USD 39.55 39.85
  • USD 39.55 39.85
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93
Світ вражає: Депутату-"обідчіку" помстилися в Мережі
10 травня під час сесії Луцької міськради очільник фракції ПР Іван Смоленг обізвав "фронтовика" Павла Данильчука "малолєткою" і "суфльором". За колегу вступився керівник "фронтзмінівського" штабу Ігор Гузь.

Помстився в оригінальний спосіб. Створив нашвидкоруч малюнок.







Коментарів: 22
Всезнайко Показати IP 11 Травня 2012 12:07
Це на рівні гузя... Баран натуральний. Маю на увазі гузя...
Лучанин до Всезнайко Показати IP 11 Травня 2012 14:13
А, ви шановний, судячи із рівня вихованості, із Партії Регіонів?
ПР до Лучанин Показати IP 11 Травня 2012 18:14
Вбивця Лозинський, хабарник Зварич, педофіли Уколов і Терьохін,злодюга і брехуха без найменшого натяку на сором, честь і совість Тимошенко - теж із партії регіонів ?
123 до Всезнайко Показати IP 11 Травня 2012 14:18
Мда... Смоленг проявив себе як істінний партєєц ригіоналів - нахамив, обізвав, іншого не вміє
Знаючий до Всезнайко Показати IP 11 Травня 2012 14:21
Ну тут Гузь не прав. Смоленг раніше був шестьоркой. Зараз він смотрящий рИгіоналів над Миколою Романюком, а куратор Ваньки - Башкаленко
АнтиЯнек до Всезнайко Показати IP 11 Травня 2012 14:28
А чого ще чекати від тупоголових регіоналів, в яких в голові тільки бабло?
Микола до Всезнайко Показати IP 11 Травня 2012 14:35
Спілкувався якось із Данильчуком. Нормальний мужик, простий і без понтів. більше б таких депутатів.
Той кому не байдуже Показати IP 11 Травня 2012 12:07
Що можна сказати по факту. МОЗГІВ ЯК У КУРКИ. Це витівка дитини першого максимум другого класу!!!
Александр Показати IP 11 Травня 2012 12:20
"Ай да Пушкин! Ай да сукин сын!". Каково мокнул Смоленга! А написал та как! Школа сайта ВН - Ахванасий и просто_поц - отдыхают. Рейтинг "Фронта Змін", безусловно, существенно вырастит!
Дядько Показати IP 11 Травня 2012 12:31
Гузь вобще з катушок зїхав
Іван Показати IP 11 Травня 2012 13:58
+5!! Попустили Смоленга!
йолка Показати IP 11 Травня 2012 13:58
а морду набить слабо було?
Михайло Показати IP 11 Травня 2012 14:00
Оце в саму точку - Смоленг на побігушках у Башкаленка і Клімчука. Депутат, якого в Луцькраді не видно і не чути.
007 Показати IP 11 Травня 2012 14:02
Щ о. Гузь ,що Данильчук яблуко від. груші фруктове дерево обидва тільки патякати два ледацюги.
+ Показати IP 11 Травня 2012 15:33
Не чув щоб Данильчук щось розумне сказав. Насправді весь час під ніс соплить. P.S. ПР не мої фаворити.
студент Показати IP 11 Травня 2012 15:45
Гузь - класичний політик скунсової породи.
Перто Невідомий Показати IP 11 Травня 2012 19:08
Ви б спитали у Вані Смолєнха як йому працювалося водієм у Башкаленка і за які заслуги він тепер сидить в міськраді
Я Показати IP 11 Травня 2012 22:41
Апогей интеллекта Гузя!!! IQ-0.00000000001
Гузь Показати IP 12 Травня 2012 08:02
Та ладно IQ-0.00000000002
Volynko Показати IP 13 Травня 2012 11:14
а хтось з коментуючих знайомий з Гусьом? )))) він тік хіба що в соцмережах крутий і на слово балакучий, а так повірте коли Башкаленко йому дав зауваження він заікаючись вибачився, тому таких героїв впершу чергу треба КАРАТИ!! при вселюдно...
Пилип до Volynko Показати IP 15 Травня 2012 18:10
Свічку тримав? Хочівби я на цей вимисел подивитися.
Олена Показати IP 15 Травня 2012 11:27
Анатолію Котлюку. Ви ж наче хороший журналіст, пишіть щось рівне своїм інтелектуальним можливостям. Такі матерали - це низько. Журналість повинен формувати попит, а не задовільняти його. Не ображайтеся, я про Вас досить хорошої думки, але ж знаєте у бочці меду...