USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90
Світ вражає: Не обовязково бути чиновником, щоб виселити з помешкання
До цього чассу думав, що виселення з квартири та будь-якого іншого приміщення, що знаходиться у володінні особи потрібно мати рішення суду. Як виявилося недавно, достатньо працювати там де треба і дружити з ким треба.
30.04.2013 Начальник Луцького СІЗО пан Кірєєв(якесь воно вже епічне це прізвище) зібравши навколо себе ряд осіб(як у формі, так і в цивільному), виламавши двері житлової кімнати гуртожитку, що по вул. Нестора Бурчака 5, вдерлися(інакше це не назвати) у кімнату, звідки винесли усі побутові речі прямісенько на подвіря. Єдиний "вагомий" аргумент був "металевий лом", яким були відчинені двері. Менш вагомий, але суттєвий аргумент - працівники міліції, яких викликано було по причині "адвокат мешканця кімнати ГОВОРИТЬ, хоча я заборонив говорити і знаходитись тут". При цьому а ні знімальна група ТРК "Аверс", а ні наявність адвоката не перешкоджала даному свавіллю. Жодного з вищевказаних не було допущено до приміщення, звідки відбувалось виселення.
Чи варто поступати по закону, чи достатньо обзавестись подібними "друзями" - вирішувати кожному окремо. Лише додам...по даному факту зареєстровано два кримінальних провадження(порушена кримінальна справа по старому): "незаконне проникнення до житла чи іншого володіння особи вчинене службовою особою", передбачене ч.2 ст.162 КК України та "Втручання в діяльність захисника чи представника особи, вчинене службовою особою", передбачене ч.2 ст.397 КК України.
Жодної з цих статтей пан Кірєєв мабуть так і н читав, як і не читав ЖК України, а саме ст.109 даного кодексу.
P.S. На прохання знімальної групи дати коментар, пан Кірєєв повідомив, що для цього потрібно їм звернутись за дозволом до Державної пенітенціарної служби. Іншими словами "якщо хочете почути чому я роблю як вважаю за потрібне - просіть дозволу запитати" =)
Коментарів: 15
finder Показати IP 3 Травня 2013 18:32
Я чомусь не розумыю модераторыв. Дане чмо під логіном комсомол ображає читачів та відписувачів за національною ознакою. ДЕ ЗАКОН? ЧОМУ такі висловлювання тут мають місце бути і ніяк не обмежуються?
Forever Autumn до finder Показати IP 3 Травня 2013 18:35
уно моменто
finder Показати IP 3 Травня 2013 18:41
Хоча ні, нехай краще люди бачать, що на них чекає коли комсомольці рулять... Їх так би мовити ставлення до своїх сусідів, до тих кого вони кожен день бачать на вулиці... зауважу лише що сьогодні при владі такі ж як і вони, тільки прапори інші... тому і виселяють...
Forever Autumn до finder Показати IP 3 Травня 2013 19:06
Ви ж прекрасно знаєте, як люди можуть, прикриваючись нікнеймами в неті, тявкати з-за ширми як собаки. Той коментатор, про якого Ви написали - саме так і зробив. Тому його коментар видалили.
Комсомол. Показати IP 3 Травня 2013 19:12
Чё тут за психозные припадки в коментах! И что это ВН потакаем всяким педикам и снимает Коментарии? Почему политика двойных стандартов???У нас дерьмократия, так, что прошу не трогать мнение другой части Лучан!!! На Волыни есть Украинцы и Хохлопитеки и судя по результатам выборов и президенту и оппозиции Хохлопитеков больше!!!!
Комсомол. Показати IP 3 Травня 2013 19:16
И верните предыдущий комментарий!!!Что за без предел! Из за обиженых судьбой национал-озабоченных делаете, что хотите! Этого поставлю, этого уберу???Или ВН скоро комменты по цвету кожи будет ставить?
Кононович до Комсомол. Показати IP 3 Травня 2013 20:47
Фошизм не пройдет.Фошизм не пройдет.Сколько можнo нас насиловать?
finder Показати IP 3 Травня 2013 20:18
Как объяснить слепому красоту заката? Як пояснити комсомолу що таке рідна Україна? Воно тут їсть, п'є, гуляє... А воно все норовить Москві попу підставити... Ну не звикло воно без дрина в **** працювати... Не хватає йому чогось в п'ятій точці... А комент справді треба вернути, як на мене... Най же люди бачать ЛИЦО КОММУНИЗМА :)
зaгрeб Показати IP 3 Травня 2013 20:43
Кононович верни украденую рибу!!!
про що Показати IP 3 Травня 2013 22:47
про що мова не розумію в країні всі ментяри на себе працюють а ви спорите
людина в цивільному Показати IP 4 Травня 2013 17:32
рішення суду про виселння присутнє. квартира відомча право власності немае ніхто крім установи . нехай згадає висилений абонент як сам вселився
ViNaPa Показати IP 5 Травня 2013 21:48
Ну і статейка, однобока і чесно кажучи нічорта не зрозуміло.
AndreyLutsk Показати IP 6 Травня 2013 12:46
Якщо рішення суду присутнє, то чому його не виконував виконавець з виконавчої служби? )))) Як хто вселяється - це інша справа і відповідати, людино в цивільному, потрібно за свої вчинки. Ми ж не в дитячому садку щоб починати в "я його вдарив, бо він обізвав мене".... То ViNaPa:суттєвий коммент ;-)
Законник Показати IP 11 Травня 2013 13:33
Оце так країна!!! Щоб дати коментар начальнику СІЗО треба дозвіл, о щоб виламати двері і викрасти чужі речі - це все законно! Куди ми котимся, ЛЮДИ?
Борці за волю Показати IP 11 Травня 2013 14:12
Людино в цивільному! Про квартиру мова не йде, йдеться про гуртожиток - а це різні речі. Читай законодавство, а то пишеш тут фуфло.