USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.72 39.90
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Прокуратура вимагає довідку щодо субкультур - гопніки, готи, скіни.
Львівська прокуратура просить управління у справах сім'ї та молоді ОДА надати інформацію на предмет кількості неповнолітніх осіб (груп, об'єднань), які сповідують субкультуру "гопніків", "готів", "скінхедів" тощо. Окрім того прокурори просять проінформувати про офіційні заходи, що проводились цією категорією осіб впродовж 2011-2012 рр.
Ідіотизм...
Коментарів: 8
вчитель Показати IP 16 Травня 2012 17:35
в луцьких школах такі дані збирає міліція
Александр Показати IP 16 Травня 2012 18:59
Прикалывайся дальше, ахванасий))
гопнік Показати IP 16 Травня 2012 19:19
а ми з пацанами зареєструємо громадську організацію "Гопник" і будемо гроші вибивати з ОДА на свою діяльність. тупизм не вылечить
нормально Показати IP 16 Травня 2012 20:16
Правильно роблять! В одній школі історію викладала колишній член готів...Уявіть, що вона казала дітям, які приходили додому і заявляли батькам, що підуть в готи, бо ті - милосердні!
ШТУРМБАНФЮРЕР КГБ Показати IP 16 Травня 2012 21:28
Приїде призидент ---- хай до нього звернуться!! в його рідному єнакієвому зокрема та на донбасі взагалі цих "нєформалов" до фіга і трохи . А взагалі прикольно звучить :субкультура гопніків
))) до ШТУРМБАНФЮРЕР КГБ Показати IP 17 Травня 2012 01:44
субкультура гопніків і "офіційні заходи" ))) LoL
Перші вістки. Показати IP 17 Травня 2012 01:46
Попахує початком обширного збору інфи про "неправильну" молодь, ту, яка може насолити.
Хатуль Мадан Показати IP 17 Травня 2012 08:44
Гопніки - єдина субкультура, що не має самоідентифікації. А взагалі згадався віршик: "Емо-х..ємо, готи-х...оти, Заводи стоят, валите работать!"