USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94
Світ вражає: Від перестановки доданків,,,,,,
Сьогодні отримав досить цікавий лист. Дозволю собі процитувати його повністю.

""Міське управління освіти разом з "паном Гребенюком" хочуть знищити ще один колектив дитячого-навчального закладу. Горезвісну завідуючу 31 садочка призначили туди на адміністративну роботу методистом. Видно наші можновладці вважають людей йо...ми та мають в ..., або ж корупція в міській раді заохочується і своїх в біді не кидають. Дивне кадрове рішення !!!! Ось Вам і підхід влади до боротьби з корупціонерами та невмілими менеджерами. ""

Напрошується питання порівнняння з часами "Номенклатури" у радянські часи . Людину котра завалила роботу свого ДНЗ, допустила розкрадання продуктів котрі призначались дітям, ввела у штат ДНЗ "мертвих душ", відсторонила батьків від розпорядження коштами котрі ті здають, не ефективно ( щоб не сказати грубіше) використовувала ці кошти, призначають на посаду у адміністрацію іншого ДНЗ. Чесно кажучи стає шкода батьків та колектив даного ДНЗ.
І після цого у пана Гребенюка ще повертається язик звинувачувати мене у конфоронтації )))). Надіюсь у громади такі його дії викличуть кілька запитань.

Коментарів: 19
Штефан, Луцьк Показати IP 21 Травня 2013 21:55
Знаєш, Богдане, прикро, що колишню зав.ДНЗ-31 призначили із пониженням. Треба було зовсім гнати. Але, тут вступило у дію злодійське правило: своїх не здавати! Очевидно, це призначення на перспективу для її поновлення на посаді тепер вже іншого садка. Хай і його батьки скуштують корупційної каші! А коби знав.
Богдан Богонос до Штефан, Луцьк Показати IP 21 Травня 2013 21:58
Саме про те що управління освіти не хоче насправді виправляти ситуацію у цій сфері я і пишу.
дідо Показати IP 22 Травня 2013 06:46
Шановні критикани,ви б не до бідної жінки вчепилися, а до чиновників. У Луцьку не вистачає садків,і в той самий час є садки зайняті державними органами. На Кравчука,на Чехова,на пр Грушевського. А на Ківерцівській взагалі бувший прокурор собі хату зробив з міського садка. По місту багато приміщень здається в оренду,тож державні установи собі знайдуть нові приміщення, і звільнять міські садіки,які БЕЗКОШТОВНО окупували. Давайте тягати Клімчука за рукава,щоб забрав чиновнитків з дитсадків,а не викидав народні гроші на показушний дитсадок на 55 кварталі.
Богдан Богонос до дідо Показати IP 22 Травня 2013 08:57
Хіба це не робота міського голови?? Якщо голова виступить з такими ініціативами то я буду серед перших хто його підтримає.
лучани до Богдан Богонос Показати IP 22 Травня 2013 10:49
Травити мера ти боїшся, а травити пенсіонерку,яка не справилась з роботою ,ти є герой. Люди ,які працюють у ДНЗ є заложниками дебільної ситуація,яка є у всій країні. НЕДОФІНАНСУВАННЯ та ГРАБУНОК .
Богдан Богонос до лучани Показати IP 22 Травня 2013 11:09
Хто Вам сказав що я боюсь мера? Якби боявся то тихенько мовчав би а не підіймав усі ці питання. А от Ви щойно самі визнали що Вона не справилась з роботою. Тоді у мене питання якщо Ви не справитесь з роботою вас будуть довго тримати???
Богдан Богонос до лучани Показати IP 22 Травня 2013 11:16
І ще там справа навіть не у тому справилась чи ні, а у відвертих зловживаннях.
Лучанин Показати IP 22 Травня 2013 09:45
Вона ж вже пенсійного віку, не розумію чого просто не піти на пенсію і звільнити місце молодій україночці.
Лесик Показати IP 22 Травня 2013 09:50
Згідний з ДІДО. Методист в ДНЗ займається лише навчально-виховним процесом просто буде прикро якщо дана особа через рік знову стане завідуючою котрогось із ДНЗ міста.
Александр Показати IP 22 Травня 2013 10:00
Достойгым делом занимаетесь, Богдан! Единственное, мне не совсем понятно было Ваше сравнение с советским временем. Вы действительно полагаете, что в то время такого руководителя перевели бы на более низкую должность после всего сделанного?
Богдан Богонос до Александр Показати IP 22 Травня 2013 10:34
Якби ці діяння набули резонансу то посадили б а якби просто завалив справу але тихенько то просто перевели б на іншу посаду. Якщо хочете то дещо пізніше наведу приклади.
лучани Показати IP 22 Травня 2013 10:45
Працювати методистом у ДНЗ за 900 грн у місяць є найстрашнішою карою.
Волинянин Показати IP 22 Травня 2013 10:51
Повністю згідний. Коли говорять про підняття зарплат освітянам то мають на увазі школи. В садочках скоро взагалі працювати буде нікому.
НАДІЯ Показати IP 22 Травня 2013 14:44
Рука руку миє. Дійсно, управління освіти було в долі з харчами садочка № 31 раз призначили колишню зав. на іншу ппосаду, в іниший садочок(їсти ж хочеться),Висловлюю щиру ВДЯЧНІСТЬ людині, яка викрила корупцію в сад. №31.
Бандера Показати IP 22 Травня 2013 14:50
Мені здається уравління освіти в інших долях і харчі тут ні до чого. Проаналізуйте діяльність всіх начальників управління освіти міськ ради останніх років. Всі причетні до корупційних скандалів. Треба братись за клерків з мерії яких ми туди понасаджували, а не за завідуючих.
НАДІЯ Показати IP 22 Травня 2013 15:03
Категорично не згідна на рахунок клерків .Риба гниє з голови - "сама беру і Вас запрошую". Для чого є керівники, завідуючі, директори?, як Вони організували роботу так вона і виконується. В самих "рильце в пушку" і тому закривають очі на порушення роботи своїх підлеглих. Цілком переконана, що даний факт корупції може покривати чи захищати тільки той, хто сам в долі або має відношення до ДНЗ.
Бандера Показати IP 22 Травня 2013 15:17
Я мав на увазі Романюків, Кравчуків, Гребенюків .... бо для нас простого народу вони клерки яким ми платимо заробітну плату з податків. З них треба питати чому вони поставили цю завідуючу в таке становище, що вона була змушена красти (давайте називати все своїми іменами).
НАДІЯ Показати IP 22 Травня 2013 15:40
Яке становище? Ви бачили дану завідуючу? Кожний день!!!!!! в неї була зачіска з перукарні вартість приблизно 50-60 грн., з/п в завідуючих ДНЗ 1700- 1900 грн. Це немало. Становище було таким, що хотілось добре жити за рахунок когось. Була в опікунський раді і на зборах в даному садочку - коштами БАТЬКІВ керувала зав. (Коврик за 6000 тис. грн. в актовому залі куплений в тому магазині, в якому категорично "запропонувала"зав.)В святість даної зав не вірю не тільки я, а й багато інших батьків, чиї діти відвідують даний ДНЗ,
Александр Показати IP 23 Травня 2013 12:44
Богдан, думаю, Вы сможете довести это реальное (!) дело до конца: добиться снятия Гребенюка и пенсии быв.заведующей(и это будет победа, поверьте, ведь женщина действительно пенсионного возраста). Не знаю, сможете ли Вы подключить "патриотов", кто напоказ ходит в вышиванках, с флагами и томиками Шевченко, а также грантоедов, кто озабочен "свободой собраний" и трейнингами в коворкинг-центре. Но вдруг и у них появится интерес к реальному делу.