USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.86
Світ вражає: Пригоди комсомольців в Теремно
На заходах із нагоди 67-ї річниці Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, що відбулись у мікрорайоні Теремно, побували і волинські комсомольці, - інфомує ВІП.
Перед початком мітингу перший секретар Волинського обкому комсомолу Олександр Кононович разом зі своїм братом, очільником луцької міськорганізації цієї політсили Михайлом Кононовичем розгорнули прапори Комуністичної партії України та разом із усіма присутніми колоною пішли до братської могили, де відбувалися урочистості. Проте їхня присутність викликала глибоке обурення багатьох учасників заходу. Комсомольці стояли по обидва боки від пам’ятника, тож не помітити їх було неможливо. І це більше скидалося на намагання привернути до себе увагу, ніж справді на бажання віддати данину шани і загиблим, і живим героям.
Після мітингу, як ВІП писав раніше, благодійний фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» влаштував для ветеранів святковий фуршет. Однак за довгим столом у Будинку культури мікрорайону Теремно біля сивочолих учасників бойових дій Другої світової примостилися і вже згадані вище знані на Волині політичні та громадські діячі – брати Кононовичі. Окрім них, за столом більше «зайвих» осіб не було.
Після того, як комсомольці поїли у приміщенні, вони разом із ветеранами вирішили підкріпитися ще і на вулиці, біля польової кухні. Щоправда, там, окрім них, до сивочолих ветеранів приєдналися ще й люди, які скидалися на осіб без певного місця проживання.
Потому, склавши свою партійну атрибутику, вони спілкувалися із директоркою Теремнівського будинку культури Оленою Музичук.
Що ж дивуватись волинським комсомольцям: вони також святкують 20 квітня (день народження Адольфа Гітлера), а 22 квітня (день народження Володимира Леніна) не відзначають. І як же без халяви?..
Коментарів: 27
зaгрeб Показати IP 10 Травня 2012 11:36
Вот это компрматик.Сам приперса побухать да еще алкашей халявочных припер.Ай да маладец.
КОНОНОВИЧ до зaгрeб Показати IP 10 Травня 2012 12:32
Это не алкаши, это члены нашей партии и мои друзья!
Пилип до КОНОНОВИЧ Показати IP 10 Травня 2012 14:29
Скажи хто твій друг, і я скажу хто ти!)))
Хатуль Мадан до КОНОНОВИЧ Показати IP 10 Травня 2012 17:52
це члени партії. а де мозги партії?
antikommi Показати IP 10 Травня 2012 11:47
От так комсомол! КононовічЪ - хавка комом у горлі не стала?
КОНОНОВИЧ до antikommi Показати IP 10 Травня 2012 12:35
А в чем проблема? Ну поел и че? Фронтовые 100 грам надо ж как-то закусить. А возле полевой кухни так то мы уже свое распивали и закусывали фронтовой кашей
Роман до КОНОНОВИЧ Показати IP 10 Травня 2012 12:41
Розпиття спиртних напої в публічних місцях- це вже статейка. (Ветеранів до уваги не беремо- вони заслужили ).
Пилип до КОНОНОВИЧ Показати IP 10 Травня 2012 14:31
Ал если ЧЕ то ЧЕ, а через плеЧЕ! Фронтовиє? 100 грам свинця тобі в с...ку вискочка комуняцька.
Лю Показати IP 10 Травня 2012 12:15
"Это сиротки!"
antikommi до Лю Показати IP 11 Травня 2012 12:36
Приходить Сіманєнко в дурдом і каже санітарам: -Мені треба пацанчика у вас узяти, щоб з червоним прапором ходив, за компартію агітував. Санітари: -Ось вам, таваріщ сіманєнка, Канановіч! Сіманєнко: -Афігєть, дайте ДВА! (с)
Іван Показати IP 10 Травня 2012 12:24
Кононовіч, я щодня недоїдки викидаю, приходь - перекусиш. І товаришів своїх бери, не соромся ))))
Микола Показати IP 10 Травня 2012 12:27
Халявщики! Отак вони і у владу пруться шоб гребсти собі те що їм не належить!
Олена Показати IP 10 Травня 2012 12:31
Шо цікаво, на другому фото видно шо у ветеранів пусті тарілки, в одного її взагалі не має. А в Кононовича тарілка завалена наїдками. І не соромно?!
ШТУРМБАНФЮРЕР КГБ до Олена Показати IP 11 Травня 2012 22:17
Так їх дядя Савка!))))
+ Показати IP 10 Травня 2012 12:41
а де фотка червоного авта?
ДИМА ТРИЗУБ до + Показати IP 10 Травня 2012 14:39
бІЛЯ БРИГАНТИНИ ПОЇЖТЕ ТОЖ ВАМ ПАРТІЯ ВИДАЛА МІСЦЕ В ПАРКУ
ШТУРМБАНФЮРЕР КГБ до + Показати IP 11 Травня 2012 22:15
та була б...ля буду...))))
гиииии Показати IP 10 Травня 2012 13:30
і знову палиця)) на тарілку борщу голоси ловить... коли гречку давать будуть?
Костя Показати IP 10 Травня 2012 14:19
Не один рік (правда не перед виборами), спільно з іншими меценатами, виділяли кошти для цієї ветеранської організації. Нас запрошували на заходи та за святковий стіл. Відверто кажучи було соромно рекламуватись на таких заходах, тим більше з прапорами. Цікаво, яку суму виділили брати Кононовичі, чи їх комсомол на частування ветеранів?
Ха! Показати IP 10 Травня 2012 15:09
Ідеї Вселен(ін)ські, душі барижні...
от Показати IP 10 Травня 2012 17:51
Цікаво, яку суму виділили брати Кононовичі, чи їх комсомол на частування ветеранів?----- та босота голодна вони самі -ті 2 братики .прийшли пожерти задарма
Павло Показати IP 11 Травня 2012 09:38
Гопота+Голота=брати кононовичі! А що з них ще візьмеш недороблених з лишніми хромосомами, хотіли задарма пропіаритись і "бухнути на халяву", а їх бідолах так підловили на "гарячому"! Дивно що не кричать що це все провокація націоналістів!!!!!!!!!!!
antikommi до Павло Показати IP 11 Травня 2012 12:01
Головне колорадську лєнточку нап*ялити. Ну і на халявку пожерти біля ветеранів. йапомню йагоржус
йолка до antikommi Показати IP 11 Травня 2012 14:00
йа помню, йа нажрусь!
antikommi Показати IP 11 Травня 2012 21:08
А хто ця сіротка в шкірянці на 3 знімку? Закусь для кононовічя тримає?
Volynko Показати IP 13 Травня 2012 11:17
сором...і ще є наглість тут писати про ПР яка спиває народ!!!! )) якби самі не хтіли комуняки - тоб не пили=)) сваї фронтавиє 100 грамм)))
Здрасте Показати IP 15 Травня 2012 12:52
То Палиця комуністів підкормлює?