USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.96
Світ вражає: Марш пам'яті Героїв. ПЛАКАТ


Марш відбудеться в суботу, 23 червня.
Збір: 19:00 Київський майдан.

Маршрут: Київський майдан - пр-т. Волі, вул. Л. Українки, вул. Д. Галицького - Луцька тюрма.

ОБОВ'ЯЗКОВИМ АТРИБУТОМ УЧАСНИКІВ МАРШУ Є ВИШИВАНКА.


Метою заходу є вшанування більше 4 тисяч розстріляних в’язнів Луцької тюрми, які були здійснені працівниками НКВС 22-23 червня 1941 року.

Запрошуємо всіх лучан та гостей міста взяти участь в Марші та вшанувати жертв розстрілу Луцької тюрми, більшість яких звинувачувалися лише в надмірній любові до України.

Довідка:
Після початку війни 22-23 червня 1941р. співробітники НКВС відступаючи з Луцька, розстріляли близько 4 тисяч ув’язнених. Зокрема було розстріляно багато жінок, дітей та людей старшого віку, серед мертвих було 28 поляків.
Усі архіви в’язнів знищив заступник начальника тюрми при відступі поблизу Ківерців.
Коментарів: 12
Грыцько Показати IP 20 Червня 2012 16:32
"ОБОВ'ЯЗКОВИМ АТРИБУТОМ УЧАСНИКІВ МАРШУ Є ВИШИВАНКА": д. д-ка видит издалека...:)
Вася Показати IP 20 Червня 2012 20:20
А причому тут червоно-чорні прапори до памяті жертв (до речі імено жертв а негероїв)???
Л А Д О М И Р Показати IP 20 Червня 2012 22:02
нещасні люди...
анонімус Показати IP 21 Червня 2012 00:22
а з якого дива в*язні стали героями? і якщо вони такі патріоти, чому ж йдуть у німецькому камуфляжі?
Тарас Показати IP 21 Червня 2012 09:46
А як Котлюк може бути незалежним журналістом, коли ходить в одязі з символікою ОУН-УПА, на ноутбуці наклейка "Я проти Януковича" і т.д. і т.п. А інформацію подає з ОДА чи міськради...?! :) Працює у виданні, яке суспільне, а не те що належить якомусь руху. То про яку об'єктивність цього журналіста можна говорити?!
Александр Показати IP 21 Червня 2012 10:05
Я просил бы организаторов написать, каким образом к данному маршу имеет отношение Луцкий горсовет и согласован ли с ним вид плаката и его основной лозунг - обязательная "хода" у вышиванках? Спасибо.
Хатуль Мадан до Александр Показати IP 21 Червня 2012 14:29
тебе спитать забули.
Александр до Хатуль Мадан Показати IP 21 Червня 2012 21:43
Ты абсолютно прав. Поэтому и задаю вопрос.
Хатуль Мадан до Александр Показати IP 22 Червня 2012 14:25
не сунь свій нос в такий вопрос
Житель Показати IP 21 Червня 2012 12:16
Молодь треба вчити відстоювати свої соціально-економічні права, організовувати страйки, а вони водять їх містом як отару овець, суть ідеологізації культу символів не помінялась - що при комуняках, що при буржуях-зеках.
Житель до Житель Показати IP 21 Червня 2012 16:10
Розруха в головах, а не в країні.
зaгрeб Показати IP 22 Червня 2012 11:08
Товaрищи кaцaрылы возьмитe бaлaлaйки кокошники и пяного мeдвeдя и провeдитe свой мaрш.