USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: Згвалтована у Миколаєві дівчина потребує негайної допомоги
Більше інформація про події тут

Матір постраждалої другу добу невідлучно знаходиться поруч з дочкою. Тетяна Суровицька - співробітниця київської косметичної фірми. Працювати в столицю вона виїхала ще в 2006 році. 10 березня їй зателефонувала сестра, яка повідомила, що її єдина дочка, 18-річна Оксанка, при смерті.

Сестра в свою чергу дізналася про те, що трапилося від тата, а він - від співробітників міліції. "Мені сказали, що всіх трьох зловили, будуть розбиратися. Я попросила: дайте мені автомат і запустіть мене до них! На що мені сказали - ні, їх потихеньку і так вбивають. А тепер виходить, що двох відпустили?... Я нікого не прощу! І не дозволю, щоб все це зам'яли...", - заявила жінка

За словами матері, дівчина практично весь час перебуває у свідомості, розповідає їй те, що з нею сталося. Між тим, ніхто з працівників міліції навіть не спробував поговорити з постраждалою - за версією правоохоронців дівчина весь час знаходиться несвідомому стані. Мати це категорично заперечує - два дні, які вона провела з дочкою, дівчинка була в свідомості і могла говорити, розповідала, згадувала.

Мама дівчини просить небайдужих людей допомогти зібрати кошти на порятунок доньки.

Телефон мами - Тетяна Суровицька 095 047 32 75 Реквізити для допомоги: Карта Приватбанка: 6762 4620 5746 3702
Коментарів: 32
mamewe5minplz Показати IP 14 Березня 2012 14:01
а гроші на шо треба, я шось не викупив.....?
Володя Показати IP 14 Березня 2012 14:51
Мабуть гвалтівники -діти багатих людей, які все собі "позволяли", бо знали що їм нічого не буде. ЦЕ НЕ ЛЮДИ, СВОЛОЧІ!!!
я Показати IP 14 Березня 2012 15:12
на лікування - дивіться новини...
mamewe5minplz до я Показати IP 14 Березня 2012 16:46
на лікування чого???
шкода її Показати IP 14 Березня 2012 17:15
Ці гади її заживо зпалили- у дівчини білше 50% шкіри нема .біда чорна
AntiUkr Показати IP 14 Березня 2012 20:07
Какого черта поперлась в кабак с незнакомыми? Бухнуть на халяву захотелось...
))) до AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 00:19
уберите этот скотский комментарий. если вас завтр на троллейбусной остановке такое уЁ... размажет джипом, мы тоже скажем о вас - какого черта поперся туда, где скоты пьяные ездют? а чего там стоял? а? понравится?
??? до ))) Показати IP 15 Березня 2012 10:28
Ваш комент взагалі недоречний в тому плані, що ви порівнюєте зовсім різні речі. Однією з причин даного випадкує є звичайна дурість та необережність. Для чого 18-річній дівчині було йти на квартиру з трьома незнайомими хлопцями у далеко не тверезому стані . Та це не в які рамки взагалі не лізе.Про що вона взагалі думала. Зрозуміло, що цих виродків потрібно судити по всій строгості закону і маю надію що так і буде. От тільки дівчині це навряд чи допоможе, в кращому випадку залишеться калікою.
))) до ??? Показати IP 15 Березня 2012 11:50
вам не было 18? с парнями не знакомились? по гостям не лазили? или просто прступ точечного склероза?
??? до ))) Показати IP 15 Березня 2012 16:37
Коли людина немаючи аргументів переходить до образ, то це свідчить про низький рівень розвитку та елементарної культури. Щодо ваших запитань, то тут все доволі просто, все було, проте в рамках розумного та дозволеного. А не так як у цій історії (якщо ви уважно слідкуєте за новинами), коли дівчина закидає незнайомим хлопцям, що буцімто вони оплатать її заказ, та навіть після отриманих у відповідь слів:"Ти ще не відробила" продовжує з ними відпочивати, ...Де ж та дівоча скромність, соромязливість, розсудливість, гордість, де ж той врешті-решт інстинкт самозбереження.
))) до ??? Показати IP 15 Березня 2012 17:19
"Де ж та дівоча скромність, соромязливість, розсудливість, гордість..." ну у меня больше печатных слов действительно нет. вы, размещая тут гневные тексты по ее поводу, оправдываете уродов. Из ваших причитаний о "девичьей порядочности" выходит, что с такими - можно. Они, мол, сами позволили. Она с ними пошла - выпить и из интереса, а не чтобы ее душили. Мне так кажется. ставьте на ее место своего ребенка и боже сохрани вас сказать "С ней такого не случится". какие тут аргументы могут быть?
??? до ))) Показати IP 16 Березня 2012 10:03
Вам не варто займатися демагогією, ніхто нікого не виправдовує, а тим більше таких уродів.Їхня повна провина й так усім зрозуміла, от тільки не всім зрозуміло для чого дівчині було шукати пригод на свою попу. Такі нелюди були, є, і будуть,а тому доки ми самі себе не вбережемо, нам ніхто недопоможе. Випивати з незнайомими людьми, а далі йти невідомо куди заради,як ви кажете, інтересу зводить нашу з вами безпеку нанівець.А тому варто не на особистості переходити, а займатися елементарним вихованням дітей. А то в наш час стало НОРМОЮ ЖИТТЯ молодій дівчині пити водку та в перший же вечір заради інтересу сходити з незнайомою людиною в сауну, чи то просто на квартиру.
))) до ??? Показати IP 16 Березня 2012 12:00
Демагогий, как мне кажется, занимаетесь скорее Вы. Но Вашей вины в этом нет - логику в школах сейчас не учат. есть 1 - обстоятельства трагедии и 2 - причины трагедии. перечисленное вами - выпила, пошла с незнакомыми, вышла вечеров за лекарством или в магазин, ехала в лифте домой, тому подобное - относится к пункту 1. К пункту 2 относится одно - уроды захотели порезвится. Люди, которые путают обстоятельства и причины, элементарно не пользуются головой. Обратимся к Уголовному кодексу: девушка, посещая бар, идя к кому-либо в гости, не нарушает при этом ни одну норму УК. Все, точка. Все рассуждающие о нравственности-безнравсвенности ЖЕРТВЫ, являются подручниками тех, кто совершил преступление. Это трудно понять, но это так.
??? до ))) Показати IP 16 Березня 2012 14:53
Якщо усі будуть розмірковувати подібним чином, то дані випадки й надалі будуть продовжуватися.
зaгрeб до AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 08:18
AntiUkr п...рок нe суди по сeбe.Дaй Бог дeвушкe здоровя
kamil Показати IP 14 Березня 2012 20:20
відео звернення матері і розмова з підозрюваним. http://megalife.com.ua/main/74288-miliciya-reshila-zaderzhat-vinovnyx-v-sozhzhenie-devushki.html це шок!!!
3,14дь мажорів Показати IP 14 Березня 2012 22:47
Люди!!! Так, саме люди, прості, хто працює, в кого залишилась совість та мораль, кому не байдуже майбутнє наших дітей, давайте об'єднуватись через інтернет соц.мережі та захищати себе від таких виродків-мажорчиків, без усіляких політичних нахилів, а просто захищати та відстоювати права прости людей, які не мають баббла, щоб купити прокурора, суддю, депутатта і т.д. ми не бідло та не кормушка для зажравшихся холуєв, треба п..дити їх кругом. щоб знали п..раси хто вони і де їх місце. Щоб не думали ,що Бога за бороду схопили і все їм з рук зійде. Поодинці ми слабкі, а разом нехай по 5-20 чоловік це вже щось, і нехай одного-двог г..нів можна поставити на місце, а там і інші вуха прижмуть.
AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 08:59
Пацаны, кому нужна телка которая с незнакомыми чуваками поперлась в кабак, а потом бухать на хату? Сама по дури полезла, нарвалась на отморозков. Кстати, модаратор, я никого не оскорблял. Почему пропускаете оскорбления в мой адрес?
зaгрeб до AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 10:29
А нe дaй Бог твоя дочь или сeстричкa.Кaк бы ты зaпeл? А?
))) до зaгрeб Показати IP 15 Березня 2012 11:55
дискантом.
))) до AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 11:51
выворачиваем ситуацию наоборот. Вы - мужчина - сидите в баре. Весело болтаете с соседкой по столу. Она подсыпает вам в пиво пурген. Вы вноваты, что вас прохватил понос?
))) до AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 12:53
она тоже никого не оскорбляла и вас уж точно. а вот подразуйте глаза и почитайте, что вы о ней пишете. и модератор пропускает. действительно, риторика сразу меняется, когда речь заходит о собственной ж...е.
Мэм Показати IP 15 Березня 2012 11:25
Погоджуюсь, дівчина сама винна, що потрапила у таку ситуацію. Але ви не можете припустити, що можливо, її напоїли? Та навіть якби і вона не пішла. Знайшли б якусь іншу, чи на вулицю, чи в тому ж барі. В цю ситуацію могла потрапити КОЖНА дівчина/жінка. Але от чи вижила б?
))) до Мэм Показати IP 15 Березня 2012 17:30
спасибо за разумный текст. проблема в том, что когда окужающие позволяют себе сказать "сама_дура_виновата", они таким образом дают ублюдкам козырь в руки. всегда можно сказать - жертва виновата сама, провокаторша, мол. плюс пара адвокатов - и все, ублюдище ползает на свободе - он ведь жертва провокации. но это все до тех пор, пока не пошерстит лично их или их детей. не понимаю, зачем это ждать.
AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 15:23
Не на йоту не защищаю отморозков. Искренне хочу, чтобы они получили свое-пожизненное, со всеми "удовольствиями" на зоне. А насильников там очень любят-по несколько раз на день. Но это не оправдывает девчат -любителей "крутить динамо". Криминалисты утверждают -до 80% изнасилований провацируют жертвы.
))) до AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 17:23
вы соразмеряете "прокрутить динамо" и групповое изнасилование? а статистику откуда взяли? Наличие женских гениталий само по себе уже провокация, канешшшна. Проходили, знаем.
AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 15:27
Спасибо "ВН"- деньги на лечение я перевел. Жалко дуреху. Интересно, а вы это сделали? Дайте ответ себе, мне он на фик не нужен.
))) до AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 17:20
да.
Romanas Показати IP 15 Березня 2012 22:19
AntiUkr - респект!!!!!
AntiUkr Показати IP 15 Березня 2012 23:43
Да наплевать на респекты или на сопли слюнявых феменисток, матершины загребнутого. Не в этом дело. Будет суд. Журналюди будут смаковать все подробности. Всю подноготную вытянут гна поверхность. Найдутся коментаторы одноклассники. Все расскажут, что было или не было. Вокруг этой истории накрутят столько говна, что мама не горюй. А вот задать маме вопрос, а где ты раньше была, или другие тоже не очень приятные. По человечески девченку жаль-нарвалась. Ей надо помочь. Но лечить надо и общество.
))) до AntiUkr Показати IP 16 Березня 2012 12:08
меня удивляет, почему вы собираетесь задавать какие-либо вопросы матери пострадавшей, а не матерям преступников. "Говно", как удивительно метко вы выразились, будет накручено именно благодаря существованию тех, кто на полном серьезе перекладывает вину изуверов на ту, кто от них пострадала. Тех, кто вылезает с публичными рассуждениями о нравственности в этом контексте, мне лично очень хочется долго и сосредоточенно бить по голове, чтобы сказть потом - они меня спровоцировали тупостью. Но низзя, УК надо чтить :-( любите статистику - хорошо. Доказано - нападающему пофиг, как одета жертва, как она выглядит, как она себя ведет, его интересует только то, что есть возможность уйти безнаказанным. А когда читаешь "сама_дура_виновата", поневоле радуешься, что у нас нет суда присяжных - 100 % всех троих бы оправдали. (я не феминистка, если шо)
AntiUkr Показати IP 16 Березня 2012 12:57
(я не феминистка, если шо) То есть титьки не показаваеш? А почему? Нечего показывать, или боисся? Не боись-расслабся и получи удовольствие.