USD 39.55 39.80
  • USD 39.55 39.80
  • EUR 39.70 39.90
  • PLN 9.72 9.90
Світ вражає: Путін звинуватив нашу владу у незаконному затриманні Тимошенко
Вчора був приємно здивований, Путін підтримав Тимошенко. Він і раніше натякав на те що не розуміє за що посадили Тимошенко. А вчора він просто звинуватив нашу владу у незаконному затриманні Тимошенко.

Дивну реакцію спостерігаю у соціальних мережах. Кажуть, що Путін - то найгірший захист для Тимошенко.

Дивно як на мене. Тимошенко підтримують європейські лідери, бойкотують Євро-2012, навіть росіяни не розуміють, за що сидить Тимошенко.

А українці сидять біля моніторів, коментять, всім незадоволені... І ніц ніхто не хоче робити.
Коментарів: 8
Той кому не байдуже Показати IP 4 Травня 2012 21:40
А про що має ще говорити ЄС? Немає чим зайнятися? Хай не лізуть і без них розберуться.
))) до Той кому не байдуже Показати IP 4 Травня 2012 22:11
еженедельные выносы трупов из украинских отделений милиции Европу тоже мало интересуют.
Совість Волині Показати IP 4 Травня 2012 22:02
С такой ценой на газ как у х...в! Путин и Бандеру поддержит:)))
націоналіст до Совість Волині Показати IP 5 Травня 2012 10:49
Вірно ,підтримає . тому що путін ---- теж націоналіст)))))
))) Показати IP 4 Травня 2012 22:10
я вот не понимаю, почему Путин не сидит. а вы Тимошенко, Тимошенко.
Вінстон Показати IP 5 Травня 2012 08:01
Путін не сидить тому, що він продає газ , а не купує!
) Показати IP 5 Травня 2012 09:32
Путин очень благодарен Юляхе за ОЧЕНЬ выгодный российской стороне газовый контракт. Побольше бы таких укр.политиков!
Хатуль Мадан Показати IP 5 Травня 2012 16:34
шо юля, шо яник - один фіг.