USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.72 9.93
Світ вражає: Іван Драч
Инструктор Тетиевского райкома ЛКСМУ.
В августе 2006 года Ивану Драчу было присвоено звание Героя Украины — «за самоотверженное служение украинскому народу, воплощенное в поэтическом слове и отстаивании идеалов свободы и демократии».
Іван Драч
ХОХОЛ– ЖИРАФ?!

Доходить довго до хохла!
Така вже нація пішла,
Що довго йде,
Що довго дума, на все дмуха
І конструктивно чуха вуха
Об все тверде.

Від інших вже давно пішло
Те, що до нас ще не дійшло.
Дійде хіба?!
Повільність, вільність та воляча,
А може, вдача жираф'яча:
Невже - раба?!

А світ спішить, дурний до спіху.
А нам те - оберемок сміху,
Ми - сміюни!
Куди спішить - хіба до смерті!?
А ми воли, жирафи вперті
Коментарів: 14
Александр Показати IP 23 Червня 2012 14:30
Как? До сих пор этого стихотворения нет в учебной программе средней школы? Школьник, выучивший "Я проклинаю коммунизм" просто обязан выучить приведенное выше произведение для формирования правильного мировоззрения!
Олександр до Александр Показати IP 23 Червня 2012 17:03
...і вчитися паплюжити власних поетів, щоби на їх місце прийшли чужі.
зaгрeб Показати IP 23 Червня 2012 17:37
Стих о хохлaх.А хохлы eто пaрaзитообитaтeли ДАУНБАСА.Тaк что стих хaрош, обо...л своих
Совість Волині до зaгрeб Показати IP 24 Червня 2012 10:48
Олежко Черненко, ты по русски научись писать! Ты пишешь суржиком, мыслишь суржиком, словом твой уровень СУРЖИК. Так, что ты не имеешь права оскорблять трудовых людей Донбасса, ибо ты ни дня не работал! Вечная социальная пьявка общества, а точнее того самого Донбасса!!!
зaгрeб до Совість Волині Показати IP 24 Червня 2012 13:46
Товарищ Кананович вы уже опохмелились?
Хатуль Мадан до Совість Волині Показати IP 24 Червня 2012 13:55
ти стололаз і п'явка, що обпиває і об'їдає ветеранів війни на халявних обідах!
Хатуль Мадан Показати IP 23 Червня 2012 20:48
Самокритичний віршик, таваріщ Антіукр! Це саме про хохлів, які служать кацапам і заважають жити українцям!
Stlantiy Показати IP 23 Червня 2012 21:41
К вопросу о манкуртах. Іван Драч Награждён советскими орденами Трудового Красного Знамени и Знак Почёта 1983 год Государственная премия СССР за "збірку віршів російської мовою "Зеленые врата" (М., 1980).
Александр до Stlantiy Показати IP 24 Червня 2012 09:54
Ну так это ж борцы за незалежнiсть: как жизнь прижмет, так у них "трактор в полi др-др-др, ми за мир, ми за мир".
Александр Показати IP 24 Червня 2012 09:44
Те, що до вас ще не дiйшло, дiйде хiба?
Stlantiy Показати IP 24 Червня 2012 13:19
Именно хохлам всегда кто то мешает, особенно русскоязычным или еврееобразным.
Stlantiy Показати IP 24 Червня 2012 22:16
"Величезна скажена iмперiя I маленький, мов жолудь, народ. Як радiє тепер фанаберiя, Що взяла вона жолудя в рот! Що ковтнула. Старалися iроди..." Украинцев сравнивать с желудем? Свежо... Свежо. Оригинальный ход мысли. Можно и в "Рух" поигратся. А потом написать: "Я п'ять років займався політикою І став дурнішим у п'ять разів - Проспиртований злободенною пліткою, Я іще й досі не протверезів". Напомню -это один из твоцов незальОжности. Кстати, один из авторов Конституции: "А в такій неймовірній спиртовості, Хоч тебе вже вітають світи, Дуже легко слизатись на совісті, Дуже тяжко по правді іти".
Хатуль Мадан до Stlantiy Показати IP 25 Червня 2012 09:14
В Цибулемор"ї дуб зелений Цiпок злотий на стовпурi, I в день, i нiччю кицька вчена По цепу вештає всi днi. Iде праворуч — пiсню виє, Лiворуч — байку муркотить, Потвори, лiсовик дурiє, Русалка на гiллях висить. Там на спростованих дорiжках Слiди небачених тварин, Домiвка на курячих нiжках Стоїть без вiкон та дверин. Примари там у лici милi, Там у зорi нахлинуть хвилi На берег дикий та пустий, I тридцять парубкiв моторних Виходять з-за кущiв потворних, А з ними дядько їх морський. Там королевич за городом Тримає в полонi царя, Там промiж хмар, перед народом, Скрiзь лiс, галявини, моря Негiдь несе богатиря. Царiвнi в серце впала туга Та вовченя їй замiсть друга. Там ступа з Бабою-Ягою Нахабно пре сама собою. Там Чахлик-Цар на грошах мре, Там руський дух — кацапом тхне! Я мед там коштував, бував: Дубок i справдi величавий; Пiд ним сидiв арап курчавий Менi це все розповiдав
Iziy Shneerzon Показати IP 25 Червня 2012 08:32
ААААбалдеть! И это Ваши вожди.