USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94
Світ вражає: Хлопчина vs ДАІ
Можливо це відео вже всі бачили, але всеодно... істинне лице ДАІ.
Коментарів: 11
BRUS Показати IP 8 Березня 2012 20:16
шонібуть!!! відео ніпрощо.
Роман Показати IP 8 Березня 2012 22:59
Наша раша........
@ Показати IP 9 Березня 2012 00:10
Жесть у місті заклаксонив перед гавнішником за це є штраф )) і якщо бути принциповим потрібно бути таким до кінця і не піддаватися на наглі провокації цих дорожніх хвойд тим більше, які щодня просять на хліб біля ЮВАНТу розводячи водіїв на пішохідному переході.
луцьк-пікчерс Показати IP 9 Березня 2012 08:53
KAMIL хоче себе прославити, знимає роліки про себе. Виложи ролік з туалету.....бугага
ДАІ Показати IP 9 Березня 2012 10:37
Пацан Л...РА!!!
Глядач Показати IP 9 Березня 2012 12:28
Що хлопчина хотів доказати? Порушив правила і почав "бикувати". Взагалі дивуюсь витримці ДАІшника
Андрій Показати IP 9 Березня 2012 15:38
Водій "м...к",виклав відео про свою дибілкуватість...
111 Показати IP 9 Березня 2012 21:25
Молодець афтор, тепер всі даішники будуть знати тебе в лице!
серж Показати IP 9 Березня 2012 22:33
Нормальний інспектор! Пацан дибіл,що він хотів доказати .
AntiUkr Показати IP 12 Березня 2012 20:36
"...істинне лице ДАІ". Точнее-"...истинное лицо ДАуна" целых 20 минут маячит на мониторе. Попробовал бы так повыдрыгиваться в той же Германии. Никто Гаишников не любит, но и без них ездить невозможно.
Оо Показати IP 16 Березня 2012 23:33
Реально хворий хлопець... І це має стільки вільного часу, щоб дурницями займатися. А даїшник, між тим, досить виховано себе поводив, що б там не пробував довести автор. А ось він сам... Рсрбисто у мене цей "борець за справедливість" симпатій не викликав.