USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95
Світ вражає: Базар в луцком Промине
Был в пятницу в Промине. Я в шоке. Какой это, нафиг, кинотеатр??? Базар, причем неряшливый и бестолковый...

Продают тапочки, носки, шмотки, продукты.

Называется это все убожество "виставка-ярмарок товарів легкої промисловості "Євростиль". Даже шар надули. Такой же кривой...

Вы представляете человека, который пойдет в Проминь покупать ...рассаду деревьев???

Капец!!!!!
Коментарів: 32
Василь Показати IP 14 Травня 2012 15:07
Уродство. Вони б ще стільці у кіноконцертному залі розсунули і там торгувати стали. Бариги, бля
Сева до Василь Показати IP 14 Травня 2012 21:22
+100. Гидко
Лучанин Показати IP 14 Травня 2012 15:27
Потерпіть, люди. Промінь скоро продадуть. http://www.volynnews.com/news/city/promin_u_2015_bez_filmiv_i_bez_nazvy/
ДМК Показати IP 14 Травня 2012 15:40
При тому всьому балагані, Промінь - збиткове більмо в центрі міста. Ганьба!
911 Показати IP 14 Травня 2012 15:46
"рассада деревьев" - от приколов! :0))))) Може, саджанці, грамотію?
Кіноман до 911 Показати IP 14 Травня 2012 21:40
да, правильно, наверное, саженцы. но в данном случае - совсем не принципиально
Вшоці Показати IP 14 Травня 2012 15:54
Позор!!!!
вапвф Показати IP 14 Травня 2012 16:26
а в Палаці учнівської молоді хіба не те саме?????????? ну хто заборонить це все б...ство
Gurman до вапвф Показати IP 14 Травня 2012 21:16
Та як тут заборониш... Вихід, як на мене, будувати нормальні виставкові центри. І нормальні кінотеатри. А не робити от такі кончені гібриди
Совість Волині Показати IP 14 Травня 2012 16:39
Благодаря "любящим патриётам" у нас вся страна в таком состояниии...
Хатуль Мадан до Совість Волині Показати IP 14 Травня 2012 21:28
Низький поклін сівочолим вітіранам Канановічам! Спасіба за пабєду і халявниє обєди! Мислєнна с вамі!
зaгрeб Показати IP 14 Травня 2012 17:01
Дорогой товaрищ комсомолeц лучшe роскaжитe нeикaeтсa ли вaм вeтeрaнский обeд который вы со своими пaртeйцaми прeврaтили в обжирaловку зa счeт других.
Здрасте до зaгрeб Показати IP 14 Травня 2012 18:04
Так вони ж все життя за рахунок інших...ідеологія така.
Cherrry до зaгрeб Показати IP 14 Травня 2012 19:24
загреб, ты по-моему неровно дышишь к Кононовичам, т.к. в каждом комментарии ты должен их упомянуть? что ж это за любовь такая???
Хатуль Мадан до Cherrry Показати IP 14 Травня 2012 21:31
А ви ще не в темі? Ознайомтеся! http://www.volynnews.com/messages/2287/
Cherrry до Хатуль Мадан Показати IP 15 Травня 2012 21:02
и что???? не вижу логики???
Кіндрат Показати IP 14 Травня 2012 18:01
Я піду купувати, яблука, груші та сливи, а ще мені індійські ритми нада, а потім піду у клюб.
Знай наших... Показати IP 14 Травня 2012 20:33
Спасибо жителям... Луцка за мера Романюка!!! :)
ЗАЛИШІТЬ ПРОМІНЬ ГРОМАДІ! Показати IP 14 Травня 2012 20:57
Не бачу нічого поганого в тому, що комунальне підприємство виживає як може. Є площі, які треба здавати під ярмарку - хай здає! Вівідувачів кіно це ніяк не зачіпає
НЕ вірю до ЗАЛИШІТЬ ПРОМІНЬ ГРОМАДІ! Показати IP 15 Травня 2012 00:15
В такому випадку базар треба відкрити і у приміщенні міськради - бюджет жеж на не наповнюється як слід... ...Якщо підприємство, замість того щоб хоч якось розвивати справу кінопрокату, починає просто площі здавати, які ніколи дял торгівлі не призначалися - це ПОГАНЕ підприємство. Це ТУПИК. Воно ніколи зі свого скрутного становища не вийде, скільки б не організовувало ярмарок. Я б ще зрозумів, якби десь директор Променя казав: мол от почали площі здавати під ярмарки - тепер кращі копії фільмів купуємо, стали ліпші послуги надавати... Хтось чув таке???
Експерт до НЕ вірю Показати IP 15 Травня 2012 12:47
Підтримую. Міська влада ніколи не здатна була знайти ефективного управлінця. Бо сама ним не є. ЇЇ фідка - це нагинати підприємців щоб давали гроші, або просити їх у держави. Господарювати повинен приватник, бізнесмен
Споживач Показати IP 14 Травня 2012 21:09
В промені я колись купив курточку. Тьтка клялася, що зі Швеції і шо носитиметься вічно. Підкладка розлізлася через 1,5 місяця...
smelnyk Показати IP 15 Травня 2012 01:50
Спалити! І то негайно!
Stepan Показати IP 15 Травня 2012 08:38
Ya zasmuchenyj. Ne buv u Lutsku 20 rokiv. Boze? ce z mil ulublenyj kinoteatr!!!! U shcho peretvoryly Ukrainu?
Я з Луцька. Показати IP 15 Травня 2012 09:08
жах
не Знай наших.. Показати IP 15 Травня 2012 09:11
Знай наших... Вчора 20:33 Відповісти Спасибо жителям... Луцка---- от дурницю написав. Да після Шиби Романюк хоч порядок тримає і робить для міста не мамло у нас двір полатали і дорогу .-молодець Романюк . не все зразу можна зробити як грошей пшик.
Антон до не Знай наших.. Показати IP 15 Травня 2012 09:55
Це з одного боку. А з іншого - що він зробив, аби таку величезну махіну в центрі міста як Промінь до ладу довести? З Шибою і так все понятно - лох він. А от Романюк мав би переживати хочтрохи за Промінь
Галя Показати IP 15 Травня 2012 10:17
Скоріше б той Промінь продали
народ Показати IP 15 Травня 2012 11:21
до Галі: в цьому випадку не йдеться про продаж,а просто передачу у приватні руки.І ще,Галю,а ваше прізвище випадково не Поліщук?
Галя до народ Показати IP 15 Травня 2012 11:45
Моє прізвище Наумчук, якщо вам так цікаво.... А про продаж: яка різниця між продажем і передачею у приватні руки? Його що безкоштовно віддатуть?
Пилип Показати IP 15 Травня 2012 17:58
Не турбуйтесь, панове, там де базар, то давно приХватизовані площі. Самого Променя лишилося там - половина холу, кілька коридорів, кабінетів і зал. Все інше приХватихзовано!
DanielKelt Показати IP 20 Жовтня 2015 18:25
Спортивная товар ото макаронистского производителя скоро стала популярной во всех государствах Европы также вне государственных границ, а постоянные покупатели быстро составили положительную оценку качество и удобство представленных деталей. В презентованом интернет - маркете бандана фото все могут просмотреть все коллекции свежего вариаций сезона осень-зимний двадцать пятнадцать-2016 и заказать товар в минимально маленькую стоимость специально для любого жаждущого ценителя италийского марки. в нас в широком вариациях есть спортивные также физкультурные головные уборы, шарфы в наборе, спортивные перчатки, шаль, снуды, кепочки, подшлемники, повязки, хустки именно для езды сидя на спортивных мотобайках, рыбалки либо лыжного спуска и много аналогичных продуктов, что будут необходимыми к любое спорт усердие и большинство дела. вся продукция есть в разных моделях цветовой гаммы, беспрерывное присутствие всех размеров, демократичные цены плюс первоклассное свойства, это все вы сможете оценить, когда купят потребителем высококачественной вещей Buff.