USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95
Світ вражає: Рамон Лопес і Валентин Ілієв розірвали контракт із "Волинню"
Футболісти Рамон Лопес і Валентин Ілієв розірвали контракт із "Волинню". Про це розповів наставник луцького клубу Віталій Кварцяний.
«Тиждень тому слухи ходили, що у нього (Рамона Лопеса) з’явилися якісь агенти. Просили Леандро, щоб він подзвонив Лопесу. Рамон йому сказав, що не повернеться сюди, хто б не був тренером: Кварцяний чи Сидоров. А Ілієв до мене підійшов і сказав, що він став вільним агентом і грати за команду не буде. Адвокат із його агентом вирішили, що він вільний агент. Я сказав, що передайте, хай прийде - я йому поясню його статус, що він - гравець «Волині». Це несерйозно. Ми подали документи, що цих два гравці не з’являються на тренуванні і в клубі».
Коментарів: 14
зaгрeб Показати IP 12 Травня 2013 21:24
Вот почему стоит почитать Mein Kampf .
Александр до зaгрeб Показати IP 12 Травня 2013 22:06
ВН, Вам ничего не кажется? Вы этого будете и дальше рекламировать?
Александр Показати IP 13 Травня 2013 10:30
Я правильно понимаю позицию ВН: открытая пропаганда фашизма малолетним дегенератом? В этом случае можно Ваш юридический адрес и юрлицо?
Александр до Александр Показати IP 13 Травня 2013 11:33
Юридический адрес и юрлицо вижу в контактах. Вашу позицию увижу на протяжении дня. Спасибо.
miassol до Александр Показати IP 13 Травня 2013 12:34
Повідомте, будь ласка, редакцію про висновки, які зробите щодо нашої позиції, тому що колектив губиться в здогадках, про що йде мова. Дякуємо.
уті путі до miassol Показати IP 13 Травня 2013 18:08
а колектив не губиться в догадках,коли їм кажуть,що треба публікувати,а що ні?!а,чудо ти наше?!
Hatahama77 до miassol Показати IP 13 Травня 2013 20:53
Альонка, не реагуйте на Олександра. Це той же АнтіУкр :) Класичний тролль, хоч і намагається "умнічати" :)
зaгрeб до Александр Показати IP 14 Травня 2013 19:46
Кацап спомни свой виплеска го...на в день Голодомора.Так что удавись.
не тямущим з ВН Показати IP 13 Травня 2013 13:21
"Загреба" забаньте і все буде тихо-мирно! Якщо вам так зрозуміліше і якщо ви нічого не розумієте шановна miassol !!!
Forever Autumn до не тямущим з ВН Показати IP 13 Травня 2013 14:47
Попрошу без явних образ та сарказму, ок? Наведіть будь ласка приклади неадекватної поведінки цього користувача. І його забанять.
Александр до Forever Autumn Показати IP 13 Травня 2013 16:43
Прошу подтвердить, что фраза "Вот почему стоит почитать Майн Кампф" является по Вашему мнению адекватной и соответствует редакционной политике ВН для опубликования. Спасибо.
Александр Показати IP 13 Травня 2013 15:32
Оставим коллектив разгубленным. Пусть будет ему приятно.
Александр до Александр Показати IP 13 Травня 2013 15:37
Единственное, miassol, прошу подтвердить, что именно Вы определяете редакционную политику сайта и не видите в данном высказывании пропаганды фашизма. А если не Вы определяете, прошу в "Контактах" указать ФИО руководителя интернет-издания. Спасибо
там нема кому що писати до Александр Показати IP 13 Травня 2013 18:10
ай ти Боже, кому ти пишеш?! Тут не будуть люди дурнів включати чи клеїти з себе них,вони самі такі є..., то що їм казати?! жовта преса під керівництвом міськради!!!