USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95
Світ вражає: Оксана Макар померла
Жертва резонансного злочину у Миколаєві Оксана Макар померла у Донецькому опіковому центрі.
Про це УНІАН повідомили у прес-службі народного депутата від Партії регіонів, голови парламентського комітету з питань охорони здоров’я Тетяни Бахтєєвої.

Спочивай з миром!
Коментарів: 17
капитан Жеглов Показати IP 29 Березня 2012 11:49
Угробили женщину - пыхтеть за это придётся всерьёз !
шкода її Показати IP 29 Березня 2012 12:05
вона мужньо боролася за життя і хотіла жити - нехай спочиває з миром
Лучанка Показати IP 29 Березня 2012 12:15
"Про це УНІАН повідомили у прес-службі народного депутата від Партії регіонів..." А те,що ці "чоловіки", які "допомогли" їй померти були з партії регіонів, то вона не хотіла про це повідомити?! Отак... І при чому смішно і грішно те,що РЕГІОНИ ПРИ ВЛАДІ!!! ПРИ ЧОМУ КРУГОМ, НЕ ТІЛЬКИ НА СХОДІ, А Й НА ЗАХОДІ, і ці люди далеко не є мудрими,спокійними чи адекватними...-це ще чудово якщо вони не злочинці,а всі мають на своїх плечах КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ, а ви сидите і жалієтесь-хто Вам лікар? Де таке в світі видано, навіть в тій самій Африці? На всьому континенті? Там би за це дали-левам на розправу, а тут сидите і в носі ковиряєтесь..., тільки вмієте кислі обличчя поробити і слухи пускати..., А ПРОТИ ПІТИ-БОЇТЕСЬ,НЕХАЙ ВОНИ НАС БОЯТЬСЯ-БО НАРОД ЦЕ СИЛА, А ВОНИ НІХТО,ПЄШКИ ПРЕЗИДЕНТА,ЯКОМУ ЩЕ НЕ ДОВГО ПРАВИТИ,БО ПОЛЕТИТЬ ВІН ЯК ФАНЕРА НАД ПАРИЖЕМ З УКРАЇНСЬКОЇ ВЛАДИ! А ПРОГОЛОСУЄТЕ ЩЕ ЗА ТАКОГО САМОГО-ЯЦЕНЮКА, партія якого є продажною... і далі жалітесь будете, а зробили б як в Греції не було б таких жертв, розтріляти б так у всіх на очах, то мабуть задумалась би більшість наших з вами громадян як треба жити!!! Я вірю в Бога, але люди і самі ковалі свого щастя, такщо задумайтеся, може дарма смертну кару в Україні скасували? Є такі люди які її заслужили і нажаль більшість,а в першу чергу в Україні-це її "велимишановна" міліція та більшість з лікарів,які клятву дають, а там далі зеки,от раз би так і жили б спокійно!
Борис Показати IP 29 Березня 2012 12:17
А ті нелюди будуть "мучитись". Ще не одне покоління в їхніх сім"ях будуть мати проблеми. Шкода їх дітей, які будуть розплачуватись за гріхи своїх батьків. Напевно вони ніколи не зможуть бути "справжніми " батьками. Невже ніколи в серці не заболить, якщо їхню доньку хоча б образять, не говорячи вже про такі речі,які робили вони.
лучанин Показати IP 29 Березня 2012 13:05
прочитав і подумалося:допомогли...Не знаю чому, але: 1.це було вигідно як владі (не за горами вибори, досить піаритися на фоні дівчини. треба переключити увагу!), так і покидькам (постаралися адвокати) 2.хіба це було б життя?рослина 3.а висновки де? реальні, без болтавні?
Лучанин Показати IP 29 Березня 2012 13:33
НЕХАЙ ПОЧИВАЄ З МИРОМ НЕВИННО УБІЄННАЯ ОКСАНА. ПРецидивістів зробила все для того,щоб гинули невинні!!! Їм ще залишилося убити ЮЛЮ,Луценка та всіх невинних засуджених та убієнних!!!Те,що робиться в Україні - ГАНЬБА для ПР та ВСІЙ ЗЛОЧИННІЙ ВЛАДІ!!! ГЕТЬ вас ВСІХ-вам пора У ВІДСТАВКУ!!!"Хай живуть мажори!!! Продовжуйте вбивати Україну,а ХАМ вам гарантує ГЕРОЯ УКРАЇНИ!!! ГЕТЬ ЗЛОЧИННУ ВЛАДУ!!!
123 Показати IP 29 Березня 2012 14:03
для лучанки- коли помирає людина або співчувають - або мовчать. до чого зараз весь цей словесний понос і Яценюк в придачу.
! Показати IP 29 Березня 2012 14:36
Хватить вже тих істерик. Задовбали. Діти чи батьки при чому? В такому випадку, по вашій дебільній логіці, все що відбулось - справедливо і закономірно, Оксана розплатилась за вчинки свого батька, який сидить за збут наркотиків. Багатьох, напевно, за гроші, підсадив на голку, не одне життя загубив, от бумеранг і вернувся.Про покійних - або хороше, або нічого, тому померла і померла, досить уже у всьому цьому копатись.
лучанка Показати IP 29 Березня 2012 15:40
Це жорстоко,але для неї певно краще,тому що,якби навіть вижила,яким би було її життя. Хоча в тому,що сталося сама винна.
Лучанці до лучанка Показати IP 30 Березня 2012 10:44
Не доведи Господь, якби тебе такі уроди зустріли то хто був би винний. Май совість.
Слава Показати IP 29 Березня 2012 15:42
Кожен маю право на слово. І кожен висловлює свою думку.
Я Показати IP 29 Березня 2012 20:40
Жалко, але сама винна, порядна не пішла б з трьома мужиками на квартиру за бутерброд. Спочивай спокійно.
Для я до Я Показати IP 30 Березня 2012 10:43
Совість є ? Ти не ходиш в гості до знайомих ? Тебе що там теж гвалтують, душать і палять....Людини вже немає, а уроди залишились. А ти, за бутерброд пишеш?
Олександр Показати IP 29 Березня 2012 21:23
Друзі, не будьте сліпими! Хіба при Ющенку і Тимошенко було не те саме??? Хіба не Юлин депутан у людину стріляв у лісі? Чим одні мажори кращі за інших? ЦЕ СИСТЕМА!!! І їм усім до лампочки - Регіони, БЮТ, шмут... Сьогодні воно там, а завтра ще деінде... Кому у цій країні не наплювати на закон? Татиним синкам, суддям, міліції, прокурорам, депутатам??? Чи ж вони усі в "Регіонах"???
Юрко Показати IP 30 Березня 2012 09:41
Поки в Україні не відновлять за такі чи подібні злочини смертну кару - все залишиться на місці. Людство деградує, під впливом зомбованої через різноманітні ЗМІ, актами насилля та зневаги до ЛЮДИНИ!
AntiUkr Показати IP 30 Березня 2012 12:10
Дети наказаны за грехи родителей Исход 20:5 «Я Господь, Бог твой, Бог ревнитель, наказывающий детей за вину отцов до третьего и четвертого рода, ненавидящих Меня», то же: Второзаконие 5:9. Исход 34:7 «…не оставляющий без наказания, наказывающий вину отцов в детях и в детях детей до третьего и четвертого рода», то же в Числах 14:18. Исаия 14:21 «Готовьте заклание сыновьям его за беззаконие отца их».
Я Показати IP 30 Березня 2012 14:52
Вони їй не знайомі були.