USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: В України два шляхи - еволюційний і революційний
В України є два шляхи: еволюційний та революційний, вважає сільський голова Старої Збур'ївки Голопристанського району Херсонської області Віктор Маруняк.
"Еволюційний зовсім поруч, можемо його спробувати. Якщо ж не вийде, то буде революція. У цієї влади немає відчуття самозбереження — настільки вона чудить, налаштовує проти себе людей, що аж дивуєшся. Як ви вже такі нахабні, то хоч би хитрі були. Дивлюся навіть по нашій районній адміністрації — це ж дурні на всю голову. Папірець прийшов у село на осередок Партії регіонів. Помилилися, передали мені. Пишуть: провести зібрання осередку. Головне питання порядку денного — ревізія чисельного й якісного складу осередку. Коли прочитав, офіґєл! Вони ще 2004-го ділили країну на три сорти. А тепер поділили на 17 — "по мере ценности для партийной организации". Серед перших — народні депутати Верховної Ради, це ясно. Сільські голови — сьомі. Лікарі — десяті. Пенсіонери, їхній залізобетонний електорат, на останньому місці — після безробітних. Вони вважають людей біомасою", - зауважив сільський голова.
Джерело: unian
Коментарів: 19
AntiUkr Показати IP 15 Квітня 2012 19:47
Диалектик. АААбалдеть! Третьего пути в принципи не существует.
ахванасій Показати IP 15 Квітня 2012 21:13
Чому не існує ? Для тебе персонально --- чємодан-вакзал-масква --- здраствуй путін !!
AntiUkr Показати IP 15 Квітня 2012 22:45
Не дождешся. Сначала я румбу станцую на могиле последнего нациофреника.
ахванасій до AntiUkr Показати IP 16 Квітня 2012 12:15
Нічого не заважатиме?
штурмбанфюрер кгб до AntiUkr Показати IP 16 Квітня 2012 12:59
Та ти хоч знає що це за танець -- румба? Краще збацай "бариню" чи шось подібне к...псько-совдепіське..., ближче тобі по духу
AntiUkr Показати IP 15 Квітня 2012 22:58
В інтерв’ю Радіо Свобода, відповідаючи на запитання щодо українських перспектив у Європі, Солана сказав: «Для мене Україна є однією з найбільших фрустрацій мого життя. Я був задіяний в переговорах під час Помаранчевої революції. Помаранчевий період розпочинався гарно, але це тривало дуже коротко. Війна між Юлією Тимошенко та Віктором Ющенком була дуже важкою та жорстокою. Нині ми маємо Ющенка, який сидить удома, втративши всю політичну силу, і Юлію Тимошенко, яка сидить у тюрмі. Янукович, який програв перші вибори, нині є президентом країни». http://www.unian.ua/news/498029-solana-ukrajina-e-odnieyu-z-naybilshih-frustratsiy-mogo-jittya.html
йолка до AntiUkr Показати IP 16 Квітня 2012 09:53
для тебе Україна не просто фрустрація, а дикий батхерт.
Совість Волині Показати IP 15 Квітня 2012 23:31
http://russian.china.org.cn/news/txt/2012-04/15/content_25147773_2.htm
штурмбанфюрер кгб до Совість Волині Показати IP 16 Квітня 2012 11:19
Ну іщо ти хотів цим сказати ? Ностальгуєш-мастурбуєш за лєнінізмом-сталінізмом і всячеськім ананізмом?
штурмбанфюрер кгб Показати IP 16 Квітня 2012 10:58
нарешті двох тролів в одній особі "розбанили"! Почувся сморід від їхньої жовчі..
Александр Показати IP 16 Квітня 2012 11:05
Ну здесь-то, конечно, собрались сторонники исключительно революционного пути уничтожения партии регионов путем сбрасывания с балконов домов эвропейского государства бумажек, вымазанных своим родным говном. Смеясь, они расстаются со своим прошлым.
ахванасій Показати IP 16 Квітня 2012 12:29
Алєксандру і всячеським камуніздічеським тролям. Ти ба! Результат не примусив себе чекати!Ви вже знаєте як будете "унічтожать" партію регіонов--- " путем сбрасывания с балконов домов бумажек, вымазанных своим родным компартєним говном. "
Александр до ахванасій Показати IP 16 Квітня 2012 14:52
Вот видишь, перестройка организма и мозгов у тебя уже началась. Осторожно ходи под балконами!
ахванасій до Александр Показати IP 16 Квітня 2012 16:48
Алєксандру.Дякую за прєДУПрєждєніє ! Видать на балконі сидітимеш ти і кидатимешся бумажками ,вымазанными твоим родным компартєйним говном.
Александр до ахванасій Показати IP 16 Квітня 2012 19:18
Видишь, уже пошло на повтор. Это не просто ты хорошо запомнил, это уже твое alter ego.
AntiUkr Показати IP 16 Квітня 2012 12:41
Супер! Вонючий мужик с села "сільський голова Старої Збур'ївки" носитель абсолютной истины, или как говаривал Лоханкин "сермяжной правды". "Понюхал старик Ромуалдыч свою портянку и аж заколдобился"
штурмбанфюрер кгб до AntiUkr Показати IP 16 Квітня 2012 14:32
Ну звичайно , якби цей "вонючий мужик с села "сільський голова Старої Збур'ївки" співав дифірамби "регіоналам" за це , то від тебе мав би аффтарітєт і рєспєкт
Для Йолки Показати IP 16 Квітня 2012 12:48
В уютненьком Луркоморье примером обладателей баттхёрта могут служить многочисленные дебилы, которые, маскируясь под священную личину Анонимуса (а в некоторых наиболее запущенных случаях — и не маскируясь вовсе), набегают вандалить любые статьи, проливающие свет на всю мерзость какого-либо родного им явления, священного предмета или даже их самих. Также наблюдаются прецеденты, когда эти дебилы сами пытаются писать статьи, отбеливающие перечисленное в глазах публики, уже сформировавшей своё мнение о. Отличительная черта таких высеров — безблагодатность.
йолка до Для Йолки Показати IP 16 Квітня 2012 14:23
бу-го-га! так це ж прямо про тебе, антиукр - від нєфіг дєлать зависаєш на волинських новинах і під різними ніками копірастиш тут всяку дурню.