USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: Свято Героїв у Луцьку
Заходи з нагоди Свята Героїв. м.Луцьк,Театральний майдан:
- 14.00 год. - молодіжний квест на патріотичну тематику);
- 15.00 год. - громадсько-просвітницька акція "Червоно-чорна стрічка";
-15.00 год. - демонстрація документальної виставки "УПА-маршрути поколінь" ;
18.00 год.-вечір української патріотичної пісні та слова за участю Сергія Мартинюка "Колоса" (гурт "Фіолет"), Володимира Фінгерта та інших виконавців (список формується).

Свято Героїв

Свято Героїв відзначають майже 60 років. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначення 23 травня як Свята Героїв. Воно було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь.
Чому саме травень обрано для вшанування Героїв? Тому, що саме в травні віддали своє життя у визвольній боротьбі такі кращі сини України в ХХ столітті: 3 травня 1924 року - головний ідеолог державної самостійності України початку ХХ століття - Микола Міхновський; 25 травня 1926 року - головний провідник української національно-визвольної боротьби 1917-21 років - Симон Петлюра; 23 травня 1938 року - засновник і провідник ОУН - Євген Коновалець В роки німецької, а згодом радянської окупації це свято відзначалося у підпіллі. Із проголошення незалежности України його святкування відновлено.
Коментарів: 24
antikommi Показати IP 26 Травня 2012 18:25
Комсомолу не буде? Пічалька...
Хатуль Мадан до antikommi Показати IP 26 Травня 2012 21:54
буде - в якості мішеней у тирі)
Я Показати IP 26 Травня 2012 18:35
Потомки нацистских прислужников!
Хатуль Мадан до Я Показати IP 27 Травня 2012 15:16
очєнь пріятно с вамі пазнакомітца, уважаємиє "потомки"!
ШТУРМБАНФЮРЕР КГБ до Хатуль Мадан Показати IP 27 Травня 2012 19:43
та які вони "патомки"? Жертви камуністічєських абортів!
Андрій Показати IP 26 Травня 2012 19:01
Ткачук Захар ти ж баптист, яка зброя? Бог є любов то любись, і не лізь в політику.
AntiUkr Показати IP 26 Травня 2012 19:56
Наберется сотня,другая нацозабоченных-будут трындеть о тысячах. Все как всегда-даже скучно...
Хатуль Мадан до AntiUkr Показати IP 27 Травня 2012 14:56
прєвєт, братішка антіукр! тєбя іщо злобниє жидобандєровци не замордовалі?
ПР Показати IP 26 Травня 2012 22:07
Тоді вас люди називали псами, Бо ви лизали німцям постоли. Кричали "Хайль" осипшими басами, І "Ще не вмерла" голосно ревли. Де ви ішли - там пустка і руїни, І трупи не вміщалися до ям. Плювала кровью ненька Україна В обличчя вам і вашим хазяям Ви б пропили б уже її небогу, Розпродали б і нас по всій землі, Коли б тоді Вкраїні на підмогу Зі сходу не вернулись "москалі".
Хатуль Мадан до ПР Показати IP 27 Травня 2012 15:07
Это я расстрелял Че Гевару, Это я штурмовал "Ла Монеду", Я читал приговор комиссару И подкладывал бомбу комбеду. Это мой самолет на рассвете Прикрывал наступление Франко, И по окнам в Верховном Совете Это я в октябре бил из танка. Рабы, чья дурна наследственность - В истерике бьетесь напрасно вы! Беру на себя ответственность За каждого мертвого красного. И да не дрогнет рука, Разившая политрука На этой столетней войне: Ответственность ваша - на мне! Ради всех, кто замучен в ГУЛАГе, Ради душ, опоганеных зоной, Там, где реют кровавые флаги, Я всегда буду пятой колонной. Буду в натовском каждом приказе, В пуле, в бомбе, в крылатой ракете, До тех пор, пока красные мрази Не исчезнут на этой планете. Пусть ломится в хлев посредственность В угаре холуйства заразного - Беру на себя ответственность За каждого дохлого красного! И да не дрогнет рука, Разящая политрука На этой священной войне: Ответственность ваша - на мне!
Совість Волині Показати IP 27 Травня 2012 12:59
Там ни одного адекватного, именно человеческого взгляда! Соберётся несколько десятков человек (как правило без работных малолеток неудачников) и будут кичиться друг перед другом кто из них национальноозабоченный. Ну естественно соберутся "вожаки" и с важным видом, как правило озабоченным не понятно чем, то ли проблемы, а то ли что б умнее казаться. Радует одно, что их 0,001% от общего населения страны!
Хатуль Мадан до Совість Волині Показати IP 27 Травня 2012 14:55
прівєт, саньок! казали люди, будьто стоіш ти у зеркала з фотіком у красних трусєлях, а тут підходить пєтя сіманєнко і каже: ану, холоп, пашол работать, бо я собі хочу ще одні часи за 100 тисяч доларів купити! а ти: єслі партія сказала нада - камсамол атвєтіл єсть! і пішов на ягодинську трасу дєньгі забобляти. як там тебе на трасі, не продуло? а то дєнь пабєди ще не скоро, нахаляву зігрітись не получиться!
800 до Совість Волині Показати IP 27 Травня 2012 16:58
безробітні невдахи люблять примазатись до столу і нахаляву поїсти, що кононовичі і роблять за столом у ветеранів. совісті ж нема,залишилось тільки те, що в трусах.
йолка до 800 Показати IP 27 Травня 2012 20:35
а там - ум чєсть і совєсть?
ПАВЛІК МАРОЗОВ Показати IP 27 Травня 2012 13:49
От і камсамольці повилазили із запою! За чиї грошики бухаєте ,жертви камунізьма? на дєнь пабєди пажралі біля вєтєранов , побухалі за їх столом , тепер оклигали і гавкаєте? Ану в будку до пєті сіманєнка!
зaгрeб Показати IP 27 Травня 2012 18:47
Давай товарищ Кананович жги неостанавливайся.
Павло Поліщук Показати IP 28 Травня 2012 00:01
Провокатор - він з того й живе, що створює імітацію бурхливої діяльності, підкидаючи безглузді тези, і потішаючись над тими, хто сприйняв серйозно це марево сивого коня. Хлопці творіть державну ідеологію, і нехай кононовичам буде важко.
омс Показати IP 28 Травня 2012 01:54
хатуль мадан, вірш-супер! дякую.)
ОЛЕКСА Показати IP 28 Травня 2012 10:03
Я бачу у вас на Волині стільки наволочі неофашистської, прикро.
Хатуль Мадан до ОЛЕКСА Показати IP 28 Травня 2012 10:17
фашизм не пройдет!!! ...как и первая любовь...
Макар Показати IP 28 Травня 2012 10:46
Всего лиш комуно-кримінальна донецька чума два роки,як при владі,як знов повилазили насвіт білий нащадки сталінських стрибків та вертухаїв,що називаються ніками "совість Волині"Воно нам хочуть розповісти- кого ми на своїй землі маємо шанувати.Ні вас,чужих на цій землі,ні ваших кривавих попередгиків не будемо-хоть лусніть від злості.
Семен Показати IP 28 Травня 2012 17:19
Волинська різанина гарний приклад того, що волинь активно, аж до крайнощів, не сприймає навязування моделей суспільства і світоглядів. Задумайтесь кононовичі. Що ви тут робите?