USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97
Світ вражає: На Волині стартувала акція «Георгіївська стрічка 2013»
Громадська організація «Молоді регіони» продовжує добру традицію вшанування пам'яті про Велику Перемогу героїко-патріотичною акцією «Георгіївська стрічка Волинь 2013».
Уже п'ятий рік поспіль активісти організації проводять її, вшановуючи пам'ять полеглих героїв у Великій Вітчизняній війні. Вперше акція була проведена у 2009 році. Тоді активісти розповсюдили понад 9 тисяч стрічок. Кількість символів перемоги, котрі волонтери передають волинянам, щороку зростає. Цьогоріч планується розповсюдити 173 тисячі стрічок. Акція триватиме у всіх містах та районних центрах Волині майже місяць. Всім, хто до неї долучається, пропонується прикріпити символ Перемоги на лацкарт піджака, прикрипіти на дзеркало автомобіля тощо.

Сьогодні у стінах медіа-дому ВОДТРК відбулася прес-конференція з нагоди старту акції.
Участь в ній взяли: голова Волинської обласної молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Петро Сосницький, голова Луцької міської організації «Молоді регіони» Андрій Козіков, активіст організації Ольга Мельник та голова Волинської обласної ради ветеранів України Микола Капітоненко.
Мета акції насамперед патріотично-виховна. Про тих, хто відвернув від нашої нації загрозу фашизму не варто забувати і у третьому тисячолітті. Саме тому щороку всі небайдужі пов'язують Георгіївську стрічку напередодні Дня Перемоги на знак шани до ветеранів.
Відкриваючи прес-конференцію, Петро Сосницький зазначив: «Ми пропонуємо усім, хто вважає себе патріотом і небайдужий до власної історії, в ці дні пов'язати Георгіївську стрічку. Ми проводимо акцію як нагадування - історичну правду ніколи не забути. Георгіївська стрічка є ознакою нашої безмежної вдячності і шани усім ветеранам і вічної пам'яті про наше героїчне минуле».
Щороку спогади очевидців про воєнне лихоліття стають більш цінними. Кожна українська родина обпалена вогнем Великої війни, тому День Перемоги - це без перебільшення свято національного єднання. І нівелювати його неможливо, як неможливо переписати нашу велику історію.
Прес-конференція з нагоди старту акції «Георгіївська стрічка. Волинь 2013» відбулася у теплій атмосфері неформальної зустрічі
З особливою увагою та теплотою слухали виступ та спогади голови Волинської обласної ради ветеранів України Миколи Капітоненка.
«Кожному треба розповідати про значення цього символу. Георгіївська стрічка символізує перемогу над найбільшим злом минулого століття - фашизмом. І вклад у цю перемогу простих людей, всього народу. Не варто сьогодні переписувати нашу велику історію, не варто забувати про тих, хто у бою чи праці здобув мирне небом над головою сьогодні усім нам.
Я радий, що молодь долучається до таких заходів, радий, що ви небайдужі до історії, до пам'яті. Надзвичайно приємно бачити, як навіть маленькі діти під час святкування Дня Перемоги підходять і просять собі стрічку.
Поки жива пам'ять про ті роки, допоки з покоління в покоління передається шана до героїв, доти ми можемо бути певні, що трагедії нацизму і фашизму не повторяться в новітній історії».
Історія Великої Вітчизняної війни - це особиста історія кожного. Молодь на зустрічі ділилася спогадами про своїх бабусь та дідусів, котрі пройшли війну.
Андрій Козіков, зокрема, розповів: «У нашій родині пам'ять про війну особливо цінується, адже мій дідусь був у німецькому полоні. Я дуже яскраво пам'ятаю ще з дитинства його розповіді про те, як радянські війська вступили в Німеччину і німці почали звільняти полонених. Дідусь тоді опинився буквально між двома фронтами, бачив ті пекельні бої і просто дивом вижив.
Ми щороку святкуємо цей день, адже важко переоцінити його значення. Я вважаю, що символ Георгіївської стрічки - це символ Перемоги і того, що ми пам'ятаємо подвиг тих, хто її здобув» .
Наостанок Петро Сосницький подякував Миколі Івановичу та всім учасникам заходу і наголосив, що акція буде проведена в усіх куточках Волині.
Коментарів: 49
соромно Показати IP 1 Травня 2013 18:52
Як же ми будемо певні, що трагедія фашизму не повториться? І перемога ця - піррова! 9 травня - день жалоби. Вічна пам'ять жертвам, яких нещадно перемололи жорна війни. Людей використовували як гарматне м'ясо, ще й досі не знайдено усіх поховань. А молодь замість глибокого осмислення тих жахливих і трагічних подій закликає стрічки чіпляти? Радіти? Схаменіться, поставте свічку за убієнних, читайте історію ( не брехливу совєцьку). Виховуймо патріотизм, любов до РІДНОГО! Нащо вам чужа георгіівська стрічка??? Тоді ми станемо нацією, а не бидлом, яке топче чобіт окупанта.
Штефан, Луцьк до соромно Показати IP 8 Травня 2013 00:02
Ми, українці, маємо відмічати 9-те травня, як день закінчення 2-ї Світової війни. Окупант німецький пішов і прийшов інший - російський. В УПА, нинішній окупаційний режим запозичив державну атрибутику - Гімн, Герб, Прапор. Вояків якої Українська Держава до цих пір не визнала воюючою стороною. Слава Україні!
Костянтин Показати IP 1 Травня 2013 20:06
Це котрої із куликовських битв "ветерани" на фото?)))) З кого ви ідіотів робите, младонедоношені ригійони? Всі мої родичі-фронтовики повмирали давно, а "єнто кто в такой мєдалєчькє"?! Де був цей молодцюватий дідок, коли мій дід-фронтовик землю під Берліном жер і Богу молився, щоб вижити?
Костянитин - чебурашка до Костянтин Показати IP 2 Травня 2013 09:30
я знаю цього дідка і йому вже 85 років!!!
Макар до Костянитин - чебурашка Показати IP 2 Травня 2013 10:04
Тобто цьому "фронтовику" на момент закінчення війни в 1945 було 17 років.
Макару до Макар Показати IP 2 Травня 2013 11:09
а по твоєму на війну брали тільки з 30 років??????
Макар до Макару Показати IP 2 Травня 2013 12:12
В радянську армію,на війну,що розпочалась влітку 1941 забирали чоловіків,яким виповнилось 18років.Мого батька 1925р.н призвали взимку 1944 і він,ще встиг понюхати пороху.Юнак,якому на момент закінчення війни виповнилось 17,не міг бути фронтовикрм апріорі,а міг бути лиш "істрєбком"НКВС,з тих.що пили самогонку,портили дівчат і вбивали їх женихів.Зрозумів,до чого я веду розумако?
Штефан, Луцьк до Макару Показати IP 8 Травня 2013 00:10
Цей дідок із КГБ
зaгрeб Показати IP 1 Травня 2013 20:11
Регионали клоуни.Ленточка колорадского жука цирк
М. Кисилюк Показати IP 1 Травня 2013 20:49
Молодцi, що пiдтримуєте пам'ять про Тих, хто дав нам мирне життя.
інна до М. Кисилюк Показати IP 1 Травня 2013 21:34
Порівняйте рівень життя в нас і в Німеччині.
М. Кисилюк до інна Показати IP 1 Травня 2013 22:06
Тодi доцiльно порiняти iдеологiю Нiмецьких фашистiв i сьогоднiшнi прiорiтети Нiмцiв. Ми б були у них рабами, без подiлу на нацiональностi.
Штефан, Луцьк до М. Кисилюк Показати IP 1 Травня 2013 22:47
Ми, Кисилюк, були рабами у Совєта. До цих пір він не вибачився перед нами за голодомори, репресії, ГУЛАГи, війни, зруйновану духовність, Чорнобиль і храми... Монгольщина і радянщина - одне і те ж. Мені тебе шкода. Із таким прізвищем пропагуєш ВВВ, у той час, як вона була для нас 2-ю Світовою, комсомольцю.
Нарваному дегенерату до Штефан, Луцьк Показати IP 1 Травня 2013 23:20
Видно, що ви "особливий", якщо вже не признаете великои в1тчизняно1 в1йни, то хоч пиш1ть правильно - не "ВВВ", а "ВОВ". P.S. Б1льше не коментую. В1дпов1дати на те, що ви насм1литесь назвати "критикою" не буду
Штефан, Луцьк до Нарваному дегенерату Показати IP 2 Травня 2013 09:13
Комсомольцю. Можете не читати, не для вас писано. Я на відміну від вас пишу українською і без одиниці замість літери "І". У колгосп би вас, кінця 50-х. Без пенсії, у КПЗ за відмову підписуватись на позики, змусити віддавати задарма масло, сало, м'ясо, молоко і яйця. І щоби бригадирського батога скуштували, на трудодень 100 грамів жита і 5 копійок, податок за фруктові дерева. Одна корова, одна свиня, 0,25 га садиби і городу, згинатись перед парторгом, головою колгоспу та участковим. Паспорта не давали. Із села виїхати не можна. Сказав правду - на Соловки. Ось вам і "ВОВ", забамбулений та обдурений комсомольцю.
схвалюю до Штефан, Луцьк Показати IP 2 Травня 2013 12:08
Я з Вами цілком погоджуюся! Усе, про що Ви кажете, пережили в мене в родині. Діди і на війні воювали, і в сталінську м'ясорубку потрапили в страшні повоєнні, потім реабілітовані були. Щоправда, посмертно. А хто в той час жив біля партійного корита, хай святкує, тріумфує, стрічками прикрашається і з ностальгією згадує СРСР.
Штефан, Луцьк до М. Кисилюк Показати IP 2 Травня 2013 20:12
Ось тебе б у СССР, після ВОВ, гадино. І щоб сусіди анонімного доноса на тебе написали, що ти марсіянський резидент. Щоб посеред ночі приїхав "чорний воронок" і витягли тебе із під теплої жінчиної цицьки. Щоб у слідчого НКВД, на колінах волав: "Це не я! Оббрехали! Хай живуть товариші Сталін та Берія!" І холодного ствола нагана у потилицю - "бах!" і нема ворога народу, і нема проблем. Вони і комсомольців та комуністів перестріляли мільйони, сволото комуняцька. Ще й досі у Володимирі, на княжому городищі, біля автостанції, тисяч зо п'ять нерозкопаних кістяків на метровій глибині лежать. Слава КПСС!
схвалюю до Штефан, Луцьк Показати IP 2 Травня 2013 20:52
Це ви до мене?
Мабуть до схвалюю Показати IP 2 Травня 2013 22:06
Це ВОно з Липин))))
КУЧМИСТ до схвалюю Показати IP 2 Травня 2013 22:13
Слава КПСС, Слава КУЧМЕ, Слава Французу, СБУ и ФСБ!!!!! Слава Родинке! Слава!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЗА КУЧМУ и КАПСС.
Штефан, Луцьк до схвалюю Показати IP 3 Травня 2013 09:15
Ні, "схвалюю", це я до комуняки Кисилюка. Ось такі плазуни і винні у тому, що ми після 22 років Незалежності, до цих пір окуповані сусідньою державою.
слава до М. Кисилюк Показати IP 2 Травня 2013 17:50
расєє!полний впєрєд!как меня глючіт,как меня прєт!как меня штиріт наш тріколор,нах..мнє знать хто тут жулік і вор!
інна Показати IP 1 Травня 2013 22:43
Як це не парадоксально, але ми є рабами у себе, на рідній землі. А німці винесли уроки, на відміну від нас, і живуть у демократичній цивілізованій державі.
Василь Показати IP 2 Травня 2013 01:49
Георгіївська стрічка ніякого відношення до ВВВ не має, як і до святого Георгія. Просто ще один Путінський флешмоб. Спитай "молодого регіонала", коли закінчилась битва за Сталінград - він не знає, зате стрічку чіпляти буде, пам'ять про перемогу, бачите. Яка може бути пам'ять в троглодита?
дідо Показати IP 2 Травня 2013 06:54
Георгіївську стрічку носили власовці та козаки на службі у німецьких фашистів. Гвардійську стрічку носили на нагородах радянські фашисти,тепер кагебіст Путін продовжив. ФАШИСТСЬКА СТРІЧКА.
Сергій до дідо Показати IP 2 Травня 2013 10:16
І це дійсно так.В часи війни не було ніяких георгієвських кольорів,це колір прапора російських монархістів(погугліть),самих ярих велікорусскіх шовіністів і ненависників незалежності України.Ця "муля"з "георгієвською" стрічкою придумана в путінській Росії,буквально років 5 тому,як один із брендів відтворення нової російської імперії на засадах міфів так званої Велікой Отечєствєнной войни.Українські регіонали в своїй ставці на "русскомірскій"електорат Південного-сходу України,вже загрались до того,що відверто підігрують і працюють на путінську ідеологію,в якій нема місця ні незалежній українській державі ні українцям,як нації.
фашизм и регионы Показати IP 2 Травня 2013 08:22
молодых регионов нужно закапывать живьем. хочешь власти служи в регионах. иначе ее потеряешь. плати дань бандитам. и живи на зарплату не которую можно прокормиться. покращувачив на дыбу.
***** Показати IP 2 Травня 2013 14:27
Без жартів читаю відгуки і розумію що є люди які розрізняють реалії і фарс. Теж проти цих неправдиво навязаних стрічок . 9 травня важаю днем скорботи і піду краще поставлю в церкву свічку за ти хто гнав з Українських земель і москалів і фашистів
Штефан, Луцьк Показати IP 2 Травня 2013 15:42
Негусто там у вас, "Молоді регіони". Мабуть синки і дочки НКВД і КГБ. "Вєрной дарогой ідьотє таваріщі!" Керувати хочете і стати дуже багатими? Не промахніться. Щоб не плакати.
Роман Показати IP 2 Травня 2013 15:47
"Гео́ргіївська стрі́чка — російська імперська символіка... Жовтий колір символізував російську імперську корону, а чорний — двоголового орла..."(вікі) Про що тут ще сперечатись?
Олег Показати IP 2 Травня 2013 17:34
А чому не синьо-жовту? чи червоно -чорну? нехай ригінали на тій стрічці ...
їм таких до Олег Показати IP 2 Травня 2013 17:47
наррєзав міністр премєр.баєц з фашистами.рєжтє большиє як в вадіка-сантіметрів по 30-40.а то знов губернатори з самою довгою.хоч в цьому не ущемляйте просящіх стабільності..хлопчікі та дєвочкі-всім догі,всі равни..
Вона Показати IP 2 Травня 2013 22:16
Люди до Пасхи готуються, а коментатори, го..ом поливають вс1х, тим, що у них з рота виходить. Див1ться на вдав1ться власними помиями.
ага до Вона Показати IP 3 Травня 2013 16:13
на паску під червоним стягом.набожний Симоненко недавно це розказував біля портретів леніна та сталіна.(МІТИНГ 1 ТРАВНЯ,КИЇВ.)давай ікони сталіна в церкву як в росіїї.і паска і 9те.пасхальні чекісти..
Хі-хі Показати IP 2 Травня 2013 22:24
Вона. поміняй розкладку І вперед, З колорадською стрічкою на Москву.
Штефан, Луцьк Показати IP 2 Травня 2013 22:26
Яка маршрутка иде в Липини, як добратись?
патриот Украины Показати IP 2 Травня 2013 22:32
о!!!! Сколько здесь неудовлетворенних жизнью, завистливых, злостних "Геев" в коментариях :)))))) Позор!!! И ето у нас интелигенция))))) ФУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ КОМЕНТАТОРАМ!!!! ПОЗОР ПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОРПОЗОР
Володимир Показати IP 3 Травня 2013 04:34
Для усіх німців війна закінчилася в травні 1945 року, вони зразу зайнялися відбудовою зруйнованого. На нашій землі лісові хлопці воювали до 1951 року, несучи смерть не лише енкаведистам, а й рідним волинянам, в т.ч. гинули діти.
андріана до Володимир Показати IP 3 Травня 2013 09:08
Героям УПА - слава! Це патріоти, приклад для молоді. Вони боролися з ненависним окупаційний совєцьким режимом.
За що боролись? Показати IP 3 Травня 2013 07:30
Партія регіонів - це нащадки Геббельса. Бо це ж треба додуматись ветеранів війни нагороджувати есесівськими стрічками. Георгіївськими стрічками під час війни нагороджували лише російських есесівців та власівців. Кожному ветерану комуністу - есесівську відзнаку!
***** Показати IP 3 Травня 2013 09:16
до патрыод Украыны ! вчи украінську мову а лише потім називай себе патріотом. до володимир розкрий очі і дивись різносторонньо на історію в післявоэнний час а не соплі розвів (гинули діти) 33 рік згадай і наліпи собі на рота гиоргиивську сричку. (помилки задумка автора)
Патріотка Показати IP 3 Травня 2013 09:53
Злобний Гей-коментатор нападає на людей через ЗМІ і позорить Україну. Так і живем...
Комсомол. Показати IP 3 Травня 2013 16:13
Правильно ребята делают. Ну не раздавать же синепоносовые хохлопитекские ШМАТЫ!!!
слава до Комсомол. Показати IP 3 Травня 2013 16:16
пасхальним чекістам.хай живьот новий падход-дєті в тролі.отци в кормушку глубже риламі.
Штефан, Луцьк до Комсомол. Показати IP 8 Травня 2013 09:18
Відповідатимеш, сволото.
Штефан, Луцьк Показати IP 3 Травня 2013 16:38
Георгіївський хрест - нагорода тільки для солдатів та унтер-офіцерів (сержантів) царської імперської армії за особливо сміливі вчинки у бою проти супостата. Мій дід мав їх два. Носилися на жовто-коричневій стрічці. Чого совєт присвоїв царські колери - загадка і для мене. Ти, Кисилюк, обмотай ними довбешку, може порозумнішаєш. І ще одне інтимне місце...
Гею сцикуну хохлопітеку штефану до Штефан, Луцьк Показати IP 4 Травня 2013 08:51
Те що ти гей видно з одного слова. Щоб писати коментарі треба знати до кого пишеш. Людина висловила свою думку а ти заснути не можеш. Ти явно хворий або шизофреник-фанат. Іди лікуйся. Навчись висловлювати свою думку нікого не ображаючи. Ховайся за чужим ім'ям всеодно кожен отримає те на що заслуговує.
Штефан, Луцьк до Гею сцикуну хохлопітеку штефану Показати IP 4 Травня 2013 21:39
О, іще один "психіатр" виплив, як гі..но із ополонки. Диплома, щоб не анонімно встановлювати діагнози, маєш?
Володимир Показати IP 4 Листопада 2014 02:56
Впізнай земляка- дай в пику, а ще краще на ФРОНТ -замість мішені Як там наші діти голіруч воюють