USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95
Світ вражає: Маршрутка загубила колеса
24.02.2012 на пр. Волі о 14.20 автобус "Богдан", маршрут №15 загубив задні колеса.(були відкручені 10 гайок). Цього ж ранку директор ЛПЕ відбув у відрядження в Республіку Польшу. Його обов'язки мав би виконувати заступник Дьомін С.М. Але, як ми бачимо, зі своїми обо'язками він не зовсім справився. І сталася ця ситуація.
Коментарів: 10
Роман Показати IP 25 Лютого 2012 11:51
Жах! І вони ще хочуть підвищувати плату за проїзд.
Українець Показати IP 25 Лютого 2012 13:34
Я так розумію,що коли немає директора то заступник повинен дотягувати колеса на автобусах чи як.За такі речі відповідає безпосередньо водій і механік з випуску на лінію.
казна-що Показати IP 26 Лютого 2012 08:37
@VETAL@, навчіться формулювати думку спочатку. І дійсно, до чого тут заступник директора?
ага до казна-що Показати IP 26 Лютого 2012 18:22
просто Ветал певно хоче сісти в крісло заст.директора і відкрутив пару болтиків
Бомба Показати IP 26 Лютого 2012 22:18
Перечиав пару раз, так і не зрозумів про що стаття.
Коля Показати IP 26 Лютого 2012 23:06
Автор мабуть вважає що директора повинні болти крутити .А Веталь можливо сам хоче стати Директором і крутити болти!
Я з Луцька. Показати IP 27 Лютого 2012 08:42
ото писака.....
Вінстон Показати IP 27 Лютого 2012 09:04
Чувак хотів поділитися новиною...ну трішки не вийшло:) Успіхів.
Працівник ЛПЕ Показати IP 28 Лютого 2012 08:29
Ремонтувався даний автобус на зміні якою керує голова профсоюзу який тільки дивиться як зробити страйк та змінити Грицанчука на свого "мудрого"сина.
наталія працівник лпе Показати IP 12 Липня 2013 22:57
дьоміна давним давно немае появилось від романюка два чма з вишкова грицанчук іван і хомяк іван і всі загуляли крім працівників