USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92
Світ вражає: "Українська" мова в підручниках випускників
РЕКОМЕНДОВАНО Міністерством освіти і науки України. Видано за рахунок ДЕРЖАВНИХ коштів. Продаж заборонено. ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНУ експертизу проводив Інститут педагогіки НАНП України.
Коментарів: 13
Mangol Показати IP 25 Квітня 2013 15:39
Ну і що? Помилка.
Комсомол. Показати IP 25 Квітня 2013 17:44
В средневековой МОВЕ, это не ошибка.Вам хохлопитекам как не напиши пойдёт!
Mangol до Комсомол. Показати IP 25 Квітня 2013 18:06
:)
РУСЯ Показати IP 25 Квітня 2013 19:58
ДЕСЬ НЕ ДОГЛЕДІЛИ, ЗАБУВШИ ПЕРЕКЛАСТИ
Моня Показати IP 25 Квітня 2013 22:07
Азаровщина
Юрій Показати IP 25 Квітня 2013 23:44
Не догледіли??? Ви пардон коли вночі в люк відкритий впадете то теж не сильно так собі зліться... ну так, не догледіли хлопці...
слово Показати IP 26 Квітня 2013 08:28
як це "не догледіли" %%%%%%%??????????? ви хоч, уявляєте скільки перевірок проходить та книжка.тобто, це не не догледіли- це нормально, це так має бути, рахуюють там на верхах. я в шоці...............
Прохожий до слово Показати IP 26 Квітня 2013 12:36
Той , хто в шоці , не пише РАХУЮТЬ замість вважають. Коли вже в державі опанують початкову освіту ? Жах !
Mangol Показати IP 26 Квітня 2013 08:33
...а на вулиці вже немає снігу :)
Bobryk до Mangol Показати IP 26 Квітня 2013 17:03
Ще є невеличка купка під ялинками на алейці між Променем і стадіоном. На тій яку чомусь перегородили, коли територію стадіону обносили парканом.
Mangol до Bobryk Показати IP 26 Квітня 2013 17:40
;)
Комсомол. Показати IP 26 Квітня 2013 12:08
Мангол-приколист!)))
знаю Показати IP 26 Квітня 2013 15:27
Проте авторський колектив прозвітується про "великі" наукові досягнення - посібник із "самим грифом" МОН спорту і науки!