USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95
Світ вражає: ПР, горілка і неповнолітні
Хтось не продає спиртне неповнолітнім - а хтось роздає його безкоштовно.

9 травня в Сімферополі, на гуляннях у Гагарінському парку, присвячених Дню перемоги, "фронтові сто грам" наливали всім охочим, серед яких практично не було помітно ветеранів. Власне, заради них влада і влаштувала безкоштовну роздачу алкоголю.

У чергах, що вишикувалися за отриманням безкоштовної порції спиртного, переважала гуляща публіка, пише автор сайту громадянської журналістики "Крим без цензури", який розмістив на сайті відповідні фотографії.

Звернула на себе увагу автора та обставина, що горілка розливалась в "фірмових" синіх наметах Партії регіонів. А "остаграмлювали" населення зовсім юні дівчата в накидках з партійною символікою, які, можливо, ще не досягли 21 року.
Настільки вільний доступ молоді до алкоголю, забезпечений чиновниками з правлячої партії, мимоволі наводив на думку, що і себе дівчата не забудуть, і при бажанні можуть прихопити кілька пляшок горілки для особистого вживання", - помітив цивільний кореспондент.

ДОВІДКА: В Україні заборонено продаж алкогольних напоїв особам, які не досягли 21 року, а також тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Продаж або безоплатна передача працівником підприємства (організації) торгівлі або громадського харчування алкогольних або слабоалкогольних напоїв або пива особі, яка не досягла 18 років, карається штрафом в розмірі від 5 000 до 10 000 неоподатковуваних податком мінімумів доходів громадян і виправними роботами строком від 3 до 6 місяців. Ті самі дії, вчинені повторно, караються позбавленням волі на строк від 1 до 2 років.
Коментарів: 16
бу Показати IP 12 Травня 2012 18:11
жаба давит???????
ШТУРМБАНФЮРЕР КГБ до бу Показати IP 12 Травня 2012 18:39
зовсім ні , навпаки --- дуже радий за вашу партєю ...))))
просто_поц Показати IP 12 Травня 2012 19:06
Ех , колбасочка ! Закускі нєт полєзнєй і прочнєй! Полагаєтся (по регіоновскі) чарку випіть перед нєй!
кононович Показати IP 12 Травня 2012 19:10
Особліво падобаються малалєткі на разлівє
зaгрeб до кононович Показати IP 12 Травня 2012 21:18
Да в комсомоле таких нет,одни страшные и ненакрашеные
С2 Показати IP 12 Травня 2012 21:52
http://zdeskuryat.info/1486/ "ЗА"
бу Показати IP 12 Травня 2012 23:48
эх нищая волынь)))
комуняку на гіляку Показати IP 13 Травня 2012 11:09
дивилися б на себе комуняки!!!! якщо постити скільки ви палитесь з бухлом, то напевно всім політичним силам би в цьому ніс втерли вже=))))
комуняку на гіляку Показати IP 13 Травня 2012 11:09
дивилися б на себе комуняки!!!! якщо постити скільки ви палитесь з бухлом, то напевно всім політичним силам би в цьому ніс втерли вже=))))
Volynko Показати IP 13 Травня 2012 11:10
та ж самі комуняки бухають так шо ПР і не снилось=)))))))
serafim Показати IP 13 Травня 2012 11:40
Як видно з фото дівчата горілку тильки наливають,а п'ють її дітки,яким років по 40-50 буде:)Зразу видно-малолєткі:))) І що за фраза "гуляща публіка"?Коли ви йдете на будь-яке свято,ви,шановний і є та сама "гуляща публіка":)Якщо люди хотіли пом"янути загиблих та випити за здоров"я живих ветеранів це їх особиста справа.Ми живемо у вільній державі.І ще,фраза "що і себе дівчата не забудуть, і при бажанні можуть прихопити кілька пляшок горілки для особистого вживання" виглядає як фраза людини з хворою фантазією.Можливо той невідомий цивільний журналіст писав це про себе,як би він вчинив якби був на розливі:)))А може йому просто не налили і він на всіх образився і написав цю "передову" статю:)Тоді треба було ще дописати якусь гідоту на кшталт ,що у палатках стояв стійкий запах перегару та разом з казенкою розливали самогонку,а під столами валялися п"яні "гулящі люди" в обнімку з регіоналами:)))Боже,в які часи ми живем!Дурень на дурні їде,і дурнем поганяє:)
Александр Показати IP 13 Травня 2012 14:42
Я бы посоветовал борцам за трезвость и национальную самоидентичность пройтись вчера по улицам вечернего Луцка. Вот уж где "дiвчата" в вышиванках про себя "не забывали". Как-то не увидел я спрашивающих про 18-летний возраст "страдающих за Украину" комментаторов...
Лучанин до Александр Показати IP 14 Травня 2012 16:37
А шо вже Луцьку теж водяру розливають в палатках Партії ригонів малолєтні тьолкі? Чи може камсамольци- канановічі?
Cherrry Показати IP 14 Травня 2012 19:51
Кононовичи!!! молодцы ребята!!! под каждой статьёй упоминается ваша фамилия!!! Вот это люди завидуют вашей популярности!!! так держать!!!
Хатуль Мадан до Cherrry Показати IP 14 Травня 2012 21:39
ну прямо не кононовичі, а мегазвізда тіматі - хто нє любіт, тот завідуєт)))
Пилип до Cherrry Показати IP 15 Травня 2012 18:07
Тікі ідіот може думати що засвітитись дурачком це успіх.