USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: У Луцьку з'явилися приватні детективи. ФОТО
Вперше бачу інформацію про таку "кантору" в Луцьку

Коментарів: 30
микола Показати IP 21 Червня 2012 11:06
цикаво хто директор -штат ; а якщо таки послуги будуть диеви то милицию пора закривати тилько що вони будуть робити из симейними дебоширами -вивозити в липини?
Бассет до микола Показати IP 21 Червня 2012 20:35
Я директор. В штате опытные отставные оперативники.
Ніна до Бассет Показати IP 15 Вересня 2016 03:39
скільки коштуватиме взнати чи одружена людина. я можу надати усні дані про рік народження, число, місяць , місце приписка, фото,і сказати де він працює
Місько Показати IP 21 Червня 2012 11:27
Цікаво, як це узгоджується на законодавчому рівні? Закону відповідного немає, зате деякі дії ПД можуть кваліфікуватися, як втручання в особисте життя.
Fantom до Місько Показати IP 22 Червня 2012 08:18
особливо збір інформації про особу
Лучано Показати IP 21 Червня 2012 12:19
Це повністю незаконно. Проте це здійснюють нелегально.
Бассет до Лучано Показати IP 21 Червня 2012 20:34
Мы, закон не нарушаем.
Дарина Показати IP 21 Червня 2012 13:47
Вконтакті вони є) цікаво чи справді щось таке роблять, обяцяють викрити зраду і зловити на хабарі))
Знаючий Показати IP 21 Червня 2012 14:51
Це київська контора хоче заробляти на Волині http://basset.uaprom.net/
miassol Показати IP 21 Червня 2012 16:10
а що таке бізнес розвітка ? :)))))))
911 до miassol Показати IP 21 Червня 2012 17:04
+ 100500
Бассет до miassol Показати IP 21 Червня 2012 20:36
Это, когда следят за конкурентами....
Fantom до miassol Показати IP 22 Червня 2012 08:17
самому цікаво )))
ємєля до miassol Показати IP 22 Червня 2012 10:53
виходячи з того, що у штаті "опытные отставные оперативники", то можна щоро поспівчувати і ще раз переконатися, що наші органи ніколи грамотними не були. така собі, бізнес розвіТка...
Евген Показати IP 21 Червня 2012 18:59
Мати, до них звернулась. Сергiй Тарасович, з нами вже не живе!!! Дякую Богу!!!!
Бассет Показати IP 21 Червня 2012 20:37
Ранит не отказ, а ожидание... Убивает не обман, но отрицание... Лечит не обличение, а Осознание.
Дмитро Показати IP 21 Червня 2012 22:02
Круто!Я звернусь!Кохану дружину перевірю!
іван Показати IP 21 Червня 2012 23:59
це коли не вичитують власних текстів
Fantom Показати IP 22 Червня 2012 08:19
Найбільше посміхнуло - "перевірка сімейного стану" :)))
Fantom Показати IP 22 Червня 2012 08:19
і з якого це часу коментарі зареєстрованих користувачів з’являються не відразу ?? то для чого тоді реєстрація ??
+ Показати IP 22 Червня 2012 09:05
розвіТка... ги-ги-ги...
Олександр Показати IP 22 Червня 2012 09:25
А на що дивиться прокуратура,повідомлення в засобах масової інформації про незаконні дії підприємства є підставою для перевірки законності її діяльності тим паче є електронна адреса та телефонні номери. На державному рівні дана діяльність не узаконена.
Іван Козолуп Показати IP 22 Червня 2012 10:07
Їх офіційний сайт не відкривається. Але цікава затія, знаходиться на межі закону і криміналу.
Двійка з Української мови. Показати IP 22 Червня 2012 14:36
Шановний Бассет!!!Тут Вам декілька людей натякають на те,що в тексті оголошення зроблено помилку -розвіТка.Цікаво,чи ваші"опитние отставники" так само в роботі допускають помилок???
микола Показати IP 22 Червня 2012 15:47
там зберуться ти на яких на роботи небуло толку -бо хто чесно видслужив из таким лайном як РОЗВИТКА звязуватися небуде тим бильше розбиратися хто ходе на ливо може им до психиатра треба а використовування техничних засобив?их реализация завжди на межи криминалу мав можливисть поспилкуватися ; слизняки из киева найшли таких самих щоб задурно в вуйка обо у вуйни гроши збрити незвязуйтесь ; Це можливо и робиться такий вид як приватний пошук но не в нас и не феодально-рабовничому устрои
stranger Показати IP 22 Червня 2012 18:11
Частина 2 статті 11 Закону України "Про інформацію": Не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце народження.
Олександр Показати IP 22 Червня 2012 23:38
без вісті, прослушка, розвітка взагалі "пєсня" - контора та іще...
Іван Васильович Показати IP 23 Червня 2012 14:44
Ну помилились люди граматично і що - тепер "камінням їх закидати"? Головне, що справу добре роблять "не словом, а ділом". "Систему" потрібно контролювати, закордоном це давно, законом, офіційно дозволено! Різне у житті буває: чоловік або дружина "ходить наліво", діти влазять куди не потрібно, бізнес підстави, шахраїв велика кількість, хабарництво скрізь процвітає тощо. Мені здається, що правильне діло люди роблять!
толк Показати IP 13 Липня 2013 22:43
прикольна допомого