USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93
Світ вражає: Волинянка може стати обличчям Harley-Davidson
Ковельчанка Катерина Никитюк бере участь у конкурсі «Miss Harley» 2012, яку проводить компанія Harley-davidson Kyiv.
Для цього необхідно проголосувати на офіційній сторінці Harley-davidson Kyiv на Facebook до 13 квітня.
У випадку перемоги Катерина потрапить до фіналу, який відбудеться в жовтні в рамках закриття мотосезону 2012 року.
Довідково. Катерині Никитюк 20 років. Вона народилася та виросла у Ковелі. Зараз навчається на юридичному факультеті київської Академії праці та соціальних відносин.
Коментарів: 8
Українка Показати IP 3 Квітня 2012 17:40
якась вона стрьомна...
SPIKER Показати IP 3 Квітня 2012 18:00
харлеї такого не люблять...де сіськи????????????
падонак Показати IP 3 Квітня 2012 18:26
Теми пелотки та тітьок зовсім не розкриті, та і дупці не видно. Не буде вона обличчям Харлею, хіба ровера "Україна" або Луцькпластмасу чи Спецкомунгоспу.
тиць-здиць Показати IP 3 Квітня 2012 18:32
З таким виразом обличчя можна стати тільки обличчям "Богдана". Або КрАЗу.
Чуйна Показати IP 3 Квітня 2012 19:05
Така худюсінька. Вітром не здує з Харлея?)
ддт Показати IP 3 Квітня 2012 21:12
Вот добрые волыняки,умеют своих поддержать.Самим в г...не сидеть и другим не дать из г...на вылезти.Не возвращайся ты сюда девочка,беги,как можно дальше.Ты обязательно победишь!
Іван Козолуп Показати IP 4 Квітня 2012 09:42
Правильно, Катю, що шукаєш шляхи, як вибратись з Волині і досягнути чогось кращого. Не слухай нікого, вони всі теж цього хочуть.
Александр Показати IP 4 Квітня 2012 10:03
Вопрос к администратору: Вы откровенного хамства таки не замечаете?