USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.85 40.10
  • PLN 9.90 10.08
Світ вражає: Світлофор працює на інспекторів ДАІ
У Луцьку по вулиці Львівській біля супермаркету «Наш Край» світлофор працює в особливому режимі.
Перед тим, як вмикається червоне світло, зелене «моргає» не тричі, як це має бути, а лише один раз, тому багато водіїв не встигають вчасно зреагувати. І, як наслідок, проїжджають на жовтий або червоний сигнал світлофора. Цим дуже вміло користуються працівники державтоінспекції. Як то кажуть, «клієнтів» у них на цій вулиці завжди вистачає.
Коментарів: 19
Вдячний. Показати IP 2 Березня 2012 23:17
Дякую
hz Показати IP 3 Березня 2012 08:35
100 процентів. Там взагалі дибільний світлофор.
Вася Показати IP 3 Березня 2012 09:02
Точно, вчора там проїжджав і також замітив
Фанат Показати IP 3 Березня 2012 09:16
Тут ти прав, але основний прикол в іншому. Там 2 світлофори. 1 - до повороту на Даньшина, другий - після. І коли водій проїжджає на мигаючий зелений на першому світлофорі, треба зупинятись на другому, який вже встиг змінитись на червоний, бо це інша світлофорна група. Сам так раз попався, даішники і пояснили що я не так зробив, і чого вони там пасуться.
Так і є. Показати IP 3 Березня 2012 10:12
Значить всі штрафи недійсні і їх можна не платити оскільки пристрій регулювання руху несправний.
Exaboto до Так і є. Показати IP 3 Березня 2012 23:16
100%
Читач Показати IP 3 Березня 2012 10:43
В Правилах дорожнього руху ніде не сказано, що, коли з однієї сторони світлофора горить червоний сигнал, то і з іншої теж повинен горіти червоний. То тепер нехай працівники даї доведуть, що ви дійсно проїхали на червоний сигнал світлофора, коли вони стояли з іншого боку світлофора і відповідно не бачили, який сигнал світлофора був перед вами. Якщо дайці розказують історії про внутрішні документи, які регулюють роботу світлофорів, то варто нагадити, що водії при русі користуються виключно Правилами дорожнього руху. Нехай покажуть в правилах такий пункт. Можливий збій в роботі світлофора. Як доповнення до новини - біля 5-ї школи основний та дублюючий світлофор показують різні сигнали. Тривалсть зеленого для пішоходів не дозволяє закінчити перехід навіть прискореним кроком. Школярі вже навчені, тож перебігають.
@vetal@ Показати IP 3 Березня 2012 12:19
Я так зрозумів,що мова іне про "Старий базар". там доречі світлофор з однієї стороон. Тому Згідно з ПДР наші обов'язки заключаються тільки в тому щоб пропустити пішоходів з однієї сторони !!!! А не стояти потім як нуби !!!!!!!
@VETAL@ Показати IP 3 Березня 2012 12:25
1. ти даї роскакжі. 2. "читач" приклад тобі біля Цуму. З однієї сторони червоний вже а з іншой ще зеленій!!!!.. ЯК ПО ВАШОМУ ТРАКТУВАТИ ???
водій Максим Показати IP 3 Березня 2012 13:28
біля цуму все працює як треба! бо з волі на винниченка - шевченка більший рух аніж навпаки. там складна ровязка з паркової теж же їдуть багато авто. тому шановні пішоходи! не дивіться що там водієві горить зелене чи червоне. ЧЕКАЙТЕ СВОГО ЗЕЛЕНОГО!!! для пішоходів же сигнал!!!
хз до водій Максим Показати IP 3 Березня 2012 14:15
+1 У нас всі знатоки в організації дорожнього руху
@VETAL@ Показати IP 3 Березня 2012 13:46
Я ГОВОРЮ НЕ ПРО ПІШОХОДІВ"вони як завжди лізуть під колеса !!! І не обов'язково на пішоході. ЧИТАЙ ТЕМУ І КОМЕНТУЙ.!!!
Справедливий Показати IP 3 Березня 2012 14:04
8.11. ПДР України - Водіям, які в разі ввімкнення жовтого сигналу або підняття регулювальником руки вгору не можуть зупинити транспортний засіб у місці, передбаченому пунктом 8.10 цих Правил, не вдаючись до екстреного гальмування, дозволяється рухатися далі за умови забезпечення безпеки дорожнього руху.
Олег Показати IP 3 Березня 2012 15:22
..читайте уважно ПДР....там все зазначено....
Пішохід Показати IP 3 Березня 2012 16:48
водій Максим, не треба тут розумним себе вставляти, краще будьте уважиним - коли їдеш з волі на шевченка - світлофор праворуч показує червоний, а дублюючий на лівій стороні, по іншу сторону переходу показує тому ж водії зелений, різниця в 3-5 секунд. а мають вони працювати синхронно - щоб водій міг бачити світлофор як праворуч, так і ліворуч.
@VETAL@ до Пішохід Показати IP 4 Березня 2012 12:49
+1 абсолютно вірно
@VETAL@ Показати IP 7 Березня 2012 22:49
Доречі хто не розуміє цей світлофор не коментуйте будь- ласка. А НАГОЛОШУ ЩО ЙДЕ МОВА НЕ ПРО ВИЇЗД З ВУЛ. ДАНЬШИНА , А НА ТРАСУ ЛЬВІВ - ЛУЦЬК "ПРЯМУ ДОРОГУ". І ДО РЕЧІ ЦЕЙ СВІТЛОФОР ВЖЕ ЯК 3 ДНІ НЕ ПРАЦЮЄ ВЗАГАЛІ )))))
Світлофор Показати IP 16 Березня 2012 13:12
А все таки подіяло - вже тиждень собі блимає жовтим світлом - певно пишуть нову програму для свілофорчика )
@VETAL@ до Світлофор Показати IP 23 Березня 2012 08:45
вже написали. вчора робив нормально))))