USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97
Світ вражає: Парк "культурного" відпочинку
Давно відома істина - чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Щоправда, прибирати все-таки потрібно.
На жаль, директор КП "Парки і сквери Луцька" Анатолій Трикуш не побажав спілкуватися із "ВН" щодо прибирання парку імені 900-річчя Луцька щодо впорядкування цієї зеленої зони і щодо співпраці з муніципалами про штрафування порушників.
Фото зроблені в неділю, 18 березня.


Коментарів: 13
+ Показати IP 20 Березня 2012 14:10
Дайош толоку?!
Є Показати IP 20 Березня 2012 14:30
Мирослав! Не гарно, а з журналістської точки зору і не тактовно!!!
Є Показати IP 20 Березня 2012 15:51
Немає у людей свідомості та етики поведінки! БИДЛО!!! І, на превеликий жаль, цього БИДЛЯЧЧЯ у ЛУЦЬКУ близько 80%. Мирослав, згадай хто працює двірниками, вік цих людей та яку зарплатню вони отримують!!! У суботу та неділю видалися дійсно перші теплі та погожі весняні дні і ВИ, як і багато лучан вирішили відпочити на природі, недарма ФОТО БУЛИ ЗРОБЛЕНІ У НЕДІЛЮ!!! Ще раз зауважу, що БИДЛО дуже тяжко перевиховати! І неважливо хто це буде Янукович, Клімчук, Романюк, Кубіцький чи Трикуш, якщо у людей немає елементарної культури поведінки, то дуже важко навести належний порядок.
Вася Показати IP 20 Березня 2012 17:25
Пізно ви написали. Сьогодні якраз Трикуш А.Д. проводив там толоку. Тільки не знаю наскільки це ефективно зроблено.
AntiUkr Показати IP 20 Березня 2012 18:02
Роскошная фраза : "...не побажав спілкуватися із "ВН" ЩОДО прибирання парку імені 900-річчя Луцька ЩОДО впорядкування цієї зеленої зони і ЩОДО співпраці..." О, мальчонку обидели.. А, оне крутой журналюдь!!!
Бомба Показати IP 21 Березня 2012 09:47
Мирослав, тема дійсно заслуговує уваги. На мою думку потрібно вводити величезні штрафи за забруднення середовища. Тільки великі штрафи навчили європейців культурі поведінки. А якщо немає чим платити , то пимусово відправляти на прибирання вулиць і парків. Але в мене питання в іншому плані. У вас на ВН є рубрика - події,факти,дні народження. Я не знаю. як хто, але я туди захожу щоб дізнатися, які події будуть відбуватися у нашому місті завтра,післязавтра. Але там цього не написано. Мені не цікаво коли і як святкував свій день народження якийсь сильний світу цього. Прохання надавати інформацію про майбутні події, які будуть відбуватися ( де ? коли ? ). Багато б людей могли б приймати в цьому участь. Можна ж призначити відповідального за ці новини. Наприклад, Анатолія Котлюка. Він , як я бачу загружений в вас не по повній. Бо інколи видає таку ахінею,що сміх і гріх. Анатолію,без образ. Вибрав таку професію, умій сприймати й критику. Миролав,давайте побільше інформації в цій рубриці. Не лінуйтеся взнавати про завтрішні події. Люди тільки подякують за це.
Мирослав Ватащук до Бомба Показати IP 21 Березня 2012 09:49
Дякую за пропозицію. Це - в роботі. Але не окремою рубрикою, а сторінкою. Скоро на сайті з"явиться банер ;)
Бомба до Мирослав Ватащук Показати IP 21 Березня 2012 09:56
Дякую за взаєморозуміння.
Зелений Показати IP 21 Березня 2012 10:05
Трикуш перестань обзивати лучан бидлом. Б...ло ТАКТОВНЕ - ти. А ти думай як місто впорядкувати за наші кошти, а не як їх розкрасти. Бо завтра на депутатській комісії розкажеш.
Упс до Зелений Показати IP 21 Березня 2012 15:33
А такі-бидло! І це стосується саме тих "громадян", "старання" яких викликають блювотний рефлекс від споглядання бридких куч сміття та інших продуктів життєдіяльності. Ну, ніяк не можу збагнути, як може "людям" не вистачити мізків та виховання для того, щоб після пікніку забрати сміття з собою в торбинці та викинути у найближчий смітник... Вдома, ж таки, мабуть під ноги собі не ср...ть...
луцьк Показати IP 21 Березня 2012 16:55
треба написати гасло- люди вийдіть поприбирати за свиньми
бу Показати IP 21 Березня 2012 23:44
чисто не там где убирают а чисто там где не сорят
Руслана Показати IP 22 Березня 2012 09:57
100% підтримую думку Є!!!