USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: "Зробимо Луцьк Чистим!" - не ховайся, прибирайся
Коментарів: 17
AntiUkr Показати IP 29 Березня 2012 10:02
Опять за чужой счет понты ганять будете? Тужились организовать что то возле прокуратуры (пришло 11 человек), с автобусом -лажа, деревья и то посадить толком не смогли организовать.
Віктор до AntiUkr Показати IP 29 Березня 2012 10:48
Вони хоч щось роблять, і стараються... А деякі лише с...ти в коментах вміють :)
Spaceman до AntiUkr Показати IP 29 Березня 2012 11:05
Ти прийдеш допомогти, чи "аби ляпнути"? Хоча можеш не відповідати, тут і так все зрозуміло.
Українець Показати IP 29 Березня 2012 10:37
А цей постер де здерли?6 квітня випадає на п’ятницю.
гу до Українець Показати IP 1 Квітня 2012 22:15
Дизайнери лажанули походу:-)
AntiUkr Показати IP 29 Березня 2012 11:41
С Днепропетровска далековато ехать
Компетентні органи AntiUkr Показати IP 29 Березня 2012 12:08
Якого Дніпрпетровська? Кому ти казки розповідаєш? В тебе луцький ІР!!! Сказати адресу?
Вольдемар до Компетентні органи AntiUkr Показати IP 29 Березня 2012 19:30
Скажи. Щоб люди знали.
Завідуючий Показати IP 29 Березня 2012 13:29
Та це троль не звертайте на нього уваги... він сам ні нащо не здатний тільки коменти пише
AntiUkr Показати IP 29 Березня 2012 13:41
Сдуреть можно. С моим ником уже человек 5-6 "работает" Думал аватарка поможет-черта с два. Хотя желание спрятаться под чужим ником с неоднозначой рассшифровкой достаточно симптоматично.
Чуйна Показати IP 29 Березня 2012 21:21
Наскільки пам'ятаю, постфікс "ся" вказує на дію, спрямовану на саму людину. "Прибирайся" - це прибирай себе?..
Гуцул до Чуйна Показати IP 30 Березня 2012 18:12
Ні, "-ся" то є така собі приставочка до дієслова у нас на Лємківщині. Ну тіпа: "як ся маєш"?
негор до Чуйна Показати IP 30 Березня 2012 21:11
Це сублімацяя, яка звучить так: "Відкрито, не ховаючись прибирайся з прибирання"
! Показати IP 30 Березня 2012 19:00
Так це і є "себе")
Компетентні органи Показати IP 30 Березня 2012 19:29
Соборності22......
Фрутті Показати IP 31 Березня 2012 09:34
Тупий заголовок! "Прибирайся" фактично заперечує прибирання міста =)))
Казан Показати IP 1 Квітня 2012 12:18
Да добра це справа однозначно, щоб хто не казав. Тільки як і у всіх позитивних починаннях є "але"... Не одноразова ж ця акція - того року були, позатого, після зими завжди суботники і тд. і тп. Але треба було б лікувати причину а не наслідки. То ж всі знають, що профілактика дешевша та ефективніша за лікування. Вважаю, як член ГО "Свіча" що в м.Луцьку, варто протягом року доносити до жителів нашого міста інформацію про шкоду від сміття, на кшталт "сьогодні насмітиш - завтра в нім буде порпатись твоя дитина". З медичної, соціальної навіть з енергетичної точки зору у бруді жити шкідливіше ніж в чистоті. Нехай думають про наслідки. Нехай 10% людей, що чутимуть чи читатимуть таку інформацію сприймуть чи почують, проте це вже результат! 2010, 2011 р ми в парку ім. Лесі Українки поздовж р. Стир прибирали і потім вішали інформацію про негативний вплив сміття на енергетику людини. І що б ви думали - меньше смітять!!! Так що вперед - зробимо Луцьк чистішим усіма можливими методами!!!!