USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85
Світ вражає: Гайтана на Євробаченні - це зло чи норма?
Для прикладу, мені абсолютно однаково, хто поїде на той євровіжен-2012. Хай хоч Арфуш на чолі хору віденських хлопчиків-зайчиків чи мумія Леніна з індіанськими співаками. Бо конкурс цей - це повна і не інтєрєсна "туфта". Ніякої культури там немає. Якщо й є, то хай буде.

Краще Україну іншими речами рекламувати.
Коментарів: 16
Мирослав Ватащук Показати IP 27 Лютого 2012 10:51
Мені одне прикро. Що Юрій Сиротюк, будучи в ефірі, не вибачився перед Гайтаною. Не по-чоловічому вчинив.
Семен Показати IP 27 Лютого 2012 11:11
Гайтана - такое ну прямо изкоренное украинское имя.
тиць-здиць до Семен Показати IP 27 Лютого 2012 12:32
Який конкурс -такі і конкурсанти. Таких Гайтан в кожній країні по десятку набереться. В будь якому кабаку.
AntiUkr Показати IP 27 Лютого 2012 11:13
Анатолий, такое впечатление, что Вы "всеядный"-хватаетесь за любую тему, не пытаясь даже разобратся "откуда ростут ноги". Журналистика не та сфера где количество переходит в качество. Относительно- "Краще Україну іншими речами рекламувати". Вопрос -зачем и чем? В Ваших материалах часто употребляется слово "пиар" в негативному контексте. Почему? Что Вы имеете ввиду под этим словом? Заранее признателен.
свій Показати IP 27 Лютого 2012 11:14
це просто гарний натуралізований легіонер,тільки в шоу бізнесі.
Воля Показати IP 27 Лютого 2012 11:22
А мені прикро, що співачка, яка їде представляти МОЮ і ВАШУ країну безсоромно заявляє, що вона АЖ НІЯК НЕ ПАТРІОТ СВОЄЇ УКРАЇНИ. Це вже не по-людськи
Fantom Показати IP 27 Лютого 2012 11:28
AntiUkr, згоден 100%, Анатолій, хватить постити всяку всячину, та ще й з такими заголовками, для цього є форуми, а тут сайт новин. Якщо хочете щось цікаве написати про Гайтану і Євровіжин, будь ласка, пишіть статтю, а не кілька речень незрозумілого змісту. p.s. для прикладу, мені абсолютно пофіг що ви думаєте про Гайтану, вона достойна представляти Україну.
KJ [West UA] Показати IP 27 Лютого 2012 11:28
Навіщо взагалі туди їхати?! Конкурс взагалі вже не актуальний.
Бомба Показати IP 27 Лютого 2012 11:32
До Волинських Новин. Для чого ви пропускаєте в себе на сайті такі публікації. Невже ви не бачите , що всі статті цього Анатолія носять провокаційний характер. Ви ж сайт новин , а не розплідник ( прошу вибачення ) словесного поносу і с...чу.
вася до Бомба Показати IP 27 Лютого 2012 13:41
Ги ги. Може ви не знаєте, але цей Анатолій працює на Волинських новинах. Ще питання є - чому?
Анатолій Котлюк Показати IP 27 Лютого 2012 11:36
М-да... :)) Слів нема.
Fantom Показати IP 27 Лютого 2012 11:41
да-да, Анатолій, рубрика називається "Свої новини", а не "А шо вдумаєте про те-то ?", бо саме так звучать ваші новини, де кілька речень, і знак птання, а в чому суть новини, ніпанятна...
РВК Показати IP 27 Лютого 2012 12:08
Що ви вчепилися? Ср...ч це складова піару, іншими словами "народу нравіцца" :)
Александр Показати IP 27 Лютого 2012 12:16
Уважаемое Интернет-товарищество ВН. Я должен признаться, что это с моей подачи Анатолий "вбросил" тему Гайтаны: ранее я упрекнул его в тенденциозности в подборе "своих" тем для таких опросов. Но я не спорю с уважаемыми коллегами, а двумя руками поддерживаю их в том, что в рубрике "Свои новини" сформулированные подобным образом темы (любые) некорректны, и любое такое обсуждение превращается в мягко говоря базар.
голохвастый Показати IP 27 Лютого 2012 12:37
классная деваха - и шо вы вчепились?
Олена Показати IP 27 Лютого 2012 17:12
Кожного року в Україні повторюється одне і теж, постійно сваряться через те, хто ж поїде на Євробачення... яка різниця... цей конкурс давно вже не актуальний, інтерес до нього щороку падає, кількість глядачів зменшується... навіщо це все?... воно того не варте!