них молодь направлена виключно на Захід.
Александр Показати IP 24 Лютого 2012 16:51
Любомлю: А где же наши Интернет-герои? Где "щырый украйинэць" Хатуль Мадан? Где усташ-на гербе-Хорватии? Как же мы это задних пасем вместе с такими "эвропейцямы"?
KJ [West UA] Показати IP 24 Лютого 2012 17:17
Тільки те і робимо щоо дивимось як другі розвиваються, а самі - буде як буде
AntiUkr Показати IP 24 Лютого 2012 18:09
Не обсуждается -тупой примитив.
Марія Показати IP 24 Лютого 2012 22:37
Таке враження, що Грузія замовила рекламу про свою країну ))) Ви вірите у те, що там написано і показано??? Справді вірите??? Ну-ну...
Spaceman Показати IP 25 Лютого 2012 11:25
Ні в кого не виникає питань, за які такі шиши в бідній (але гордій :) країні трапилося "економічне диво"? Все побудовано чисто на ентузіазмі грузинів і "залізній волі" Сракашвілі? Фіг там. Якщо хтось забув, аналогічна ситуація була до недавніх пір і в Білорусі. Але як тільки грошики з Росії перестали поступати, сябри зразу ж повернулися до реального стану речей. Аналогічно і Грузія: американці $$$ не просто так дають, потім вони спитають за них сповна. "Демократизація" Ірану не за горами, і тоді новозбудовані грузинські лікарні дуже пригодяться для лікування поранених американських солдат. Це як мінімум. Далі буде.
AntiUkr Показати IP 27 Лютого 2012 13:14
Дополню Spaceman. В детстве мне подарили очень красивую книгу: "100 грузинских сказок". Одна сказка начиналась словами: "В одной деревне жил-был царь". Похоже эта деревня проплатила рекламный материал на сайте ВН. Посмотрите внимательно в лицо учительницы. Вам станет все ясно.