USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88
Світ вражає: Я живу у психлікарні! Крик про допомогу!!!
Я, Купчинський Олександр Анатолійович, інвалід 3 групи з дитинства, звертаюсь до інтернет-видання "Волинські новини", а також до всіх небайдужих!

В зв'язку з тяжким матеріальним становищем,я проживаю у приміщенні психлікарні! Міська Рада обманює мене, і ніякого приміщення, де б я міг проживати, виділяти не хоче! Я не можу так довго знаходитися в лікарні, тому наближчим часом маю всі шанси бути викинутим на вулицю.
Уже не йдеться мова про надання однокімнатної квартири!!! Виділіть мені хоча б якийсь маленький куточок!

Звертався усюди!!! Благаю, почуйте мій крики про допомогу!

мій мобільний телефон 0507327540


Коментарів: 18
Галя Показати IP 20 Березня 2013 14:05
Ну да, подавай йому квартиру, а за що? А досі де ти жив?Ти що з дитячого будинку? Ти знаєш скільки у Луцьку таких, як ти ,що не мають де жити?І,що всім має міська Рада дати квартири. За кошти які? За наші податки,ти маєш пенсію, а молоді люди роботи не мають і не кричать,щоб їм давали житло.3 група робоча і йди працюй, і зароби собі на житло.У нас у всіх маленька песія при стажі 40 років і зарплати. Ми ж не кричимо на весь світ ,що скрутне матеріальне становище.
Инна С. до Галя Показати IP 20 Березня 2013 15:47
А вот и зря что не кричите! Потому что долбо..бы! а были бы как итальянцы или другие европейский страны - ходили бы на страйки, митинги, кричали бы - и тогда бы власть обращала на вас внимание. А если человек не такой баран как вы "уважаемая Галя" то он просит помощи. Непосредственно к Вам он не обращался - соответственно ваши тупые ничем необоснованные комментарии ему ни к чему! не зарекайтесь! никто не знает что вас ждёт, и не будете ли вы через месяц, год, а может быть и 10 лет в его положении...
Вова Показати IP 20 Березня 2013 14:50
до діда бори йди, тут пишуть шо він добрий і всім допомагає...
Вампа Показати IP 20 Березня 2013 16:40
Співчуваю, бо теж не розумію, як жити і де жити людям, які не мають здоров"я чи з інших причин не можуть поїхати "пахати" за кордон, або хоча б в Росію. Інших можливостей та способів заробити на житло, в нашій країні звичайній людині, здається, не має. А винаймати - однокімнатна в кращому випадку 1500 грн на місяць.
dla Gali Показати IP 20 Березня 2013 17:44
Да уж , от такой ,,Гали,, чего ожидать..Сочувствия ? Понимания ?
Oleg1982 Показати IP 20 Березня 2013 19:20
От такі як Галя і роблять "політику" в державі. У нас по Конституції медицина, освіта безкоштовні..Хтось лікувався чи навчався безкоштовно (без благодійних внесків)? В кожного є свої проблеми, але всі мовчать, а от Олександр не промовчав. З цього і починаються зміни в країні. Шкода цього хлопця. В найближчі 5 років він нічого з житлом не добється, а от змінити "дурку" на інше місце проживання можливо. В Луцьку повинно бути комунальне (державне) житло - гуртожитки, квартири і т.п. Також потрібно проконсультуватись з юристами, на тему "які права на безкоштовне житло має інвалід 3-ї групи"...А далі заява в міськраду, і в суд...Не може в країні, яка хоче стати Європейською, інвалід, без психологічних відхилень, жити в "дурці".
Василь Показати IP 20 Березня 2013 19:35
Не розумію, чому деякі люди думають, що хтось їм щось винен. Не маєш де жити - їдь в село! Зараз по далеких поліських селах хати-пустки стоять, бери і живи. В крайньому випадку придбати можна за копійки. Якщо не лінивий, то в селі, на землі не пропадеш. З голоду не помреш, то точно. Багато людей так і живе, і не ниють, що квартиру в Луцьку ніхто не дає.
Центр до Василь Показати IP 21 Березня 2013 06:07
100%
Наталія Луцьк Показати IP 20 Березня 2013 22:16
Галя і в Африці Галя....жаба, злість і яд....
Н-ДДДАААА Показати IP 21 Березня 2013 08:22
Галя.... шокувала ше більше .....ніж власне проблема... а стосовно виїзду в село - то цілком ймовірно що цей молодий чоловік може принести певну користь суспільству, працюючи і проживаючи у місті... тому влада може виділити йому житло ХОЧА Б тимчасово, приміром на 2-3 роки... поїхати в заповідник ніколи не пізно ...І, КІНЕЦЬ-КІНЦІВ !!!(заміна нецензурному вислову), ДЛЯ ВЛАДЦІВ І ЇХ РОДИНИ І КВАРТИРКИ - ЗНАХОДЯТЬСЯ, І ДІЛЯНКИ В МЕЖАХ МІСТА... ?!?!?! які все-таки коректні люди виростають у нашій країні... просить по хорошому! в америці вже давно би бігав з автоматом по школах
Я Показати IP 21 Березня 2013 09:06
Насправді, співчуваю всім, хто має намір страйкувати, кричати і т.д. Італійці, панове, до скону літ живуть з батьками, і за їх ментальністю то є норма. А якщо хоче жити окремо - платить 30 років кредит, і не рідко цей кредит дістається у спадок дітям. Запитайте в Олександра, який кричить про допомогу - де житло яке у нього було? Думаю всім буде цікава правда, а не те, чим можна взяти за душу.
чудо-юдо Показати IP 21 Березня 2013 10:04
От хочеться сказати всім "галям" і "василям" багато гарних слів. Але я по суті. Бачив я Олександра. Дуже немічна людина на вигляд: трохи більше метру зростом і кілограм 35 ваги. Дуже багато він напрацює... А третя група інвалідності - це, я вам скажу, теж розібратися треба. Хто оформлював інвалідність, добре знає, що це таке і скільки це коштує... неофіційно, звичайно. Знаю випадки, коли людям без кінцівок давали третю групу.А щодо питання, хто куди "жаліється", то галя ж чомусь "тицьнула" в коменті про свої 40 років стажу... Якщо така скромна, то навіщо про це казати?
Віталік Показати IP 21 Березня 2013 14:38
Співчуваю.. І Галі теж, бо дуже "файна". Так було і буде. Ніхто нічого не поміняє. Як бідний так і сиди собі і не говори.Ситий голодного не зрозуміє. Влада таких не сприймає,їм цікавіші ті,які щось їм зроблять, добавлять іт.д.Саша тримайся!!!!!!!
lutchanka Показати IP 21 Березня 2013 14:46
Всякі галі-сралі і василі! людина звертається по допомогу - можеш, то допоможи, а не можеш, то свої коментарі(як плід дебільності) тримайте при собі. Є приказка - "Не кажи, що мені робити, то я не скажу куди тобі піти."галька зі своїми 40 роками стажу. певно. без почервоніння, користується пільгами(наприклад, проїзд у транспорті безкоштовний і т.ін.), а людині, якій пільги теж передбачені законом , набирається нахабства робити подібні зауваження! таких гальок зад*ипаних щодня бачу більше половини тролейбуса.
Я Показати IP 21 Березня 2013 14:49
Затр.хали вже "успішні" і "розумні" з своїми порадами - "не нийте" "ідьте в село". То їдьте туди самі і живіть з діляки землі, або в найми за копійки, і то ще добре якщо й така робота є. А крім того, "земля" безумовно прогодує, але до вашого відома ще потрібно одягатись, взуватись, зрештою лікуватись, спробуйте заробити на все це "з землі" І якого біса, коли речі називають своїми іменами, наприклад, що простому смертному в нашій країні заробити на власне житло не можливо, а система кредитування така, що знову ж таки простий смертний її не потягне, то це називається "ниття" і страшенно дратує деяких "крутих"?
11 Показати IP 21 Березня 2013 16:18
Галю- Піст святий наступив ! Побійся Бога.
ірина Показати IP 21 Березня 2013 22:55
Скільки тих Галь... Шкода чоловіка. Скільки їх ще буде вулицями спатиме. Не чекала, що доживу до такого!
Вова Показати IP 22 Березня 2013 12:18
Ну то натуральна ГАЛЯ! Таке враженння що з міської ради Луцької написала!