USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Звернення до прокуратури
Прокурору міста Луцька

Даніліну Сергію Вікторовичу
43000 м. Луцьк, вул. Винниченка, 13.

Начальнику Луцького МВ УМВС України
Крохмалю Роману Володимировичу
Луцьк, Грибоедова ул. 2

Управління СБУ у Волинській області: 26300, м.Луцьк, пр-кт Перемоги,4.


ЗАЯВА


На нашу адресу надійшов лист від невідомої нам організації ГО «Бандерівці» з явними ознаками погроз, які ми розцінюємо як перешкоджання нашій громадській та політичній діяльності, свободу поглядів та переконань, які нам гарантує Конституція України та закон «Про об’єднання громадян».

Очевидним є те, що це повідомлення є погрозою в бік нашої організації від екстремістів з ГО «Бандерівці». Саме такі дії розпалюють міжнаціональну ворожнечу та викликають напруження в суспільстві.

Керуючись Конституцією України, Законом «Про звернення громадян», Законом «Про прокуратуру», Законом «Про міліцію», Законом «Про Службу Безпеки України» та іншими нормативно-правовими актами.

Прошу адекватно відреагувати на нашу заяву та всіма законними способами присікти незаконні дії членів цієї екстремістської організації ГО «Бандерівці»

Відповідь прошу надати письмово за адресою : м. Луцьк, вул. Ковельська, 1 (2-й поверх)



23 травня 2012 рік

З Повагою


Перший секретар Волинського
ОК ЛКСМ України О.А. Кононович

http://chervonavolyn.org/news/ekstremisty-banderivtsi-pohrozhuyut-komsomoltsyam-pravoohorontsi-musyat-tse-prypynyty.html
Коментарів: 23
Пилип Показати IP 23 Травня 2012 22:38
У кононовіча очко заіграло, побєжал под юбку. 8-О
зaгрeб Показати IP 23 Травня 2012 22:58
Это месть ветеранов за сожраные обеды.
Хатуль Мадан Показати IP 23 Травня 2012 23:09
волынские камсамольцы геЙроически долают трудности, которые сами себе создают. в следующий раз устройте у себя на ковельской погром-пожар-взрыв и повесьте еще на несуществующую организацию теракт)))
111 Показати IP 23 Травня 2012 23:22
Ага - визнаєте таки що сталін не одуванчик був )))
Павло Показати IP 23 Травня 2012 23:29
Відразу видно почерк Канановіча і Ко. Самі написалу , самі ж в цю "фігню" повірили, та так повірили, що аж самим страшно стало!
antikommi Показати IP 23 Травня 2012 23:44
А погроми будуть?
antikommi Показати IP 23 Травня 2012 23:50
ГО *бандерівці*-сюр якийсь, чесне слово. Хоча б Тризуб (Говерла, Клуб шанувальників Ореста Лютого etc.) придумали комсомольці, чи що.
Совість Волині Показати IP 24 Травня 2012 00:39
Пусть милиция разбирается с этими дол...ми!!!
antikommi до Совість Волині Показати IP 24 Травня 2012 00:50
З якими? Тими, що фальшують звернення від неіснуючого ГО?
Совість Волині Показати IP 24 Травня 2012 00:55
с тобой даун!!!
Пилип до Совість Волині Показати IP 24 Травня 2012 01:28
З такою полемікою - та в політику!
antikommi до Совість Волині Показати IP 24 Травня 2012 01:49
Вау, начальник продслужби в смугастих трусах, використовує звичну для комуняк лексику!
Хатуль Мадан до Совість Волині Показати IP 24 Травня 2012 08:18
а с тобой два дауна с одинаковой фамилией!
Віктор до Совість Волині Показати IP 24 Травня 2012 09:07
І ото з такою манерою спілкування, ви хочете чогось досягти? Соромно має вам бути, товариші
Вася Показати IP 24 Травня 2012 04:53
Сам написав, сам звернувся в прокуратуру. Провокатор.......
Лучанин Показати IP 24 Травня 2012 08:03
Совість Волині, ти або дол...б, або незаконнонароджений син Петі Симоненка.
ахванасій до Лучанин Показати IP 24 Травня 2012 12:37
У канановічєй новий діагноз --- комуно-палітічєський ананізмь(політична мастурбація). Сам пише собі подібні листи , сам звертається в прокуратуру
Анатолій Котлюк Показати IP 24 Травня 2012 08:11
М-да. В які часи живемо...
Андрій Лучик Показати IP 24 Травня 2012 09:20
сам написав, сам в міліцію на себе подав. піар, однако!
ахванасій до Андрій Лучик Показати IP 24 Травня 2012 10:18
Та подивіться ви на цих камсамольців ---- кому вони нужни? Ходять всі в г..мні , ще й щось про себе ваабражають!!! Юні дослідники калу , рядові аспіранти.Їхнє діло --- кал...
antikommi до ахванасій Показати IP 24 Травня 2012 10:20
ааа)))))))))))
Pavel до antikommi Показати IP 24 Травня 2012 15:45
Це точно, кому вони треба. Навпаки хай проводять свою діяльність без них на цьому сайті буде скучно, а ще коли почитаєш їхні коменти відразу підвищується самооцінка.
Хатуль Мадан Показати IP 24 Травня 2012 11:04
Лучший способ спрятать собственное варварство это защищать народ от набегов варваров. Конфуций.