USD 39.60 40.00
  • USD 39.60 40.00
  • EUR 39.70 39.95
  • PLN 9.70 9.90
Світ вражає: Цікава математика
Вирішив напередодні зайнятись математикою і ось що у мене вийшло.
Усі у кого діти ходять у дитячі садочки можуть підтвердити мої слова.
За поточний навчальний рік (на різні ремонти, купівлю меблів, придбання зошитів олівців і т.д..) на те що вдалось пригадати було здано 700 гривень
Тепер до цього додамо щомісячні «благодійні» внески на фонди ДНЗ та групи котрі становлять 20 гривень у кожен з фондів. У місяць виходить 40 гривень множимо цю суму на 12 місяців та отримуємо 480 гривень на рік.
Наступним порахуємо доплату за харчування дитини у ДНЗ. Якщо врахувати що іноді дитина хворіє то в середньому на харчування доводиться витратити 80 гривень у місяць що становить 960 гривень на рік. Ще у нашому ДНЗ є 2 гуртки за кожен з них щомісяця сплачуємо по 15 гривень у сумі це 30 гривень на місяць та 360 гривень на рік. Отже якщо підрахувати усі суми то ми отримаємо 2500 гривень на рік за одну дитину. У ДНЗ в який ходить мій син 12 груп, у кожній групі в середньому 25 чоловік. Навіть якщо рахувати по 20 чоловік у групі (деякі батьки практично нізащо не платять) отримаємо 20дітей*12груп*2500грн?600000 грн. на рік сплачують батьки. Сюди я не враховував коштів які сплачували батьки «Благодійними внесками» при оформленні дитини у ДНЗ – наразі цю статтю нам вдалось прибрати запровадивши електронну чергу до ДНЗ. Також тут не враховуються роботи які батьки виконують просто так, а саме дрібний ремонт, набір та друк матеріалів і т.д.
Отож - напрошується питання. Хто фінансує дошкільні навчальні заклади у місті????????
Коментарів: 23
нічо собі Показати IP 15 Травня 2013 16:55
І ще де-які коментатори намагалися нам розповісти, що батьки платять "копійки" за дитячі садочки, тому не варто обурюватися крадіжками продуктів!!! Та йоли-пали!!!! Щоб їм всю жизнь такі "копійки" платити!!!
олена Показати IP 15 Травня 2013 17:17
ага, і зворотня математика. тобто з вашою дитиною фактично кожного робочого дня займаються професійні вихователі, вчать малюватиписатичитати (ви додатково канцприладдя не купуєте), кормлять, займаються в гуртках додатково і за це ви платите 2500/12 = 208 грн в місяць. 208 ГРН В МІСЯЦЬ ЗА РОБОТУ З ВАШОЮ ДИТИНОЮ - ЦЕ БАГАТО? Ну то найміть собі няню по 14-16 грн в год і хай вам буде щастя.
уточнюю до олена Показати IP 15 Травня 2013 17:32
Про яке додаткове канцприладдя, за яке не платять батьки, ви ведете мову?
Богдан Богонос до олена Показати IP 15 Травня 2013 18:03
Що до няні згідний за такі кошти Ви її не наймете але тоді нехай наша "Шанована" влада вносить зміни у конситуцію і не декларує що освіта як і дошкільна освіта у нас БЕЗКОШТОВНА. Про канц приладя також хочу уточнити можливо у Вас є якась інформація що на ДНЗ його виділяють то я піду уточняти чому ми постійно на зборах БК ДНЗ на нього виділяємо гроші. Більше скажу навіть на аптечку у медпункт ідуть гроші батьків.
Штефан, Луцьк до Богдан Богонос Показати IP 16 Травня 2013 16:24
Богдану Богоносу. Яке винаймання няньок, які зміни до Конституції України - вона у нас найпередовіша у світі. Ти з бика впав?! Дошкільна та шкільна освіта, як і медицина в Україні -БЕЗКОШТОВНІ! У всьому винні громадяни України, що не відстоюють своїх безумовних і беззаперечних конституційних прав, тупо і по-рабськи підкоряючись антинародній місцевій владі, святкуючи чиюсь перемогу у чиїйсь ВВВ, покірно ідучи на "антифашистські мітинги" у Луцьку. Боячись втратити нікчемну копійчану роботу, самі фашистами не бувши. Богдане. Винні у "торжестві" БЕЗОПЛАТНОЇ освіти Б.Клімчук та М.Романюк.ю Ти не уважно читаєш коментарі.
виворотна математика до олена Показати IP 15 Травня 2013 19:20
ага, щодня займаються... як би не так. Ще скажіть - цілий день займаються. Але річ не в тому. Фахівці займаються по годині - не більше. А вихователі і няні - це повальна біда. Вкрай рідко є такі, що дійсно вболівають за дітей. Няню я наймала, платила по 10 грн за годину і була дуже задоволена. Але дитина з певного віку має здобувати навички соціалізації. Я, особисто, можу за садок платити значно більше. Але 70-80 % батьків - не можуть. То що їм робити? Передбачаю відповідь:"Нехай більше заробляють". Згідна з тим. Але тоді садочки мають працювати цілодобово. Бо заробляння грошей і забирання дитини з садка в 17.00 - якось не в'яжеться.
андріана до виворотна математика Показати IP 15 Травня 2013 19:36
Так ми договоримося до того, що дитя треба в інтернат здавати, щоб не заважало гроші заробляти. А якщо серйозно...то велика проблема. Я свого часу сиділа з дітьми 6 років, поки старше до школи пішло, а до виховання меншого долучилася бабуся. На роботі мені було ОХ і важко, поки увійшла в колію, натерпілася. Але чесно кажучи, не шкодую. Бо маю чудових дорослих дітей і гарну роботу. Ну не довіряла я крихіток чужим тітонькам. Гадаю, у кожного своя позиція, точка зору і власні діти. Успіху у вихованні!
Я не хочу утримувати ні садочка, ні школи.. до олена Показати IP 16 Травня 2013 15:38
Олено, Ви звідки "впали"? Педагог-вихователь - це професія, людина отримує зарплату за виконання своїх посадових обов"язків! А якщо вихователю здається, що це занадто важка праця, то дійсно можна найматися працювати НЯНЕЮ. У Луцьку достатня кількість дипломованих педагогів..."свято место пусто не бывает"...
Штефан, Луцьк Показати IP 15 Травня 2013 17:36
Я радий Руслане, що ти у строю і не скис. І не змирився зі чиновницькою сваволею. Те про що ти написав - найчистіша корупція. Купи собі Конституцію, заплатиш 6 грн. Дивись Ст. 53 про безоплатність дошкільної, повної загальної седньої, професійно-технічної, вищої освіти у державних і комунальних навч. закладах та її розвиток. Оцього вони найбільше бояться. Взагалі-то контролювати ці процеси мають голова ВОДА Борис Клімчук та мер Микола Романюк. Проте, у них інші клопоти, шкурні. Можете написати заяву у прокуратуру, а ще одну, для сміху - цим діячам. Тримайся, брате. Як буде зовсім погано - телефонуй.
Богдан Богонос до Штефан, Луцьк Показати IP 15 Травня 2013 17:52
Штефане Ви писали що написали мені свій номер телефону. Переглянув усі свої контакти так і не знайшов.
Богдан Богонос до Штефан, Луцьк Показати IP 15 Травня 2013 17:53
Де тут Руслан?
дідо Показати IP 15 Травня 2013 19:18
Тепер нормальна математика. Приватний садок з звичаними умовами коштує до 1500-2000 грн на місяць. Це оренда приміщення,зарплата,податки, поточні витрати та дохід на майбутні витрати. Якщо ти платиш 2500 на рік, то платники податків тобі ДОПЛАЧУЮТЬ 1300-1700 ЩОМІСЯЦЯ, тобто 15600-20400 на рік. Ти знаєш скільки коштує опалення чи ремонт даху для одного садка ? ДЯКУЙ,що доплачуєш мізер.
дідо Показати IP 15 Травня 2013 19:21
На рахунок задекларованої безкоштовної освіти, то заплати спочатку податки. Скоріше всього ти отримуєш зарплату у конверті або оформлений на мінімалку.
мама Показати IP 15 Травня 2013 19:55
Напрошується питання:Для чого взагалі народжувати дітей,якщо вам так багато доводиться платити? Будете заробляти на себе і не будете нити!
не про те до мама Показати IP 15 Травня 2013 20:20
до чого тут "нити" і "багато платити"? Нехай садки декларують батькам: платити треба стільки, але ми не будемо кормити дітей. То я думаю, що батьки організують харчування. Але ж тут зараз почнуться розповіді про тендери і вимоги до продуктів. Коли я пропонувала привозити в садок питну воду для діток (за власний кошт), мені розповіли багато чого цікавого. Просто не треба дурити батьків і красти в дітей... Може хтось і вибере садок з мінімальним харчуванням, а хтось - дорогий і з хорошими продуктами. Але до цього нам далеко.
Гість Показати IP 16 Травня 2013 08:56
Для Богдана. 0972531971
Штефан, Луцьк Показати IP 17 Травня 2013 12:24
Згідно "Закону України про дошкільну освіту" у кожному дитсадку має бути обладнаний медичний кабінет. А у штаті - лікар-педіатр та медсестра, котрі мають вести щоденний медогляд дітей, контролювати якість та кількість їжі, що готується на кухнях, видавати дозволи на відвідування ДДУ після хвороби і робити іще безліч корисних речей для здоров'я і на благо українських дітей. Мене не цікавлять маразми Б.Клімчука та М.Романюка. У мене є, їх величності, Закони Держави Україна та Конституція. У випадку небажання їх виконувати, пропоную згаданим держслужбовцям покинути корито і йти де-інде. Богдане, чекаю твого дзвінка.
лучани Показати IP 17 Травня 2013 14:38
заплати спочатку податки. Скоріше всього ти отримуєш зарплату у конверті або оформлений на мінімалку
Штефан, Луцьк до лучани Показати IP 18 Травня 2013 10:04
Це ви до мене, "лучани"? Якщо ви - це батьки своїх нещасних і знедолених дітей, яких ростите рабами, і які вам достойно "віддячать", щойно трохи підрісши, то мені вас не шкода. Ви пропащі люди. Вас привчили носити хабарі вчителям та вихователям, кланятись владним "цьоцям і дзядзям". Президента будуть обирати за вас, вже незабаром. Будете ходити на деморнстрації, як за совєта.
лучани до Штефан, Луцьк Показати IP 18 Травня 2013 11:40
Не платити податки- це є кражою Зате добре вміють вимагати совєтські пільги.
Штефан, Луцьк до лучани Показати IP 18 Травня 2013 12:02
"Лучанам". Якщо несплата податків, у окремих випадках та "совєцькі пільги" - передбачені законами України, це є нормально. Гидкими є ваші замасковаані під побори, хабарі. Ваша рабська покірність і страх протесту проти феодальних порядків. Мало того - це злочини, якщо хочете. Перед законами і народом України. Глядіть, не напудьте у штани, коли часом, іще більше переполохаєтесь.
лучани Показати IP 18 Травня 2013 12:56
Савецький люмпен привик нізащо не платити,то ж починають згадувати Конституцію. Слава гегемону. Совітська система виростила дармоїдів.
Штефан, Луцьк Показати IP 20 Травня 2013 19:13
Ти, рабе, іще й виконуєш замовлення феодалів та загарбників, що правлять нами дотепер, під мій народ камуфлюючись, у множині. Чи не Б.Клімчук тебе проінструктував?