USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87
Світ вражає: Як комсомольці Тягнибоку писали
«Ти, Тягнибок, чорт «Свободівський», i проклятого чорта брат i товарищ, самого Люцифера секретарь. Якiй ты в чорта лыцарь, коли голою дупою ежака не вбъешь. Чорт викидае, а твоя партія пожирае. Hе будешь ты, су*iн ты сыну, сынiв христiянських (слов’яньських) пiд собой маты, твоєї партії мы не боїмося, землею i водою будем биться з тобою, спробуй твою мать.

На Банківській ты кухарь, фашистський колесник, Галицький бравирник, Гітлеровський козолуп, Великого и Малого Масонства свинарь, Нацистська злодиюка, Татарський сагайдак, Каменецкий кат, у всего свiту i пiдсвiту блазень, самого гаспида внук и нашего хріна крюк. Свиняча ты морда, кобыляча срака, рiзницька собака, нехрещений лоб, хай би взяв тебе чорт.

От так тобi комсомольці-козаки виcказали, плюгавче. Не будешь ти i народ Український пасти. Теперь кончаемо, бо числа не знаемо i календаря не маемо, мiсяц у небi, год у книзі, а день такий у нас, який i у вас, за це поцелуй в зад нас!..

P.S. Віримо, що з тебе, фашистська гадюка, знімуть депутатську недоторканність і ця посилка буде тобі в нагоді …»

Пiдписали: Всі комсомольці-козаки Волині.

Комсомол Волині





Коментарів: 29
Макар Показати IP 26 Березня 2013 10:38
Якось останнім часом зросла кількість психічно хворих людей поза межами Ліпін та Олики.Напевно стан вітчизняної медицини дійшов до краю і вже просто відкрили навстіж двері психлікарень і ті,що вийшли на вільну-волю перебрались на Ковельську 1.Ці "хворі комсомольці" просто небезпечні для нормальних лучан.На що дивиться місцева влада?
За до Макар Показати IP 26 Березня 2013 16:51
Запах бродить по Волиі-запах.....приводу-мертвичини.
зaгрeб Показати IP 26 Березня 2013 10:38
Да товарищи.Кретинизм в ваших рядах процветает.Ето надо бить каким обдолбаним чтоб так опозорится.
007 Показати IP 26 Березня 2013 10:41
шо за брєд?
Віктор Показати IP 26 Березня 2013 11:13
І не по українськи написано, і не по російськи... Кононісти, ви хоч одну мову вивчіть нормлаьно, ага?
007 Показати IP 26 Березня 2013 11:17
Якось воно не по понятіях... авторе посту, уточніть, де взята інформація? Комсомольців, звісно, всіх на гак під ребро треба підвісити, але, все це звернення надто жалюгідне і тупе, навіть для комсомолу!
Віктор до 007 Показати IP 26 Березня 2013 14:54
Так вони самі це на своєму сайті "червона Волинь" і виклали
Ігор Показати IP 26 Березня 2013 11:36
Це лист із дурдому
українець Показати IP 26 Березня 2013 11:43
Не люблять вони Україну і не соромно їм ні грама від цього. Вони тут жрудь і сруть і ненавидять цю землю.Хай забираються звідси.
Посторонній Показати IP 26 Березня 2013 11:55
Дауни повірять, а розумні побачать в цьому провокацію. Комсомольці толкові хлопці і на цю тему намисали б грамотніше і з толковішим гумором. Це не вони писали, не вірю.
правий. Показати IP 26 Березня 2013 11:58
Слідкую за комуняками, хто б що не казав, а вони приколісти та винахідники. То дельтоплан на Бандерштаті то лист "Свободі". принаймі прикольно. . .)))))
Читач Показати IP 26 Березня 2013 13:08
Хотя б пояснили що до чого. Тиць-здиць
Александр Показати IP 26 Березня 2013 13:30
2 Miassol: Не научит вас и коворкинг-центр. Комсомольцы сами вам прислали передачку и листик для публикации? Так и написали: "Копия для ВН"? Или Тягнибок передал? Дети вы, только от недостатка ума злобы у вас в своих играх поносить друг друга становится слишком много...
Віктор до Александр Показати IP 26 Березня 2013 15:23
chervonavolyn.org - сюди загляньте, а тоді можете вибачитися, якщо у вас вихованості вистачить. але ж думаю що навряд - адже ви тільки "от нєдостатка ума поносіть друг друга" вмієте
Александр до Віктор Показати IP 26 Березня 2013 16:31
За то, что одни ....написали, а другие .... скопировали без каких либо ссылок? И те, и другие довольны. Но извините. И вы, и комсомольцы. Обоюдных успехов в вашем нелегком деле
Антип Показати IP 26 Березня 2013 13:35
Космопольці - *удаки
Ваня Показати IP 26 Березня 2013 14:12
Молодці Молодці Молодці !!!
масяня Показати IP 26 Березня 2013 15:08
:)))))))))))))А шо в листі поганого написано???Коли козаки таке писали,вони були адекватні,а Кононовичі все те ж переписали стали неадикватні.Читайте історію телепні;)))
Штефан, Луцьк Показати IP 26 Березня 2013 17:51
Запорожці грамоту знали, проте, літературної мови на Січі тоді ще не було. Ох, і сволота ж комуняцька писала! Ой і дограєтесь, комса і комісарики недобиті. Почекайте, ще трохи.
tatarynb до Штефан, Луцьк Показати IP 26 Березня 2013 23:18
коли козаки таке писали, то вонивійною йшли на турків а в даному випадку? оголошення війни Тягнибоку? :-))))))
федір дрогобич Показати IP 26 Березня 2013 18:32
потомки голодупенків ви хоча б перередактували вого листа з майских тез свого ульянова-жидюги ави взяли лист козаків бо ви творів свого вшивогогенія не читали іне знаете в якому вони томі а вам подали ідею голуби симоненки царькови і ви як моськи гавкаете ідавитеся своею слюнею а жити дуже хочеться.нашасвобода -цесвобода майбутнього а ваша вимірюеться довжиною ланцюга ітюремними стінами так що пора самим іти на звалище історіі і політики іне я а не родина вас тут не чекають
тарас бульба Показати IP 26 Березня 2013 21:04
Адмін - чи не задумувались ви ,що завтра я звернусь до правоохоронних органів з заявою... Уважно порадьтеся з юристами. Ваші публікачії читають неповнолітьні діти. І Ви несете відповідальність за це.
Записки постороннего Показати IP 26 Березня 2013 21:04
"сынiв христiянських" - як для косомольців сміливо.....а взагалі є така професія - клоун.
111 Показати IP 26 Березня 2013 23:49
весняне загострення хвороби. лікувати треба і то примусово. самі вони ніколи себе хворими не визнають
Християнин Показати IP 27 Березня 2013 07:25
Про господа не можна складати вірші і зневажати віру, це гріх. Комсомольцям потрібно виправити помилку в тексті і покаятися. Компартія і комсомол України вірить в господа і сповідує християнство, ходить в церку.
Tigra Показати IP 27 Березня 2013 13:06
По кількості відгуків, на другому місті йде інфа про "діяльність" Гуз(с)я - так у чому різниця?!:)))
комсомол. Показати IP 27 Березня 2013 13:28
Господи прости)))
Олежик Показати IP 27 Березня 2013 14:31
Переглянув все це і висновок один - на Волині лютує кононізм головного мозку і інакше аніж лоботомією ця хвороба не лікується. Бідненькі вже нічого придумати не можуть, то пробують тролити методами 17 століття. І чесно кажучи пану Тягнибоку глибоко начхати на такий цирк. А бідні комсомольці маючи жменю г..вна в арсеналі нічого кращого ніж кидатись ним не придумали, при цьому не усвідомлюючи, що в один прекрасний момент вони прокинуться з небом в клітинку перед очима...це в кращому випадку... А посилка досить ідейна - передає всю суть совка в декількох предметах. Доречі, буду радий якщо і мені надішлють таку коробочку - ніколи такого чаю не куштував =)
о Показати IP 27 Березня 2013 17:30
весною загострюються деякі хвороби -