USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Розпочався інтернет-відбір гуртів на “Бандерштат-2012"
Визначення переможців відбуватиметься в два етапи:

1. На електрону скриньку [email protected] потрібно надіслати 2-3 композиції українською мовою та коротку довідку про гурт в довільній формі.

2. Оргкомітет відбере 30 учасників інтернет-голосування, яке відбуватиметься у групі “Бандерштату” в соціальній мережі “Вконтакті” :). Три гурти-лідери поїдуть на фестиваль в статусі учасників концертної програми.

Перший етап триватиме до 1 червня, а другий завершиться 1 серпня.

Нагадаємо, “Бандерштат-2012? приурочений до 70-ї річниці від створення Української повстанської армії. Тож треки присвяченні національно-визвольній боротьбі української нації вітаються, але не є обов’язковими.
Коментарів: 22
Seva100 Показати IP 14 Квітня 2012 13:37
Интересно как поляки отреагируют? Информацию уже скинул. Предлагаю, чтобы переговоры провел Гр.Пустовит. У него обаллденный опыт в "решении" подобных вопросов.
800 до Seva100 Показати IP 14 Квітня 2012 15:25
та ми вже без вас розберемось з поляками. а ви ліпше займіться співпрацею з китайцями і можете на переспективу вчити китайську - пригодиться в майбутньому. бо поки ви тут пнетесь безрезультатно ті не сплять, а активно заселяють рашку.
Хатуль Мадан до Seva100 Показати IP 14 Квітня 2012 19:33
ніяк ти діду не угомонишся. приїжджай краще на бандерштадт, влаштуй пікетик, ми із Положинським з тебе поржемо)))
Vigilante до Seva100 Показати IP 15 Квітня 2012 21:42
АнтіУкр, ти тормоз, чи у вас всі там такі? Бандерштат проводиться вже не один рік, і ніяких заперечень з боку поляків не було. Так що можеш скидати свою інформацію хоч в ООН, там хоч поржуть з оленя.
Клим Савур Показати IP 14 Квітня 2012 17:15
Слава Україні ! Хороша справа...
правдивий Показати IP 14 Квітня 2012 20:12
Хай Гузь заспіває! його репертуар пісня "Хочу в депутати")))
AntiUkr Показати IP 15 Квітня 2012 22:50
А раньше и про Бандеру поляки молчали. Почему то сейчас начали. Тартак теперь кроме "Бальбульштадта" тоже никуда носа не покажет.
Совість Волині Показати IP 16 Квітня 2012 09:55
Бандерштадт - это шоу имбицилов! Там собираются отвергнутые обществом и здравым смыслов "граждане", которые не смогли себя адекватно реализовать в интернациональном, глобальном мире. Политика "крыивки" ничего не даст! Это лишь вызывает иронию когда смотришь на мелких обречённых людишек. Именно не людей, а мелочь...
Хатуль Мадан до Совість Волині Показати IP 16 Квітня 2012 11:15
таваріщ канановіч, так організуйте свій фєстіваль пролєтарскої культури, йошкін дрин! побачимо, скільки крєатівних здравомилящіх мультикультурних лічностєй туди приїде!
зaгрeб Показати IP 16 Квітня 2012 11:51
Нe нeльзя обeзьянaм проводить свои фeстивaли.Они то нaжрутсa понaбивaют сeрбe рожи, a зaвтрa будут кричaть фaшизм и гомофобия.
AntiUkr Показати IP 16 Квітня 2012 12:09
В інтерв’ю Радіо Свобода, відповідаючи на запитання щодо українських перспектив у Європі, Хавьер Солана сказав: «Для мене Україна є однією з найбільших фрустрацій мого життя. Я був задіяний в переговорах під час Помаранчевої революції. Помаранчевий період розпочинався гарно, але це тривало дуже коротко. Війна між Юлією Тимошенко та Віктором Ющенком була дуже важкою та жорстокою. Нині ми маємо Ющенка, який сидить удома, втративши всю політичну силу, і Юлію Тимошенко, яка сидить у тюрмі. Янукович, який програв перші вибори, нині є президентом країни». http://www.unian.ua/news/498029-solana-ukrajina-e-odnieyu-z-naybilshih-frustratsiy-mogo-jittya.html
Александр Показати IP 16 Квітня 2012 15:02
Вообще говоря, это серьезная проблема Луцка - отсутствие нормального концертного зала. И в связи с этим отсутствие концертов уровня выше крыйивки.
штурмбанфюрер кгб Показати IP 16 Квітня 2012 16:23
"серьезная проблема Луцка - это не отсутствие нормального концертного зала." Це присутність таких як ти і тобі подібних камуніздов і камсамольцов
Александр до штурмбанфюрер кгб Показати IP 16 Квітня 2012 19:24
что, чертики кровавые снятся? Барбовал, персен пробовал? А может харакири?
штурмбанфюрер кгб --- алєксандру до Александр Показати IP 16 Квітня 2012 21:29
Не знаю ,не пробував нічого із запропонованого тобою . Сам цю гидоту вживаєш?
AntiUkr Показати IP 16 Квітня 2012 17:29
Не согласен. Проблемма Луцка как в целом захукров) хуторская психология. Человека из села вытащить можна-селюка из человека невозможно. От каждой фразы таких как- зaгрeб, Хатуль Мадан, Клим Савур, Vigilante, 800 и прочих йолок воняет селом, комплексом националистической неполноценности. Село оно и на волыни село. Жрет деньги от партии регионов и гадит туда же. Имею ввиду редакцию "ВН". Я думаю, обяснять не надо, что банер "ПР" на главной стр висит не бесплатно.
Совість Волині до AntiUkr Показати IP 16 Квітня 2012 23:02
Так дело втом, что под всеми этими никами выступает наш местные вечно безработный лузер Олежка Черненко. У которого ещё и проблема с нетрадиционной ориентацией, вот оно и выплёскивается тут!
штурмбанфюрер кгб Показати IP 16 Квітня 2012 18:44
недовго цьому банеру висіти....
Александр - мелкому фюреру Показати IP 17 Квітня 2012 09:43
Нет, что ты! У меня нет таких проблем. А тебя попустит. Или есть еще дыхательная гимнастика Стрельниковой - глубокий вдох - трижды резкие выдохи. Пять минут - и не будешь страдать. А так ведь съедает тебя страсть, ой разъедает...
AntiUkr Показати IP 17 Квітня 2012 11:53
По моему принципиальный вопрос-за какие деньги проводится этот шабаш националистов? За спонсорские, рекламные... это один аспект, за бюджетные-это две большие разницы. Накормить учителей, врачей -денег нет. А петь хвалу фашистам-??? Тут можно и нужно повоевать.
Дмитро Показати IP 20 Квітня 2012 06:23
"Бандерштадт - это шоу имбицилов! Там собираются отвергнутые обществом и здравым смыслов "граждане", которые не смогли себя адекватно реализовать в интернациональном, глобальном мире." Бандерштат - це перш за все чудовий фестиваль з відмінною музикою українського виконання. Туди їдуть не стільки націоналісти і бандерівці (як ви безумовно вважаєте), а просто люди, які хочуть послухати хорошу якісну музику. А тематика... Та заспокойтеся, ніхто нікому нічого не зобовязаний! Кожен має право на свої політичні, історичні і т.д. погляди! І, до речі, фашистам хвалу ніхто виспівує. УПА з фашистами ототожнювати не варто, а якщо вже беретеся, то: якщо ти українець, то спитай себе - а хто в той час ще допомагав людям? Хто, окрім них, діяв, робив щось, окрім як виконувати вказівки країни, яка сама тримала нас у певному економічному рабстів і розпоряджалась нашими ресурсами (в тому числі і людськими) у своїх цілях? Зараз судити легко.. Якщо ж ти НЕ українець, то помовч і не сунься у наші національні (та хоч і націоналістичні) справи. Бо тематика наших фестивалів тебе не стосується.
Дмитро Показати IP 20 Квітня 2012 06:36
І, до речі, більшості відвідувачів тематика головної ролі не грає. Є люди, як, наприклад, і я, які влітку катаються по країні (бандерштат, захід, підкамінь і т.д.) щоб почути своїм улюблених виконавців. От дійсно, заснуйте фестиваль "Пролетарської культури" чи щось подібне, і я клянусь, що з радістю його відвідаю, якщо там виступлять любі мені гурти, на вскідку: Тартак, Хорта, На відміну від, Фліт, Роллікс, та купа їх) Але є одна проблемка: ДІДЬКА ЛИСОГО ви вмовите хоч когось із них вас підтримати! Тому не потрібно піднімати питання про село, чи фашистів, чи ще якусь єресь, яка вам може прийти у голову... Це наша нація, це наш дух!!... Ми не націоналісти, ми не маємо нічого проти росіян, а проте бємо пики москалям - таким як ви, котрі критикують подвиги наших дідів, нехтують нашими цінностями та традиціями, плюють на нашу націю. Село - ті, хто опускається до образ, дивлячись на національність та нехтуючи правом мати свою думку, а не ті, хто відстоюють свою честь. Спокон віків за образи відплачувалося належним чином. І так, можна спробувати вирішити це дипломатично, але коли розмови не допомагають - я завжди радий зламати носа та змусити спльовувати зуби людині, яка зачепить мою честь та честь моєї нації!