USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98
Світ вражає: Назад у майбутнє: лабіринти судів
Оригінальну ухвалу виніс суддя Луцького міськрайонного суду Кихтюк. Схоже, правосуддя виконує "пятілєтку" за два роки...
Хоча це, звісно, технічна помилка, але ухвала суду набирає законну силу, тобто силу закону.

УХВАЛА

іменем України

"02" квітня 2014 р., суддя Луцького міськрайонного суду Волинської області Кихтюк Р.М., вивчивши матеріали позовної заяви позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні квартирою, -

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні квартирою.

Ухвалою суду від 05.03.2012 року дана позовна заява залишена без руху для усунення недоліків, оскільки позивачем не додано документів, що підтверджують сплату судового збору.

Згідно ч. 2 ст. 121 ЦПК України, якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 119 і 120 цього Кодексу, сплатить суму судового збору, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Інакше заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Оскільки позивач вимоги вищезазначеної статті не виконав, суд приходить до висновку, що дану позовну заяву слід вважати неподаною та повернути позивачу.

Керуючись ч. 2 ст. 121 ЦПК України, суд, -

у х в а л и в :

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про усунення перешкод в користуванні квартирою –вважати неподаною та повернути позивачу.

Повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення позовної заяви.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Волинської області протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.

Суддя Луцького міськрайонного суду Р.М. Кихтюк
Коментарів: 16
цікаво Показати IP 20 Червня 2012 14:29
не має нічого незвичайно, судді теж люди і помиляються. у статтях на волинських новинах теж купа помилок. помилки є в рішеннях самих високих судових інстанцій і не тільки граматичні. не має навіть чого це тут вивішувати.
справедливий Показати IP 20 Червня 2012 15:55
Шановний п. Мирославе Ватащук ! Перед тім як писати всіляку дурню, поцікавилися б у працівників суду скільки суддя розглядає справ за день. Взнаши кількість справ, які розгляються, Ви були б вражані від того наскільки наші суди завантажені. Гадаю, що після цього у Вас відпало б бажання кепкувати з технічних помилок при написанні судами процесуальних документів.
911 до справедливий Показати IP 20 Червня 2012 17:58
Погоджуюся цілком і повністю. Суддя Кихтюк - розважлива людина, а від помилок не застрахований ніхто, тим більше технічних помилок. "ВН" – краще б за собою пильнували!!! Згадалося: "Чем кумушек считать трудиться, не лучше ль на себя, кума, оборотиться!"
Stlantiy Показати IP 20 Червня 2012 21:06
Клизмон главреда по теме. А журналюдям ср---ся с судом опасно. Нет журналиста со стажем более 5 лет без судебного иска. Если нет, то значит официозный гламурзон. Смоделируйте , г-н Ватащук свои эмоции во время судебного заседания где председательствует "суддя Луцького міськрайонного суду Кихтюк", а ответчик Вы. Искренние- хорошего настроения.
judje Показати IP 20 Червня 2012 21:28
Ці помилки - підстава для визнання недійсними судових рішень. Рішення суду - доля конкретної людини. Усі так гарно накинулися на головреда.... "перевантажені, запрацювалися" Може ще скажете, що зарплата маленька? Не справляєтеся з роботою? Не задовільняє зарплата? ЗВІЛЬНЯЙТЕСЯ!!!!!!!! Не хочете? Тоді сидіть і помовкуйте у тряпочку. Вам ТАКУУУ зарплату держава платить, що Ви зобовязані працювати без помилок.
бугага Показати IP 20 Червня 2012 23:00
цю роботу (написання тексту) виконує помічник судді. дрібниця, що не впливає ну суть рішення аж ніяк! автор - примітивно, дуже примітивно!
judje до бугага Показати IP 21 Червня 2012 10:44
За зміст документу несе відповідальність особа, яка уповноважена його підписувати. Так що, не треба валити на помічників
Доктор Хаус до judje Показати IP 28 Червня 2012 00:01
Ти що клоун, ти МАУП закінчив?
Мирослав Ватащук Показати IP 21 Червня 2012 10:54
Чималого резонансу накоїла така публікація у "Своїх новинах". Сьогодні до мене зателефонував суддя Луцького міськрайонного суду Роман Кихтюк. Він повідомив, що ухвала, яку дали на руки учасникам процесу, такої помилки не мала. А помилка у документі, розміщеному в держреєстрі судових рішень, сталася з технічних причин.
Ангел) до Мирослав Ватащук Показати IP 21 Червня 2012 13:19
Це досить низько писати такі дурниці про незначні технічні помилки! Невже немає у вас якихось розумніших і вагоміших думок. А спростування варто було написати не у відгуках, а офіційно. Суд насправді загружений роботою і не виключені такого роду помилки. Роман Кихтюк відповідальний і справедливий суддя. Тому Вам варто вибачитись перед ним за таку підлість, яку Ви зробили для його хорошого імені.
Мирослав Ватащук до Ангел) Показати IP 21 Червня 2012 14:09
Прошу вибачення, а де Ви бачили спростування? Жодного спростування не оприлюднював. Це - констатація факту розмови і лаконічний виклад її суті. Тим більше, немає жодної підлості. Вкажіть, будь ласка, на хоча б один неправдивий момент у цій публікації. Якщо це - правда, то яка ж тоді підлість?
Ангел) до Мирослав Ватащук Показати IP 22 Червня 2012 12:01
Просто це дурість з Вашого боку писати такі дрібниці... Якщо рішення, вшите в справі правильне, то воно є основним документом. А те,що коли воно вносилось в реєстр вийшла помилка, це лише технічний момент. І до чого тут "оригшінальне рішення"... Ви спочатку оригіна рішення подивіться, а потім пишіть нісенітницю!!!!!
пусік Показати IP 22 Червня 2012 01:38
ти придурок журналіст. як ти говориш про людей не знаючи них і можеш констатувати факти! піди і глянь в ориіналі рішення?
перехожий Показати IP 24 Червня 2012 22:53
Цікаво, як можна з такої кількості документів в реєстрі судових рішень виявити помилку і так її розписати? Журналіст - хто тобі "заказав" Кихтюка? Раджу тобі зайнятись цимось кориснішим і не звязуватись із суддями, хоча мені здається він тобі цього не подарує, бо він дуже принциповий! СТЕРЕЖИСЬ!!!
юрист Показати IP 11 Грудня 2012 10:02
Кихтюк хабарник,решає вапроси.
Доктор Хаус до юрист Показати IP 10 Лютого 2013 21:03
Юрист, він і тебе порішає...