USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Із травня відміняють поїзд Ковель-Чернівці
Людям нічим буде доїхати до Львова,Франківська і т.п. Потрібно щось робити, комусь писати. Чекаю пропозицій небайдужих.
Коментарів: 16
Юлія Показати IP 26 Березня 2012 22:32
Звідки інформація? На офіційному сайті Львівської залізниці - нічого.
Марія Доманська Показати IP 26 Березня 2012 22:37
Звідки такі відомості?? Це ж капець :((( Тим поїздом купа людей їздить. І так на півтижня скоротили. Це єдиний можливий варіант з пар доїхати. Бо ж електричку теж відмінили. Виходить з Луцька до Львові не буде жодного поїзда. Так не можу бути. Дайте посилання на інфомамцію, звідки такі відомості?
Настьона до Марія Доманська Показати IP 27 Березня 2012 08:56
а на сайті, думаю їнформація буде АЖ за тиждень до зняття, не думаю, що раніше
Юрко Червоний Показати IP 26 Березня 2012 22:45
От вам і «покращення життя вже сьогодні»
11 Показати IP 26 Березня 2012 22:46
теж цікавить звідки дані!
Настьона Показати IP 27 Березня 2012 08:55
дані від провідниці цього поїзда. Вона поівдомали, що син Яника викупляє повністю залізницю, кучу поїздів з Чернівців відміняють, разом з ними і цей поїзд.
Ді Показати IP 27 Березня 2012 09:35
думаю, банкротують, щоб дешевше продатись!
Масяня Показати IP 27 Березня 2012 09:47
поїзд - один з найоптимальніших варіантів проїзду і не дуже дорогий, бо маршруткою в одну сторону до Львова майже 70 грн, а до Івано-Франківська вже мовчу, напевно в одну сторону буде біля 140 грн... бензин знову дорожчатиме, а людям збираються підняти пенсію на 100 грн і зарплату на трохи більше, дійсно - це буде вагоме прибавлення до гаманця, одною рукою дають, а другою забирають, дійсно "ПОКРАЩЕННЯ ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ"...
Нат Показати IP 27 Березня 2012 12:06
Боже-боже! Коли ми вже будемо жити як люди. Щоб нормально, без штовханини, без бруду, без проягів,чи задухи, в зручний час, а не серед ночі, чи на світанку, можна було доїхати туди куди, ти хочеш. Адже в нас не така вже й велика країна, а доїхати за 250 кілометрів - ціла проблема, особливо коли ще мусиш їхати з малими дітьми.
Лучанин Показати IP 27 Березня 2012 12:19
Дорога Луцьк-Львів це суцільний танкодром, і таке задоволення всього від 60 до 70 грн. А тут ще й потяг скасують. Біда!!!
Настьона Показати IP 27 Березня 2012 15:13
от яку відповідь отримала на Укрзалізниці: Шановний, Анастасiя ! На Ваше питання вiд 26.03.2012 21:30:43 надано вiдповiдь: Новий розклад по?здiв на 2012/2013 роки буде введено в кiнцi травня, ознайомитись з яким можливо буде у цей же час. Для розгляду та надання вiдповiдi, а також згiдно iз Законом Укра?ни "Про звернення громадян" звернiться з письмовою заявою до керiвництва Львiвсько? залiзницi за вказаною адресою: Львiвська залiзниця, вул. Гоголя, 1, м. Львiв, 79000.
Марія Доманська до Настьона Показати IP 30 Березня 2012 13:32
НІ, треба не згідно цього закону писати звернення. вони на нього місяць можуть відповідати і матимуть на це право. треба написати запит на інформацію згідно ЗУ "Про доступ до публічної інформації". В мене сайт не завантажується чогось, не впевнена, що мені вдасться написати м. Але шукатиму їх ел.пошту - надішлю. Побачимо, як відреагують.Хто теж бажає написати запит - пишіть. Не знаєте як - пишіть тут. Я допоможу.
Настьона до Марія Доманська Показати IP 2 Квітня 2012 10:12
мені напишіть як і куди писати, на сайті мені вже відповіли, львівзалізниця емейл-мороз
Марія Доманська Показати IP 30 Березня 2012 13:33
Ще один факт - я часто їжджу цим поїздом у четвер. Зазвичай ,студентів тоді ще мало. Але весь час поїзд просто збитий. Минулого разу було ще люди, напросилися в плацкарт без квитків, бо не було як їхати. Нехай тільки скажуть, що пасажиропотік малий.
Марія Доманська Показати IP 3 Квітня 2012 19:11
треба написати запит на інформацію. не факт, що вони толково дадуть відповідь, але точно будуть зобов_язані Вам відповісти, в іншому випадку вони порушать закон. підозрюю морозитись будуть щодо надання інформації, можуть дати якісь відписки, але можна спробувати. тоді це принаймні буде зачіпкою, тоді можна буде й у ЗМІ написати. якщо тема підніметься, то Львівзалізниця вже буде змушена коментувати цю інформацію. напишіть, будь ласка, ваш імейл, скину вам приклад запиту, або й самий запит готовий. якщо не хочете тут, знайдіть мене ВКонтакте (Марія Доманська) або на Фейсбуці (Mariia Domanska) і надішліть приватне повідомлення.
Наташа Якимів Показати IP 6 Квітня 2012 17:32
Я із Волині, почути таку звістку для мене, це повний жах,і залишається питання як мені доїзджати до Ковеля? Складається враження, що ті хто це придумав, думають не тим чим потрібно!!!