USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: Конституція України
Стаття 109. Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади
1. Дії, вчинені з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про вчинення таких дій -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.
2. Публічні заклики до насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або до захоплення державної влади, а також розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій -
караються обмеженням волі на строк до трьох років або позбавленням волі на той же строк.
3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені особою, яка є представником влади, або повторно, або організованою групою, або з використанням засобів масової інформації,-
караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той же строк.
Коментарів: 16
йолка Показати IP 10 Червня 2012 15:03
Конституція України. Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування. Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Ніхто не може узурпувати державну владу. Французька Декларація прав людини і громадянина. Стаття 35. Коли влада порушує права народу, повстання для народу і для кожної його частини є його священним правом і невідкладним обовязком.
Пилип Показати IP 10 Червня 2012 15:45
Stlantiy, ти з лісу вийшов? Конституція давно розтоптана. Ти пропонуєш політику подвійних стандартів? Ну так, у нас жеж вже не демократія, як я забув. Та насрати на твої статті коли все і так уже забрали. І ті хто зараз стоїть за інтереси нації, їм поддупи твої десять років. Кого ти тут голою ж...ою лякаєш?
Петро до Пилип Показати IP 11 Червня 2012 11:40
Ні,не з лісу такі виходять ,а з душних кабінетів обкомів комсомолу.
Stlantiy Показати IP 10 Червня 2012 17:25
Мне понравилось :" Конституція давно розтоптана. Та насрати на твої статті коли все і так уже забрали". Добавил в коллекцию.
Семен Показати IP 10 Червня 2012 17:26
Надо таки обеденится с Россией. Тогда Сибирь доступней будет. А в Украине куда деть 10 лет жизни?
йолка до Семен Показати IP 13 Червня 2012 08:58
Роісся скоро воссоєдінітся з Китаєм)))
Stlantiy Показати IP 10 Червня 2012 17:43
Для йолка: http://www.youtube.com/watch?v=SC80TNOd5LQ&feature=plcp
йолка до Stlantiy Показати IP 10 Червня 2012 22:10
страшно, мусорок?)))))))
Stlantiy Показати IP 11 Червня 2012 08:09
Конечно. Только дуракам не страшно. А провоцировать конфликт не стоит. Без тебя желающих поиграться в "войнушку" хватает. Победителей не будет.
йолка до Stlantiy Показати IP 11 Червня 2012 17:36
а хто каже, що це буде гра?)))
ахванасій Показати IP 11 Червня 2012 18:57
канановіч хотів "взяти" собі нік "Silantiy" --па-русскі "сілантій" . Oчевидно , що тряслись руки з перепою --- тому і вийшло "Stlantiy "
Stlantiy Показати IP 11 Червня 2012 19:37
Ребенок, успокойся. Надо думать, а не спешить играть в сестру милосердия-оказывать первую сексуальную помощь могучим борцам за...(далее по тексту листовок национал патриотов). Главное в том, что любые конфликты выгодны только Януковичу. Старый принцип: "Разделяй и властвуй". Допустим, начнет западная Украина какието действия. Нет сомнений -президент обратится к мировому сообществу: "Националисты хотят захватить власть", введет прямое президентское правление, позовет миротворческие войска на помощь. На западную Украину придут польские военные подразделения. На восток и юг- Россия. И все. Объективно-нагнетание ситуации с УНА-УНСО выгодно только Януковичу. Паны дерутся- у холопов чубы трещат. Скажу откровенно-я не хочу стрелять в ополченцев, но придете к нам-буду.
йолка до Stlantiy Показати IP 13 Червня 2012 08:57
немає "западної україни" і "восточної", вумнік! є просто Україна. коли твого коханого януковича і його банду виноситимуть на асфальт, це зроблять всі українці разом. а твої маразматичні мрії про окупацію поляками і кацапами залиш для свого психіатра.))) унсо сьогодні - це малочисельна безхребетна організація, з якої всі нормальні люди давно повтікали, доречі. у свій час унсовці добре давали вам прикурити в абхазії і чечні, проте це було ще в 90-і. вам мацкалям цього не дано зрозуміти - у методичках з лубянки такі деталі не прописані, тому продовжуєте втирати один одному про таке-сяке-страшне унсо. але ваше самозалякування навіть кумедне, таваріщ сілантій. жгітє ісчо, ми вже запаслися попкорном!
Stlantiy Показати IP 12 Червня 2012 19:15
http://www.youtube.com/watch?v=SC80TNOd5LQ&feature=plcp
йолка до Stlantiy Показати IP 13 Червня 2012 14:54
повторяєшся. матриця дала збій?
йолка Показати IP 13 Червня 2012 14:57
а як на рахунок бандформувань "русскіх кізяків", пардон, казаків?