USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: В окрузі Мартинюка невідомі напали на журналістів
В селі Ветли – батьківщині Адама Мартинюка невідомі напали на активістів Громадянського руху «Відсіч» та журналістів видання «Перець волинський» і побили їх. Молоді люди приїхали на Волинь, в округ № 23, де має намір балотуватись віце-спікер, в рамках кампанії «Помста за розкол країни» із метою інформування місцевого населення, чому не можна голосувати за Адама Мартинюка, - інформує «Стик».

Завершивши поширення листівок, активісти йшли селишем, коли до них під’їхав автомобіль – білий Фольксваген з номерними знаками АС 41 26 ВС, з якого вийшло троє чоловіків спортивної статури, які одразу почали бити активістів. Активісти повідомили про напад журналістів видання «Перець волинський» та міліцію. Після цього нападники намагались забрати в активістів телефони, а один розбили об асфальт, і невдовзі сіли в автомобіль та зникли з місця подій. Натомість приїхали сільська голова та дільничний міліціонер у цивільному, який відмовлявся зізнаватись в тому, що він працівник правоохоронних органів, але який опитав постраждалих і записав номер машини, також на місце подій прибули журналісти.

За декілька хвилин нападники повернулися із підкріпленням, в авто сиділо вже шестеро людей, які, не зважаючи на присутність дільничого, почали бити і активістів і журналістів, пошкодили диктофон та намагались розбити журналістам камеру. Дільничний під час нападу втік.

Це вже другий візит активістів в округ Адама Мартинюка і село Ветли, зокрема. Поїздки в мажоритарні округи проходять в рамках кампанії «Помста за розкол країни», спрямованої проти депутатів, які проголосували за скандальний законопроект Ківалова-Колесніченка «Про засади державної мовної політики».
Джерело:http://perec.in.ua/news/11986/
Коментарів: 20
йован Показати IP 15 Липня 2012 12:26
мало дали
Лучанка до йован Показати IP 15 Липня 2012 13:21
Мабуть тобі першому треба було за таке дати, а ще так,щоб трохи полежав в реанімації і відчув як це "приємно"!!!!
йован до Лучанка Показати IP 16 Липня 2012 20:23
колись також нарвешся,якщо полізеш в чужий монастир.Любешівці самі розберуться що до чого.
так до йован Показати IP 17 Липня 2012 14:20
монах любешівський, не треба розписуватися за весь прихад, а то наваляють самі ж земляки
ахванасій Показати IP 15 Липня 2012 13:50
На камінь-каширщині це чмо називають "ядам". приїде у село , навішає лапши , наобіцяє золоті гори...підхід в цього комуняки дійсно діловий:я дам (!) євровікна в садочок (наприклад) , але до виборів --- лише половину. решту отримаєте після виборів по результатах голосування ! гроші ж то з держбюджету, а не із власної кишені! А євровікна "роздає" які зроблені на його власному заводі під Львовом .І теж вже оплачені з держбюджету втридорога! Люди, не будьте гіршими голодних собак , яким подібні мартинюки кидають кістку , за яку ви ладні йому лизати не тільки руки! комуняки знищували нас , українців за те , що ми хотіли жити на своїй землі і розмовляти українською мовою . А мартинюки із сімонєнками 3 липня ще раз показали , що вони вважають нас за бидло , бо вчергове продались регіоналам і продали нашу мову!
SERGEY до ахванасій Показати IP 15 Липня 2012 17:41
Мартинюк для округу зробив більше, ніж всі патрійоти України та дауни з майдану разом взяті!І на українській мові розмовляти ніхто ніколи не забороняв. Так ща Мартинюку депутатом - все рівно бути !
зaгрeб Показати IP 15 Липня 2012 14:31
''Дільничний під час нападу втік.''.Я поржал.Полесся ноги перед сном уже мыете,или как всегда с немытыми в постель?
ветлівчанка до зaгрeб Показати IP 15 Липня 2012 23:09
чисті ноги, чи не чисті - це дурниці, головне, що совість чиста.
любомльчанин Показати IP 15 Липня 2012 14:32
Мало того, що ця комуняцька шушара привела до влади злодіїв та бандитів, сформувавши з ними коаліцію, то зараз розколює країну по мовному принципу...
Совість Волині Показати IP 15 Липня 2012 14:53
Эти "журналисты" лжецы и провокаторы!!!! Согласен, мало дали.
Лучанка до Совість Волині Показати IP 15 Липня 2012 23:21
Ти хоча б як щось писати тут-навчився сам читати, писати та поняття елементарні розуміти, а тоді щось тут пиши, наша-ваша мова нє панімаєт!!! Пиши укр., в ДАНЄЦКУ буш писати рос., тут ТАКИМ ЯК ТИ-НЕ МІСЦЕ, ПИШИ -СОВІСТЬ ДОНЕЦЬКА,якщо таке є...,сміх... А тебе треба в реанімацію на місяць, 1 групу інвалідності і тоді б подивилися ми всі як ти тут розписувався би кому мало дали,а кому більше треба, от кому треба дати-так це таким як ти!!!
Панночка до Совість Волині Показати IP 15 Липня 2012 23:26
Мабуть пора нам всім зібратися і їм дати трохи, отим всяким віце спікерам, вці всяким... НАДОЇЛИ ОЛІГАРХИ ПРИ ВЛАДІ І ШАВКИ-КОМУНЯКИ!!!ГНАТИ!!! ПОРА ВЖЕ ДО ДІЛА БРАТТЯ Й СЕСТРИ БРАТИСЯ, ТОШНИТЬ, МИ НЕ БОЇМОСЯ НІКОГО,ЯСНО?НЕ ТРЕБА БУБ НІКОГО ВІДСТОЮВАТИ-ВСІМ І ТАК ЯСНО ХТО Є ХТО,але гіршого ніж зараз при Кучмі навіть не було!!!Досить людям нерви тріпати і мурдувати,самі рахйте копійки,а нам дайте ваше життя тільки з нашим серцем та з нашою душею,бо в вас нічого людського нема-нелюди!!!
Совість Волині Показати IP 15 Липня 2012 15:47
То не тебе трохи покопали, як ти гроші збирав на статую Сраліну?
вова Показати IP 15 Липня 2012 22:41
нехай кожен депутат хоча б третю частину зробить того,що й мартинюк,то будемо жити не гірше,ніж в америці !
Еге ж до вова Показати IP 16 Липня 2012 13:12
Долізла до інтернету партійна ячейка Адама :))))))Три калеки, шість п"яниць та місцеві чиновники - увесь партактив Мартинюка.
старожил Показати IP 16 Липня 2012 10:32
то якись дивно-дикий край- бити людей посеред вулиці в присутності влади і міліції це абсурд-ну хіба що голова і міліціянт то організували і "кришували"- от тоді так.Кордон треба поставити щоб ті Ветли по нашому краю не розповзалися -бо соромно за таких земляків.
забіяка Показати IP 16 Липня 2012 18:22
Як у Сомалі чи Лосото. Зустріли, побили і пропало, як на собаці. А де ж доблесні правоохоронці і яку оцінку цій неординарній події дасть влада в особі багатослівного губернатора невідомої губернії?
Полішук Показати IP 16 Липня 2012 21:06
Полішуки люди добрі, але недалекі.
хімка Показати IP 17 Липня 2012 09:23
Коли читаю облоги,то диву даюсь,які ми нікчемні.Як можна перевернути усе з ніг на голову.Ви собі тільки уявіть ситуацію поглядом зі сторони.Полісся-осередок збереження віри,традицій,культури,фольклору.І тут повна тобі протилежність:зрада в особі недобитих підлабузників комуняцького режиму,абсолютна відсутність патріотизму.Як скажіть ради справедливості має право Мартинюк приїзджати на Волинь після його поводження у Верховній Раді?Як може ця продажна скотина ,щось тут говорити,і якими грішми відкупитись?А ми що Волиняни після того,коли не дамо йому по паці?Він просто кинув усіх нас під ноги.Невже хтось здатен оправдати таку поведінку?
Луцьк-56 Показати IP 17 Липня 2012 13:56
Невже Ветличанам,Любешівцям та і всім Волинянам НЕ СОРОМНО за цей "ПОДВИГ" ІУДИ,що так ПІДЛО "РОЗВІВ,ЯК КОТЯТ" Україну і,в першу чергу вас??? НЕВЖЕ ви стали полішуками,а не ПОЛІЩУКАМИ???