USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: У Луцьку комсомольці вимагають заборонити «Бандерштадт». ДОКУМЕНТ
Ось такий документ члени ленінської
комуністичної спілки молоді України (в народі - брати Кононовичі) відправили президенту України, голові волинських регіоналів О. Башкаленку, прокурору Луцьку та головному міліціонеру міста.

Заяву подаю без змін


В червні місяці в мережі Інтернет було поширено ганебне відео наповнене не цензурною лексикою та образою тих громадян України, що віддали голос діючому, всенародно обраному Президенту України Віктору Федоровичу Януковичу. Цілком очевидно, що відео умисно націлене проти чинного Президента України, адже тільки чинний Президент родом з Донбасу, на чому і акцентується в кінці відеоролика.

Разом з тим хочу зауважити, що громадянин України Сергій Мартинюк 093 850 12 94, який виконав пісню наповнену не цензурною лексикою також є Арт-директором фестивалю «Бандерштадт». Ми переконані, що пісні такого роду будуть поширюватись на цьому фестивалі, де буде пропагуватись не цензурна лайка, ксенофобія та ознаки міжнаціональної ворожнечі, а також призиви до усунення чинної Конституційної влади в Державі Україна. Такі роду відеоролики і така поведінка керівників проекту «Бандерштадт» суперечить загальноприйнятим нормам суспільної поведінки. Нажаль, це повсякденна поведінка членів радикальної, націоналістичної організації «Національний Альянс» члени якої неодноразово притягались до відповідальності працівниками міліції за різного роду правопорушення.

На превеликий жаль такі роду «лідери» молодіжного руху, як Ігор Гузь та Сергій Мартинюк мають вплив на молодь і своїми вчинками популяризують серед молоді не цензурну лексику та неповагу до свого Президента і своєї держави. Очолює та ідейно надихає на такі антидержавні вчинки депутат Волинської обласної ради Ігор Гузь, що і є одноосібним керівником організації «Національний Альянс», під крилом якого і виховуються такі хулігани і провокатори, як ця група «Тра-та-та», «Фіолет» та інші.

Дуже прикрий той факт, що на проведення цього фестивалю ненависті «Бандерштадт» виділено державні кошти саме Волинською обласною Державною Адміністрацією при згоді Голови Волинської ОДА Бориса Петровича Клімчука, що є нонсенсом! Антидержавні заходи з яскравим паплюженням не цензурною лайкою чинного Президента України, ще й фінансується з державного бюджету України. Групам, які запрошуються на «Бандерштадт», а саме «Тар-Так» заборонені проведення концертів в Республіці Польща, за їх неофашистську, шовіністичну ідеологію, яку вони пропагують на свої концертах та на зустрічах з молоддю.

Наша молодіжна організація завжди стояла на засадах законності та гуманізму, а тому ми не можемо стояти осторонь коли пропагується не цензурна лайка та образи в бік законного, всенародно обраного Президента України Віктора Федоровича Януковича.

Виходячи з вищенаведеного просимо:



1.Розглянути нашу заяву по суті.
2.Правоохоронним органам адекватно відреагувати на це звернення та прийняти всі законні міри для припинення розповсюдження цього відеоролика серед молоді та в мережі Інтернет.
3.Притягнути до відповідальності громадянина Сергія Мартинюка та співучасників, які були задіяні у виробництві цього відеоролика, що пропагує ненависть до чинної влади та всенародно обраного Президента України, поширенню серед молоді не цензурної лайки та спонукання молоді до не правомірних дій.
4.Заборонити проведення неофашистського, суперечливого фестивалю «Бандерштадт», на якому його організатори публічно пропагують не цензурну лайку, ксенофобію, не повагу до Держави Україна та дозволяють публічні образи в бік всенародно обраного Президента України.
5.Письмову відповідь просимо надіслати за адресою: Волинська область, місто Луцьк, вул., Ковельська, 1 у встановлений законом термін.


Додатки:
1.Диск з записом відеоролика.
2.Роздруківка з сайту «Волинські Новини»
3.Роздруківка з сайту «Волинські Новини» про виділення коштів з держбюджету на «Бандерштадт».



З ПОВАГОЮ



Перший секретар
Волинського ОК ЛКСМ України О.А. Кононович
Коментарів: 44
ван гог Показати IP 2 Липня 2012 15:22
дибілоїди комуністичні))))
Л А Д О М И Р Показати IP 2 Липня 2012 15:50
Цілком підтримую. Націоналізм ніколи ні до чого доброго не приводив!
Олеся Показати IP 2 Липня 2012 15:55
Хворі люди, не смійтесь з них! )
зaгрeб Показати IP 2 Липня 2012 16:00
Товaриш Кaнaнович , a то фото гдe вы были зaпримeчeны зa ручной похоттю пeрeд зeркaлом тожe скинeтe прeзидeнту.
Совість Волині до зaгрeб Показати IP 2 Липня 2012 16:37
Олежка Черненко, женись, а то у тебя с фантазией прям беда:)))
Ирена до Совість Волині Показати IP 2 Липня 2012 23:35
так он может голубой??? ещё ни один комментарий не прочла чтоб этот "Загрёб" не вспомнил о тебе..... явно голубем попахивает....))))
зaгрeб до Ирена Показати IP 3 Липня 2012 09:28
Увaжaeмaя комсомолкa здeсь попaхивaeт только вaшим мeждусклaдочным цeлюлитом.Хотя склaдывaeтсa мнeниe, что под ником вульгaрной бaбeхи скрывaeтсa жaлкaя сущность глaвного лeнинцa.
Хатуль Мадан до Ирена Показати IP 3 Липня 2012 11:01
Ірена ілі как вас там. Голубі - це ті, хто за януковича?
Ирена до Хатуль Мадан Показати IP 3 Липня 2012 14:17
Вообще-то,уважаемый, я имела ввиду конкретную особу, т.е. "загрёба"... а при чём здесь вы с вашим януковичем....??
Сергій Показати IP 2 Липня 2012 16:39
Правильно Кононовичі. Бандери вже геть розслабилися. розженіть це збіговисько тупих неандертальців. Продажні тварюки такі як гузь повинні залишити України прихопивши всіх своїх побратимів. venseremos!
Макар Показати IP 2 Липня 2012 16:40
Коли вже накінець цей ленінський гітлер-югент заткне писок і прийме той факт-що є незалежна українська держава і є історичні особистості,які, за Україну віддавали свої життя і зараз мають право бути пошанованими.
Хатуль Мадан Показати IP 2 Липня 2012 16:53
комсомольці гавкають - бандерштадт іде...
Бульба Показати IP 2 Липня 2012 16:58
Запретить «Бандерштадт», однозначно.
Хатуль Мадан до Бульба Показати IP 2 Липня 2012 21:47
кананович, ти ще хоч десять раз під різними ніками тут заходь і пиши - а фестиваль все одно буде)))
Stlantiy Показати IP 2 Липня 2012 17:33
Пускай проводят. Только за привлеченные средства. За бюджетные любой дурак проведет. Волынь дотационная область. Це факт. Не хватает денег на зарплату учителям, докторам. На разрушенный домик тоже денежку выпрашивает в госбюджете. Может хватит попрошайничать? Поработайте. Заработаете-тратьте куда хотите. Хоть на фестиваль "Лысой свинуты". А за мой счет прославлять фашистов-я против.
Хатуль Мадан до Stlantiy Показати IP 3 Липня 2012 11:03
тібя спрашивать точно не будуть))) прославим Бандеру за гроші КрЫма і даунбаса)))
antikommi до Stlantiy Показати IP 3 Липня 2012 23:28
Stlantiy - певно із *кормільцев*?
зaгрeб Показати IP 2 Липня 2012 19:23
Твое мнение некому неинтерестное.Потому что ты некто
Чуйна Показати IP 2 Липня 2012 20:19
Заголовок нової інформації буде таким: "Бандерштатівці" вимагають заборонити комсомол"???)
Іван Козолуп Показати IP 2 Липня 2012 23:13
Заборонити компартію і всю символіку СРСР в Україні. Визнати їх незаконними як в інших країнах!
Кіндрат Показати IP 2 Липня 2012 23:48
Заборонять Бандерштат, тоді побачим хто гавкати буде і хто буде йти
правда. Показати IP 3 Липня 2012 08:58
Правильно!!!Такі як Гузь для нашої країни-це позор.
SERGEY Показати IP 3 Липня 2012 09:31
Тоді вас люди називали псами, Бо ви лизали німцям постоли. Кричали "Хайль" осипшими басами, І "Ще не вмерла" голосно ревли. Де ви ішли - там пустка і руїни, І трупи не вміщалися до ям. Плювала кровью ненька Україна В обличчя вам і вашим хазяям Ви б пропили б уже її небогу, Розпродали б і нас по всій землі, Коли б тоді Вкраїні на підмогу Зі сходу не вернулись "москалі".
misha Показати IP 3 Липня 2012 10:14
комуняку на гіляку!!
Кіндрат до misha Показати IP 5 Липня 2012 15:36
Миша поміняй імя. МИША це російска мова ЁЁ
Iziy Shneerzon Показати IP 3 Липня 2012 10:27
А оно таки -Да.
проста дєвачка Показати IP 3 Липня 2012 12:35
Шо Гузь, о Канановічь - одним миром мазані рєбята.Дибілоїдний комунізьм прошлого нічо народу не зарадить, так і агресивний ще більш дебілоїдний націоналізм Гузя теж, нічо доброго не учить. Лишень тицяти палки в колеса, репетувати на трибунах пусті гасла, короче просту ляпатарню у нас прівєтствують. Так шо гаспада, не фіг трандіти, нада вєршить вєлікіє дєла, а не гавкати по кутках. Хоча у вашому випадку ви їх саме так розумієте))))))
До Кононовича. Показати IP 3 Липня 2012 13:35
І скільки ж, шановний, вам платить Івахів за цю "діяльність"?
Бандерам від Сергія Показати IP 3 Липня 2012 14:43
Мій дідусь вас ганяв по лісах і не розстріляв всіх бо Сталін оголошував амністії. Ви самі повинні ініціювати встановлення в Луцьку пам"ятник Сталіну. Причому з чистого золота. бандера заслужив максимум пам"ятника з презервативів дірявих. Але який лідер такі й послідовники. Кононовичі вся нормальна україна за Вас! Брати Кононовичі - розум честь і совість справжньої Волині. опоненти - дУПА Волині.
патріот до Бандерам від Сергія Показати IP 3 Липня 2012 15:12
дУПА - 100% не даремно вони так часто виходять на гей-паради. 26 травня в Києві на гей парад вийшли геї мазохісти під прапором всіх кольорів радуги і геї садисти з синьо-жопими. гомосеки ваше місце в еуропі. там все для вас. заборонити гей-бандерштадт.
лучанка до Бандерам від Сергія Показати IP 3 Липня 2012 15:51
твій дідусь-злочинець,а ти просто придурок
Дідо до лучанка Показати IP 3 Липня 2012 16:09
+1
Сергію від Бандер до Бандерам від Сергія Показати IP 3 Липня 2012 16:02
Незнаю кого там дідусь НКВДист ганяв, але я просто дивуюсь людям!!! Воїни УПА захищали рідну домівку від московських голодранців!! Наголошую СВОЮ ДОМІВКУ!!!!! Вони не їхали в Рязань, Москву, Архангельск, Чечню і нікому не нав*язували свої правила життя, то чому ж "дорогі побратими кацапи" приперли до нас додому і силовими методами почали В НАС ВДОМА наводити свої дикунські порядки? Це те ж саме що я прийду до Вас додому, розіб*ю Вам пику, згвалтую Вашу дружину, заберу у Вас всю їжу і заставлю працювати на мене, а за гарну роботу буду Вам записувати трудодні! Довго Ви таке знущання витримаєте?
Ирена до Сергію від Бандер Показати IP 3 Липня 2012 16:59
всё это как раз про бандер!!!!
Дідо до Ирена Показати IP 3 Липня 2012 17:22
Що про бандер???? Вони приїхали з Г...нозаср...скомосковскої губернії?
33квартал до Сергію від Бандер Показати IP 3 Липня 2012 17:53
Выходит у себя дома ты можешь делать,то что захочешь.?Насиловать женщин,бить морду другим...да..жаль,что не добили бандер,теперь их дети голову подняли..
Дідо до 33квартал Показати IP 3 Липня 2012 18:24
Якщо до мене додому прийдуть загарбники, то я ще й не таке зроблю. А хто мав бандер добити? Твої неграмотні і босоногі предки?
Кіндрат до Сергію від Бандер Показати IP 4 Липня 2012 10:49
Упа захищали домівку не лише від москалів як ви говорите, але й від поляків та євреїв
Бандерам від Сергія до Сергію від Бандер Показати IP 4 Липня 2012 16:47
Нікого дУПА не захищала. Нагадаю, що вони формували свої "боївки" за рахунок насильницьких мобілізацій. Хто не йшов з ними того розстрілювали. Це були криваві збочинці. Їх потрібно було всіх розстріляти за злочини перед Україною. НКВС - Герої України. Саме вони врятували нас від ганебної громадянської війни яку намагалися нав"язати нам бандери. Ми справжні українці ненавидимо бандерівців. Ваші ідеологи - кацап Донцов, лях Сціборський та молдавський терорист бандера. Тому ви нагадуєте тупих, жадібних хохлів з анекдотів цих народів.
Дідо до Бандерам від Сергія Показати IP 5 Липня 2012 11:32
підтверди свої слова, де докази? Це тобі твій дід комуняка розказав чи ти це прочитав в працях великих вождів сисисеру?
Дідону до Дідо Показати IP 5 Липня 2012 12:40
Почитай свідчення паньківкського, луцького, лист кука. Меркель на запит про дії дУПА відповіла, що внімецьких архівах даних про втрати фашистів від бандеоівців нема. Роланд і Нахтігаль в 1941 р. після першої ж контратаки частигн РСЧА втекли з поля бою і використовувалися виключно для терору проти молоді. Хатинь палив батальйон з укр. фашистів. Шухевич з 1942 проводив каральні операції в білорусі проти партизан - це боротьба за свої домівки?
Дерек Чісора Показати IP 3 Липня 2012 16:38
Як не дивно, погоджусь з комсомольцями. Псевдопатріотизм нікому не потрібен а щоб проклинати владу великого розуму не треба. Побудова на цьому свого іміджу ще раз доводить що націоналізм став всього лиш іграшкою, засобом для піару(
Як є. Показати IP 4 Липня 2012 11:25
Кононовичам платить Климчук.
antikommi до Як є. Показати IP 6 Липня 2012 13:43
Тю. А я думав то чорт з рогами їм гроші дає...